Nejvyhledávanější


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka prvosenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená prvosenka k obarvování pro děti. Omalovánka prvosenka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Prvosenka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Prvosenka - A5            Omalovánka - Prvosenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prvosenka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, online, Květiny, k vytisknutí, Prvosenka, k vybarvení, obrázek, k vytištění, zdarma, obrázky, pro děti, ke stažení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Prvosenka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s prvosenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, tužky, voskovky, voskové tužky a temperové barvy. Možností je pro kluky a holky k dispozici celá škála. Omalovánku prvosenka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s prvosenkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peněženku, peníze nebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. tempery, tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i prvosenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zvířátka nebo též květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy panenka Winx, Myška Minie, My little pony, Kocour Garfield nebo Budulínek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, astronaut, traktor, lokomotiva s vagónky anebo čert. Ať si vaše dítě užije obrázek prvosenky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů