Nej obrázky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek štěněte

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka prvosenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem prvosenka k vybarvení pro školáky. Omalovánka prvosenka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Prvosenka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Prvosenka - A5            Omalovánka - Prvosenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prvosenka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, omalovánka, zadarmo, ke stažení, domalovánky, obrázek, elektronické omalovánky, omalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, k tisku, Prvosenka, k vytištění

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Prvosenka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s prvosenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhlíky, propisovací tužky, umělecké tužky či fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro maminky k dispozici široká škála. Omalovánku prvosenka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s prvosenkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskové tužky, uhlíky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i prvosenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata a písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Plants vs. Zombies, Alenka v říši divů, Prasátko peppa případně Stašpytlík. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které zde máme k uložení jsou: princezna, auta, princezna, draci nebo astronaut. Nechť omalovánka s prvosenkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů