Nej pět


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka prvosenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem prvosenka k vybarvování pro děti. Omalovánka prvosenka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Prvosenka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Prvosenka - A5            Omalovánka - Prvosenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prvosenka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Prvosenka, Květiny, k vytištění, pro děti, obrázek, k tisku, obrázky, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, online, ke stažení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Prvosenka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s prvosenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, vodové barvy, pastelky nebo též propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro maminky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku prvosenka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s prvosenkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, temperové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, čísla, různá zvířata a pochopitelně i prvosenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, kytky nebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Fortnite, Grinch, Šmoulové, Hulk případně Frozen. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auta, netopýr, piráti a nebo čert. Věříme, že se vám obrázek prvosenky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů