Nejstahovanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka prvosenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená prvosenka k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka prvosenka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Prvosenka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Prvosenka - A5            Omalovánka - Prvosenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prvosenka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, ke stažení, Prvosenka, k tisku, online, pro děti, zdarma, k vytištění, obrázky, Květiny, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Prvosenka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s prvosenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, grafitové tužky, křídy, pastelové tužky nebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku prvosenka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s prvosenkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. pastelky, grafitové tužky případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i prvosenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla anebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Pan Včelka, Rio, Anna a Elsa, Mickey mouse a Na vlásku. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, astronaut, auta, plachetnice a nebo koně. Ať si vaše dítko užije malování prvosenky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů