Nejlepší


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka prvosenka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem prvosenka ke kreslení pro starší děti. Omalovánka prvosenka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prvosenka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Prvosenka - A5            Omalovánka - Prvosenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prvosenka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, Prvosenka, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, ke stažení, k vytištění, obrázky, elektronické omalovánky, k tisku, dětské obrázky, obrázek, zadarmo, vymalovánky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Prvosenka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s prvosenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, zvýrazňovače, vodové barvy, tempery nebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro slečny k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku prvosenka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s prvosenkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, zvýrazňovače nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, kytky, sporty a pochopitelně i prvosenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, dopravní prostředky anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Toy Story, Fortnite, Harry Potter a Pan Včelka. Je však velmi složité je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: loď, auto, princezna, vláček nebo také traktor. Ať omalovánka prvosenka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů