Výběr obrázků


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka prvosenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná prvosenka k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka prvosenka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prvosenka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Prvosenka - A5            Omalovánka - Prvosenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prvosenka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, k tisku, Prvosenka, ke stažení, zdarma, obrázek, k vytištění, online, obrázky, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Prvosenka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s prvosenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, grafitové tužky, voskovky, tempery případně uhlíky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku prvosenka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s prvosenkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, grafitové tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i prvosenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy sportů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Angry birds, Adiboo, Asterix a Obelix, Brawl stars nebo též Blesk McQueen. Je ale těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: liška, auto, auta, lokomotiva s vagónky anebo lokomotiva. Ať vám omalovánka prvosenka přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů