Nejlepší


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka prvosenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná prvosenka k obarvení pro kluky. Omalovánka prvosenka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Prvosenka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Prvosenka - A5            Omalovánka - Prvosenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prvosenka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, online, k vytištění, obrázek, k tisku, Prvosenka, k vybarvení, ke stažení, Květiny, pro děti, zdarma, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Prvosenka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s prvosenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, voskovky, fixky případně propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku prvosenka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s prvosenkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, voskové tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, lidské profese, čísla a pochopitelně i prvosenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, rostliny nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy My little pony, Hello Kitty, Anna a Elsa, Bob a Bobek a nebo Plants vs. Zombies. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro starší děti které zde máme k uložení jsou: draci, houby, netopýr, čert nebo pes. Nechť omalovánka s prvosenkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů