Top pět


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka prvosenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná prvosenka k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka prvosenka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Prvosenka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Prvosenka - A5            Omalovánka - Prvosenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prvosenka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Prvosenka, zdarma, ke stažení, k tisku, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, Květiny, online, obrázky, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Prvosenka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s prvosenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, uhly, křídy, voskové tužky případně fixky. Možností je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku prvosenka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s prvosenkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, dětské oči anebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, písmena, zaměstnání a pochopitelně i prvosenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky či různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Šmoulové, Želvy Ninja, Příšerky s.r.o., Lion King anebo Sněhurka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, draci, miminko, mašinka a nebo auta. Ať si vaše dítko užije malování prvosenky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů