Nej obrázky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka prvosenka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem prvosenka k omalování pro kluky. Omalovánka prvosenka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Prvosenka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Prvosenka - A5            Omalovánka - Prvosenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prvosenka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánky, dětské obrázky, obrázky, ke stažení, obrázek, Prvosenka, pro děti, zadarmo, k vybarvení, omalovánka, online, elektronické omalovánky, ke stáhnutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Prvosenka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s prvosenkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, grafitové tužky, olejové pastely a nebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro prcky k dispozici široká škála. Obrázek prvosenka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s prvosenkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání lidí, sporty a pochopitelně i prvosenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy ptáků případně zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Včelka Mája, Hledá se Dory, Princezna Leonora, Pinocchio nebo také Teletubbies. Je však velmi náročné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: hasiči, raketa, Popeláři, auta a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s prvosenkou líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů