Nejhledanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka prvosenka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem prvosenka k obarvení pro ženy. Omalovánka prvosenka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prvosenka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Prvosenka - A5            Omalovánka - Prvosenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prvosenka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, domalovánky, Květiny, zdarma, omalovánka, obrázek, zadarmo, Prvosenka, ke stáhnutí, dětské obrázky, omalovánky, vymalovánky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Prvosenka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s prvosenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, umělecké tužky, fixy, křídy nebo také uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku prvosenka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s prvosenkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například tempery, umělecké tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i prvosenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, lidské profese a nebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Zootropolis, Máša a medvěd, Locika, Ratatouille nebo též Dumbo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, psi, sněhulák, loď a princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování prvosenky.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů