Nejstahovanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka muž a kůň zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná muž a kůň ke kreslení pro malé caparty. Žokej s nádherným koněm je další pěknou omalovánkou pro děti k vybarvení. Omalovánka muž a kůň je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Muž a kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muž a kůň - A5            Omalovánka - Muž a kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž a kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, ke stažení, Zvířata, k vytištění, zdarma, obrázky, k vytisknutí, online, Muž a kůň, k tisku, obrázek

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek k vybarvení Muž a kůň k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s mužem ou koněm je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, akrylové barvy, voskové tužky, pastelky anebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku muž a kůň lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s mužem ou koněm má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektřinu případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, akrylové barvy nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, zaměstnání a pochopitelně i muže u koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, druhy ptáků a písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy IronMan, Toy Story, Bořek stavitel, Indiana Jones případně Paw patrol. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, kočka, psi, loď či pes. Ať si vaše dítě užije obrázek muže y koně.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů