Nej obrázky


Obrázek psa k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka muž a kůň zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená muž a kůň k obarvení pro větší děti. Žokej s nádherným koněm je další pěknou omalovánkou pro děti k vybarvení. Omalovánka muž a kůň je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Muž a kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muž a kůň - A5            Omalovánka - Muž a kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž a kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, ke stažení, k vybarvení, Zvířata, online, obrázky, k vytisknutí, k tisku, pro děti, obrázek, Muž a kůň

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Muž a kůň k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s mužem ou koněm je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, voskovky, pastelové tužky, grafitové tužky nebo také pera. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici celá škála. Obrázek muž a kůň lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s mužem ou koněm má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. fixy, voskovky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, rostliny, čísla a pochopitelně i muže u koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, zvířátka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Pat a Mat, Madagaskar, Medvídek Pú, Bořek stavitel anebo Křemílek a Vochomůrka. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme k uložení jsou: slon, traktor, astronaut, princezna a princ nebo koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s mužem ou koněm líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů