Nejstahovanější


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka muž a kůň k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem muž a kůň k vybarvení pro tatínky. Žokej s nádherným koněm je další pěknou omalovánkou pro děti k vybarvení. Omalovánka muž a kůň je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Muž a kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Muž a kůň - A5            Omalovánka - Muž a kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž a kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, k tisku, zdarma, Zvířata, pro děti, k vybarvení, elektronické omalovánky, ke stažení, zadarmo, online, obrázky, obrázek, dětské obrázky, vymalovánky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Muž a kůň k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s mužem ou koněm je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, uhly, pastelky, temperové barvy nebo také uhlíky. Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku muž a kůň lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mužem ou koněm má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tužky, uhly a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i muže u koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, pohádkové postavy a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Harry Potter, Pejsek a kočička, Panenka Barbie, Aladin a nebo Příšerky s.r.o.. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, pes, lokomotiva, auta anebo plachetnice. Ať si vaše dítko užije malování muže y koně.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů