Doporučené


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka muž a kůň zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem muž a kůň k obarvení pro kluky. Žokej s nádherným koněm je další pěknou omalovánkou pro děti k vybarvení. Omalovánka muž a kůň je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Muž a kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muž a kůň - A5            Omalovánka - Muž a kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž a kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, k tisku, zdarma, online, k vytištění, pro děti, ke stažení, Zvířata, Muž a kůň, k vytisknutí, obrázek

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Muž a kůň k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s mužem ou koněm je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, tempery, uhlíky, olejové pastely případně uhly. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku muž a kůň lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s mužem ou koněm má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, tempery a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivá zvířata, jídla a pochopitelně i muže u koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmena a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Superčarodějnice, My little pony, Fifi z Květíkova, Pixel art a Panenka Barbie. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tu máme k uložení jsou: princezna, sněhulák, kočka, princezna či traktor. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka muže y koně bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů