Nejhledanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka muž a kůň k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem muž a kůň k obarvování pro malé děti. Žokej s nádherným koněm je další pěknou omalovánkou pro děti k vybarvení. Omalovánka muž a kůň je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Muž a kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Muž a kůň - A5            Omalovánka - Muž a kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž a kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, omalovánky, k vytisknutí, Zvířata, ke stáhnutí, k tisku, domalovánky, ke stažení, Muž a kůň, k vytištění, zadarmo, vymalovánky, k vybarvení, obrázek

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Muž a kůň k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s mužem ou koněm je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, temperové barvy, fixky, tempery či vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku muž a kůň lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s mužem ou koněm má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, elektřinu nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pera, temperové barvy případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i muže u koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a nebo květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Adiboo, Ninjago, Křemílek a Vochomůrka, Sněhurka nebo též Pejsek a kočička. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: kočka, pes, koně, loď a psi. Nechť omalovánka s mužem ou koněm přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů