Top obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka muž a kůň zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem muž a kůň k omalování pro holky i kluky. Žokej s nádherným koněm je další pěknou omalovánkou pro děti k vybarvení. Omalovánka muž a kůň je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Muž a kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muž a kůň - A5            Omalovánka - Muž a kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž a kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, obrázky, online, pro děti, ke stažení, obrázek, Muž a kůň, k tisku, Zvířata

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Muž a kůň k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s mužem ou koněm je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, vodové barvy, zvýrazňovače či voskovky. Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek muž a kůň lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mužem ou koněm má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, olejové pastely nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i muže u koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Myška Minie, Equestria Girls, Shrek, Toy Story nebo Harley Quinn. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: liška, koně, princezna, Santa Klaus nebo též astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem muž a kůň.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů