Nejvyhledávanější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pavouk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená pavouk ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka pavouk je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pavouk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pavouk - A5            Omalovánka - Pavouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pavouk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Pavouk, Zvířata, k tisku, pro děti, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, online, zdarma, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Pavouk k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s pavoukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, olejové pastely, uhly případně voskovky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek pavouk lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pavoukem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba grafitové tužky, tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a pochopitelně i pavouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, pohádkové postavy a nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Frozen, Plants vs. Zombies, Na vlásku nebo Stašpytlík. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, liška, mašinka, dinosauři a miminko. Nechť omalovánka s pavoukem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů