Top obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka pavouk k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem pavouk k obarvování pro nejmenší. Omalovánka pavouk je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pavouk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pavouk - A5            Omalovánka - Pavouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pavouk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, zadarmo, omalovánky, online, vymalovánky, obrázek, omalovánka, domalovánky, Pavouk, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, dětské obrázky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Pavouk k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pavoukem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, tempery, křídy, fixky a nebo uhly. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku pavouk lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pavoukem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba tužky, tempery případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířátka, různé kytky a pochopitelně i pavouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Krtek, Příběh hraček, Adiboo, Prasátko peppa a Medvídek Pú. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, mašinka, netopýr, sněhulák nebo též auta. Nechť vám omalovánka s pavoukem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů