Výběr obrázků


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pavouk k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem pavouk ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka pavouk je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pavouk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pavouk - A5            Omalovánka - Pavouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pavouk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, obrázek, Zvířata, obrázky, k tisku, k vybarvení, k vytištění, Pavouk, k vytisknutí, online, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Pavouk k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s pavoukem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, vodové barvy, uhlíky případně fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Obrázek pavouk lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s pavoukem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, zvýrazňovače a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, různé sporty a pochopitelně i pavouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, písmena nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bakugan, Plants vs. Zombies, Frozen, Hannah Montana a nebo Budulínek. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: traktor, kočka, čert, slon nebo princezna a princ. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pavoukem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů