Nejlepší


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pavouk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem pavouk k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka pavouk je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pavouk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pavouk - A5            Omalovánka - Pavouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pavouk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, online, Zvířata, Pavouk, ke stažení, obrázek, pro děti, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Pavouk k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s pavoukem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskové tužky, olejové pastely, propisovací tužky a křídy. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku pavouk lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pavoukem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, voskové tužky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i pavouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, písmenka a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Budulínek, Astroboy, Aladin, Gormiti a nebo Příšerky s.r.o.. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: houby, piráti, koně, lokomotiva či raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pavouk.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů