Nejstahovanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka kniha Genesis 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem Kniha Genesis 5 ke kreslení pro dívky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 4:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 5 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 5 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, pro děti, obrázky, zdarma, k tisku, online, ke stažení, Kniha Genesis 5, k vytištění, Bible a křesťanství, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 5 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 5 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, zvýrazňovače, grafitové tužky, pastelky anebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici široká škála. Omalovánku Kniha Genesis 5 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Kniha Genesis 5 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pera, zvýrazňovače či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, jídla a pochopitelně i Kniha Genesis 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, zvířátka a druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Superman, Hledá se Nemo, Bugs Bunny, Příběh hraček a nebo Monster High. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, astronaut, vláček, dinosauři a koně. Ať vám omalovánka Kniha Genesis 5 přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů