Top pět


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek štěněte

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Kniha Genesis 5 ke kreslení pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 4:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 5 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 5 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, Kniha Genesis 5, Bible a křesťanství, obrázek, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, obrázky, pro děti, k vybarvení, zdarma, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 5 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, pastelky, fixky, temperové barvy anebo grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Kniha Genesis 5 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 5 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhly, pastelky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i Kniha Genesis 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Hello Kitty, Mickey mouse, Šmoulové, Blesk McQueen nebo též Mimoni. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: traktor, lokomotiva s vagónky, miminko, sněhulák a auta. Užijte si omalovánku Kniha Genesis 5, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů