Výběr obrázků


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 5 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená Kniha Genesis 5 k obarvení pro ženy. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 4:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 5 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 5 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, pro děti, ke stáhnutí, vymalovánky, Bible a křesťanství, omalovánka, domalovánky, k vybarvení, Kniha Genesis 5, ke stažení, obrázky, k tisku, dětské obrázky, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, křídy, grafitové tužky, pastelky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Kniha Genesis 5 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 5 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tužky, křídy nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i Kniha Genesis 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, rostliny nebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Popelka, Scooby Doo, Lego friends, Doba ledová nebo také Angelína balerína. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, drak, auto, čert případně hasiči. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Kniha Genesis 5 bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů