Doporučené


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květ k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem květ k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka květ je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květ, online, k vytištění, Květiny, obrázky, k tisku, pro děti, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, k vybarvení, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květ k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s květem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pera, tempery, propisovací tužky nebo také grafitové tužky. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Omalovánku květ lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s květem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, pera a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, zaměstnání anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Harry Potter, Hello Kitty, Tlapková patrola, Rio případně Včelka Mája. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: houby, slon, dinosauři, drak nebo draci. Ať si vaše dítko užije malování květu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů