Nejlepší


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květ k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem květ k omalování pro kluky a holky. Omalovánka květ je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, pro děti, obrázky, online, Květ, zdarma, k tisku, k vybarvení, Květiny, k vytištění, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květ k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s květem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixy, propisovací tužky, grafitové tužky nebo také zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku květ lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s květem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, fixy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy ptáků nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Madagaskar, Bořek stavitel, Equestria Girls, Locika a Astroboy. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stažení jsou: traktor, hasiči, piráti, auto nebo též sněhulák. Nechť vám omalovánka s květem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů