Top omalovánky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květ k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem květ k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka květ je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květ, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, obrázky, ke stažení, obrázek, online, pro děti, k tisku, Květiny, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květ k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s květem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, temperové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky anebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek květ lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s květem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba grafitové tužky, temperové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Plants vs. Zombies, Hannah Montana, Bakugan a Power Strangers. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, astronaut, lokomotiva, pes či mašinka. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka květu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů