Nejoblíbenější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květ k vytisknutí

Omalovánka s názvem květ ke kreslení pro děti. Omalovánka květ je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, Květ, zdarma, obrázek, online, obrázky, Květiny, ke stažení, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květ k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s květem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, grafitové tužky, olejové pastely, umělecké tužky a nebo fixy. Malovacích potřeb je pro předškoláky opravdu mnoho. Obrázek květ lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s květem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, grafitové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, písmena případně různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy princezna Sofie, Ferda mravenec, Aladin, Bugs Bunny anebo Plants vs. Zombies. Ty tu ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, plachetnice, raketa, loď nebo Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou květu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů