Nej pět


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květ k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem květ k vybarvení pro školáky. Omalovánka květ je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, online, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, Květ, Květiny, k tisku, pro děti, zdarma, obrázek, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květ k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s květem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tužky, fixky, zvýrazňovače případně uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky k dispozici vskutku hodně. Obrázek květ lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s květem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, písmena a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Popelka, Šmoulové, My little pony a nebo Littlest Pet Shop. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, auto, loď, miminko a piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem květ.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů