Top pět


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květ k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená květ k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka květ je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, Květiny, Květ, obrázky, zdarma, k vytištění, obrázek, online, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květ k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s květem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, tempery, vodové barvy, zvýrazňovače nebo též olejové pastely. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce fakt mnoho Omalovánku květ lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s květem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskovky, tempery či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, květiny a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty a nebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Ratatouille, Ferda mravenec, Power Strangers anebo Alf. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, houby, hasiči, astronaut a drak. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem květ.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů