Výběr omalovánek


Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka květ k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná květ k vybarvení pro slečny. Omalovánka květ je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, online, omalovánka, k vytisknutí, zadarmo, k vybarvení, pro děti, Květiny, Květ, domalovánky, zdarma, k vytištění, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květ k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s květem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, zvýrazňovače, fixy nebo fixky. Malovacích potřeb je pro maminky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku květ lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s květem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, jídla a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, různé kytky nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Astroboy, Trollové, Toy Story, Ferda mravenec a Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, houby, astronaut a nebo Popeláři. Věříme, že se vám obrázek květu bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů