Nej omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka květ k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená květ k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka květ je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, ke stažení, k vytištění, obrázky, obrázek, k vybarvení, Květiny, k vytisknutí, pro děti, zdarma, k tisku, Květ

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Květ k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s květem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, voskové tužky, voskovky, fixy a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek květ lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s květem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, voskové tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, různá zvířata či dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Popelka, Locika, Budulínek, Bob a Bobek anebo Paw patrol. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, princezna, hasiči, slon případně dinosauři. Nechť omalovánka s květem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů