Nejlepší


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květ k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem květ k vybarvování pro tatínky. Omalovánka květ je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, k tisku, obrázky, zadarmo, domalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, omalovánka, k vybarvení, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květ k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s květem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixky, křídy, akrylové barvy a nebo fixy. Výtvarných potřeb je pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku květ lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s květem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, fixky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Včelka Mája, Lví král, pes Pluto, Želvy Ninja anebo Království lesních strážců. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tady máme k uložení jsou: raketa, slon, Popeláři, princezna nebo piráti. Užijte si omalovánku květu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů