Top omalovánky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květ k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem květ k obarvování pro malé děti. Omalovánka květ je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, obrázek, pro děti, k vytisknutí, Květiny, omalovánky, ke stáhnutí, online, zdarma, k tisku, elektronické omalovánky, vymalovánky, ke stažení, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Květ k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s květem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, olejové pastely, voskovky, umělecké tužky a uhlíky. Možností je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku květ lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s květem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixky, olejové pastely nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, květiny či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Lví král, Hannah Montana, Rumcajs, Duhová nevěsta a Shimmer a Shine. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stažení jsou: houby, auto, vláček, loď nebo též dinosauři. Věříme, že se vám obrázek květu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů