Nej omalovánky


ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka květ k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem květ k omalování pro předškoláky. Omalovánka květ je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, omalovánka, k vybarvení, obrázek, omalovánky, k vytištění, Květiny, Květ, ke stažení, domalovánky, obrázky, k vytisknutí, pro děti, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květ k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s květem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, fixy, tempery a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku květ lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s květem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, křídy či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, písmenka, kytky a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka případně zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Lego příběh, Marvel Rocket, Spongebob nebo též Kniha džunglí. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, Popeláři, liška, piráti nebo také slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s květem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů