Top omalovánky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek chlapce k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pampeliška k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem pampeliška k vybarvení pro naše zlatíčka. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, pro děti, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, dětské obrázky, k tisku, ke stažení, elektronické omalovánky, Pampeliška, vymalovánky, online, omalovánky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s pampeliškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, pera, pastelky, grafitové tužky a tužky. Možností je pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku pampeliška lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pampeliškou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například pastelové tužky, pera nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různá zvířátka a nebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Toy Story, Kim Possible, Lego příběh, Chuggington nebo též Lví král. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, psi, drak, čert či Santa Klaus. Nechť omalovánka s pampeliškou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů