Výběr obrázků


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pampeliška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená pampeliška k obarvování pro kluky i holky. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, online, Pampeliška, pro děti, k vybarvení, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, zdarma, ke stažení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s pampeliškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, fixy, pastelky a nebo vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek pampeliška lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pampeliškou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. tempery, olejové pastely nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, dopravní prostředky, čísla a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků či různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Na vlásku, Superčarodějnice, Panenka Barbie, Bratz panenky nebo též Anna a Elsa. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, Santa Klaus, princezna, auta a drak. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku pampeliška.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů