Výběr obrázků


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pampeliška zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná pampeliška k vybarvování pro malá děcka. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, dětské obrázky, ke stažení, obrázek, Květiny, k vybarvení, Pampeliška, domalovánky, zadarmo, pro děti, ke stáhnutí, vymalovánky, k vytisknutí, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s pampeliškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, voskové tužky, zvýrazňovače, uhly a temperové barvy. Možností je dnes pro ženy vskutku velmi mnoho. Omalovánku pampeliška lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pampeliškou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, peněženku případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například akrylové barvy, voskové tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, dopravní prostředky nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Hannah Montana, Gormiti, Asterix a Obelix, Flintstoneovi případně Tom a Jerry. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tu máme k uložení jsou: auta, princezna a princ, sněhulák, liška a raketa. Nechť omalovánka s pampeliškou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů