Nejvyhledávanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pampeliška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem pampeliška k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, pro děti, obrázky, obrázek, k vybarvení, ke stažení, Pampeliška, Květiny, zdarma, k vytištění, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s pampeliškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, pastelky, olejové pastely a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Obrázek pampeliška lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pampeliškou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pera, voskovky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, kytky, zvířátka a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, květiny či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Avatar, Madagaskar, Harry Potter a nebo Locika. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme k uložení jsou: mašinka, astronaut, koně, drak anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pampeliška.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů