Nejstahovanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pampeliška k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem pampeliška ke kreslení pro školáky. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázky, ke stažení, Květiny, obrázek, zdarma, k vybarvení, k tisku, pro děti, online, Pampeliška

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pampeliškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, pastelky, fixky, temperové barvy anebo grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro slečny k dispozici dlouhá řada. Obrázek pampeliška lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s pampeliškou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhly, pastelky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Mickey mouse, IronMan, Příšerky s.r.o. nebo též Šmoulové. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme k uložení jsou: traktor, lokomotiva s vagónky, miminko, sněhulák a auta. Užijte si omalovánku pampelišky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů