Nej obrázky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pampeliška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem pampeliška k vybarvování pro děti. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, zdarma, online, k vytisknutí, obrázek, Květiny, k vybarvení, pro děti, k tisku, Pampeliška, k vytištění, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s pampeliškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, temperové barvy, propisovací tužky a nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek pampeliška lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pampeliškou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, pastelky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, dopravní prostředky, druhy jídel a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Frozen, Bugs Bunny, Ledové království, Fortnite nebo Power Strangers. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: sněhulák, lokomotiva s vagónky, vláček, auta nebo také psi. Ať si vaše dítě užije omalovánku pampelišky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů