Nej omalovánky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pampeliška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem pampeliška ke kreslení pro menší i větší děti. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, obrázek, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytištění, obrázky, online, Pampeliška

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pampeliškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tužky, pera, voskové tužky, akrylové barvy nebo zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku pampeliška lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s pampeliškou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. tužky, pera a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, písmenka, druhy sportů a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, různá zvířátka či různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Pinocchio, Mašinka Tomáš, Scooby Doo, Alf případně Království lesních strážců. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, princezna a princ, slon, psi a nebo hasiči. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pampeliškou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů