Nej obrázky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pampeliška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená pampeliška k obarvování pro holčičky i chlapečky. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Pampeliška, ke stažení, k tisku, Květiny, k vybarvení, online, obrázky, k vytisknutí, obrázek, pro děti, k vytištění, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Pampeliška k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s pampeliškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, zvýrazňovače, voskovky nebo též křídy. Malovacích potřeb je pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pampeliška lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pampeliškou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. temperové barvy, umělecké tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, lidské profese a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin případně různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Bugs Bunny, Mašinka Tomáš, Kocour Garfield a Medvídek Pú. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme k uložení jsou: raketa, astronaut, lokomotiva, vláček či astronaut. Nechť vám omalovánka s pampeliškou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů