Nej obrázky


Obrázek psa k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pampeliška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem pampeliška k omalování pro malá děcka. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, obrázek, k vytisknutí, Pampeliška, Květiny, pro děti, zdarma, k vybarvení, k tisku, online, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s pampeliškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, uhlíky, propisovací tužky, pastelky nebo také temperové barvy. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku pampeliška lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pampeliškou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku či peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. křídy, uhlíky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka, rostliny a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, zvířata a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Alf, Krtek, Křemílek a Vochomůrka, Království lesních strážců či Bugs Bunny. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, princezna, kočka, auta případně dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pampeliška.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů