Top omalovánky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pampeliška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem pampeliška k obarvování pro nejmenší děti. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, k vytisknutí, online, pro děti, Pampeliška, obrázky, k vytištění, k vybarvení, obrázek, Květiny, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pampeliškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhly, křídy, pastelové tužky a pera. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek pampeliška lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s pampeliškou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, uhly nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, čísla nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy My little pony, Ledové království, Doba ledová a Lví král. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, mašinka, auta, Santa Klaus nebo také houby. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka pampelišky bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů