Výběr obrázků


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pampeliška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem pampeliška k obarvování pro holky. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánky, ke stáhnutí, obrázek, dětské obrázky, k vytištění, zadarmo, Pampeliška, vymalovánky, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, online, zdarma, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pampeliškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, tužky, temperové barvy a nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti opravdu mnoho. Obrázek pampeliška lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s pampeliškou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pastelky, pastelové tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, květiny, druhy automobilů a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy jídel a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Aladin, Toy Story, Ratatouille, Pan Včelka anebo Lego friends. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: houby, plachetnice, drak, kočka případně lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek pampelišky bude líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů