Nejvyhledávanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pampeliška zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem pampeliška k vybarvení pro malé ratolesti. Pampeliška je všudypřítomná rostlina, charakteristická žlutým květem po jehož odkvetení se vytvoří bílý kulatých chuchvalec se semínky. Z pampelišek si děti vytváří koruny či náramky nebo na sebe škodolibě foukají semínka. Omalovánka pampeliška je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pampeliška - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pampeliška - A5            Omalovánka - Pampeliška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pampeliška patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, dětské obrázky, ke stáhnutí, ke stažení, k tisku, Pampeliška, obrázky, omalovánka, zadarmo, k vytištění, vymalovánky, zdarma, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pampeliška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s pampeliškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, tempery, propisovací tužky nebo také fixky. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Obrázek pampeliška lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pampeliškou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například tužky, voskové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, druhy automobilů, lidské profese a pochopitelně i pampelišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, druhy jídel a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Bakugan, Harry Potter, Petr Pan, Malá mořská víla anebo Roblox. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, Santa Klaus, netopýr, Popeláři případně princezna. Ať si vaše dítko užije malování pampelišky.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů