Nejhledanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sup zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná sup k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka sup je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Sup - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sup - A5            Omalovánka - Sup - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sup patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, Sup, k vytištění, online, k vytisknutí, Ptáci, obrázky, pro děti, omalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sup k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s supem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, fixky, uhly, olejové pastely a pera. Výtvarných potřeb je pro holčičky k dispozici ohromné množství. Omalovánku sup lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s supem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, fixky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i sup :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, lidské profese nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Lví král, Bob a Bobek, Locika a Gormiti. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: vláček, astronaut, lokomotiva s vagónky, lokomotiva nebo též loď. Ať si vaše dítě užije omalovánku supu.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů