Nejhledanější


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sup k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem sup k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka sup je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sup - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sup - A5            Omalovánka - Sup - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sup patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, obrázky, ke stažení, k tisku, obrázek, Ptáci, k vytisknutí, zdarma, Sup, online, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Sup k vytištění pro děti

Omalovánka s supem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, temperové barvy, propisovací tužky, zvýrazňovače a pastelové tužky. Možností je dnes pro malé děti opravdu mnoho. Obrázek sup lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s supem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, čas nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, temperové barvy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i sup :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, zvířátka anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Monster high, Gormiti, Sněhurka nebo také Bezzubka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, lokomotiva, auto, slon nebo princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s supem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů