Nejvyhledávanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sup k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem sup k vybarvení pro ženy. Omalovánka sup je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sup - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sup - A5            Omalovánka - Sup - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sup patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Sup, elektronické omalovánky, k vytisknutí, online, omalovánka, k tisku, obrázky, obrázek, k vytištění, pro děti, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Sup k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s supem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako umělecké tužky, propisovací tužky, fixky, temperové barvy anebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku sup lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s supem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. umělecké tužky, propisovací tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, sporty, zvířátka a pochopitelně i sup :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, postavy z pohádek a různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Panenka Barbie, Na vlásku, Pat a Mat a Tom a Jerry. Je však těžké je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tu máme k uložení jsou: koně, miminko, astronaut, Santa Klaus a auta. Ať omalovánka sup přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů