Nejlepší


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka sup k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem sup k obarvení pro malé děti. Omalovánka sup je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sup - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sup - A5            Omalovánka - Sup - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sup patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, dětské obrázky, k vybarvení, Ptáci, Sup, online, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, omalovánky, zadarmo, obrázky, vymalovánky, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sup k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s supem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky, fixy nebo také tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku sup lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s supem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, pastelové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, hudební nástroje a pochopitelně i sup :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, čísla a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Ledové království, Johnny Bravo, Asterix a Obelix, Zvonilka případně Dumbo. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, auta, vláček, miminko anebo mašinka. Věříme, že se vám obrázek supu bude líbit.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů