Nej pět


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sup k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná sup ke kreslení pro děti. Omalovánka sup je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sup - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sup - A5            Omalovánka - Sup - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sup patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, obrázek, ke stažení, zdarma, Ptáci, obrázky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, Sup, online, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sup k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s supem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, fixy, voskovky, akrylové barvy nebo také olejové pastely. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku sup lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s supem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peněženku případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, fixy a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jídla, zvířátka a pochopitelně i sup :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, různá zvířátka a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Rio, Frozen, Tarzan případně Kim Possible. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, astronaut, sněhulák, mašinka nebo astronaut. Nechť omalovánka s supem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů