Top obrázky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sup k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná sup k omalování pro předškoláky. Omalovánka sup je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sup - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sup - A5            Omalovánka - Sup - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sup patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, Sup, k vytisknutí, online, zdarma, Ptáci, ke stáhnutí, obrázky, omalovánky, ke stažení, domalovánky, zadarmo, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sup k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s supem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, uhlíky, olejové pastely či fixky. Kreslících potřeb je dnes pro holky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek sup lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s supem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, grafitové tužky nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i sup :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, písmena a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Sněhurka, Ledové království, Popelka a Bořek stavitel. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme k uložení jsou: auto, loď, slon, dinosauři nebo též pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s supem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů