Top pět


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sup k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená sup k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka sup je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sup - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Sup - A5            Omalovánka - Sup - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sup patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázky, Ptáci, k vytištění, Sup, k tisku, obrázek, k vytisknutí, pro děti, zdarma, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Sup k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s supem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, zvýrazňovače, uhlíky anebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku sup lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s supem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, dětské oči či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, temperové barvy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, lidské profese, hudební nástroje a pochopitelně i sup :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, různé sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Bezzubka, Lego příběh, Simpsonovi, Shrek či Lego friends. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: piráti, lokomotiva s vagónky, traktor, kočka a nebo princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem sup.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů