Výběr omalovánek


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sup k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná sup k obarvení pro kluky i holky. Omalovánka sup je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sup - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sup - A5            Omalovánka - Sup - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sup patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Ptáci, k vytištění, obrázek, obrázky, ke stažení, k tisku, pro děti, k vybarvení, zdarma, Sup

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sup k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s supem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, křídy, pastelky a pera. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Omalovánku sup lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s supem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například tužky, voskové tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, hudební nástroje, postavy z pohádek a pochopitelně i sup :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, zaměstnání lidí či druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Princezna a žabák, Včelka Mája, Tlapková patrola případně Anna a Elsa. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, netopýr, hasiči, čert a nebo pes. Ať omalovánka sup přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů