Nej obrázky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hudebník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná hudebník ke kreslení pro seniory. Omalovánka hudebník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hudebník - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hudebník - A5            Omalovánka - Hudebník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hudebník patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Hudebník, zdarma, k vybarvení, zadarmo, k tisku, obrázek, k vytištění, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánky, online, dětské obrázky, ke stažení, Hudba

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hudebník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hudebníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, zvýrazňovače, tužky a fixy. Pomůcek na malování je pro holky opravdu mnoho. Omalovánku hudebník lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hudebníkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, uhlíky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmena, květiny a pochopitelně i hudebníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek či druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Angelína balerína, Příšerky s.r.o., Tarzan anebo Pan Včelka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, psi, lokomotiva s vagónky, auta případně liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hudebníkem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů