Nejlepší


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka hudebník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená hudebník k vybarvování pro kluky i holky. Omalovánka hudebník je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hudebník - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hudebník - A5            Omalovánka - Hudebník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hudebník patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázek, Hudebník, Hudba, ke stažení, k tisku, pro děti, k vytištění, zdarma, online, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hudebník k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s hudebníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, zvýrazňovače, akrylové barvy, vodové barvy nebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku hudebník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hudebníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, zvýrazňovače a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i hudebníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, jednotlivé druhy ptáků případně kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Kim Possible, Blesk McQueen, Aladin a nebo pes Pluto. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, auta, Santa Klaus, miminko nebo také koně. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hudebník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů