Výběr obrázků


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka hudebník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem hudebník k omalování pro malé caparty. Omalovánka hudebník je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hudebník - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Hudebník - A5            Omalovánka - Hudebník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hudebník patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: online, obrázek, k vytisknutí, zdarma, Hudebník, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k tisku, Hudba, ke stažení, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hudebník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hudebníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, umělecké tužky, pera, olejové pastely či grafitové tužky. Možností je pro malé caparty fakt mnoho Obrázek hudebník lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hudebníkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, zrak dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba uhly, umělecké tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i hudebníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy automobilů nebo též jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Tarzan, Duhová nevěsta, Peter Pan, Anna a Elsa anebo Gumídci. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, dinosauři, miminko, loď případně Popeláři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hudebníkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů