Nejvyhledávanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hudebník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná hudebník ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka hudebník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hudebník - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hudebník - A5            Omalovánka - Hudebník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hudebník patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, k vybarvení, Hudba, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, Hudebník, online, zdarma, obrázky, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hudebník k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s hudebníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixky, temperové barvy, olejové pastely nebo také akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku hudebník lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s hudebníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pastelové tužky, fixky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, lidské profese a pochopitelně i hudebníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, hudební nástroje či písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy U nás na farmě, Lion King, princezna Sofie, Indiana Jones nebo též Barbie. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: netopýr, vláček, miminko, auta anebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hudebníkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů