Top pět


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem králíček k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka králíček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, Králíček, online, Pohádky, obrázek, obrázky, k vytištění, pro děti, k tisku, k vybarvení, ke stažení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Králíček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s králíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, uhlíky, fixy, tužky anebo uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku králíček lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s králíčkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například temperové barvy, uhlíky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivé druhy ptáků nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Ledové království, Aladin, Angelína balerína, Harley Quinn a nebo My little pony. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: loď, princezna a princ, vláček, miminko nebo netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek králíčka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů