Top pět


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka tenistky

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná králíček ke kreslení pro dívky. Omalovánka králíček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, zdarma, k vytištění, obrázek, omalovánka, dětské obrázky, Králíček, k vytisknutí, omalovánky, zadarmo, pro děti, k vybarvení, Pohádky, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Králíček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s králíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, tužky, propisovací tužky, uhlíky anebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro maminky k dispozici široká škála. Omalovánku králíček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s králíčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy sportů a různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Pocahontas, Spiderman, Equestria Girls, Asterix a Obelix a nebo Gormiti. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stažení jsou: traktor, drak, mašinka, princezna případně miminko. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou králíček.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů