Nejhledanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králíček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem králíček k vybarvení pro holčičky. Omalovánka králíček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, ke stažení, Pohádky, k vybarvení, elektronické omalovánky, obrázky, obrázek, k tisku, Králíček, zdarma, vymalovánky, domalovánky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Králíček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s králíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, voskové tužky, pastelky, voskovky nebo také tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro slečny k dispozici celá škála. Omalovánku králíček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s králíčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelové tužky, voskové tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, pohádkové postavy a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kim Possible, Bořek stavitel, Želvy Ninja, Gumídci anebo Letopisy Narnie. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, loď, netopýr, miminko nebo též plachetnice. Nechť omalovánka s králíčkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů