Doporučujeme


Obrázek jukeboxu

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem králíček k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka králíček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, Pohádky, k vybarvení, pro děti, k tisku, k vytištění, Králíček, obrázky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Králíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s králíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, grafitové tužky, pastelové tužky, tempery anebo uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Omalovánku králíček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s králíčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba propisovací tužky, grafitové tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, různé kytky a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, jednotlivá zvířata nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Lego příběh, Mickey mouse, Frozen, Blesk McQueen nebo Astroboy. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, auta, princezna, hasiči či auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou králíček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů