Nej omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíček k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem králíček k obarvování pro učitelky. Omalovánka králíček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zadarmo, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, Králíček, online, elektronické omalovánky, obrázky, pro děti, ke stáhnutí, dětské obrázky, domalovánky, Pohádky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Králíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s králíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, fixky, propisovací tužky, tempery nebo také uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro dospělé opravdu mnoho. Omalovánku králíček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s králíčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba křídy, fixky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, hudební nástroje, zaměstnání a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, písmena případně jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Frozen, Avatar, Rákosníček, Fortnite anebo Asterix a Obelix. Je však náročné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, lokomotiva s vagónky, mašinka, princezna a princ nebo též kočka. Ať vám omalovánka králíček přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů