Doporučené


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná králíček ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka králíček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, Pohádky, Králíček, k vybarvení, online, obrázky, zdarma, pro děti, k vytisknutí, obrázek, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Králíček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s králíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixky, fixy, tužky případně uhly. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek králíček lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s králíčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, fixky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata anebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Lego příběh, Ferda mravenec, Ledové království, Doba ledová a nebo Medvídek Pú. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, piráti, netopýr, auta a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku králíček.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů