Výběr obrázků


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem králíček ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka králíček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, pro děti, Pohádky, k vybarvení, Králíček, obrázky, zdarma, ke stažení, k vytištění, obrázek, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Králíček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s králíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, tužky, olejové pastely, grafitové tužky a umělecké tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek králíček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s králíčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, lidské profese, květiny a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání lidí či jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Locika, IronMan, Krteček, Batman anebo Roblox. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, piráti, kočka, čert nebo též mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku králíček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů