Nej pět


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem králíček k obarvení pro puberťáky. Omalovánka králíček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, ke stáhnutí, zdarma, k vytisknutí, Pohádky, ke stažení, Králíček, pro děti, k vybarvení, vymalovánky, omalovánka, domalovánky, elektronické omalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Králíček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s králíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, pera, grafitové tužky, propisovací tužky a pastelové tužky. Možností je pro nejmenší k dispozici celá škála. Omalovánku králíček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s králíčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, peníze a nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, pera nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, postavy z pohádek a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Mašinka Tomáš, Simpsonovi, princezna Sofie a nebo Roblox. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: liška, auto, psi, piráti případně lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku králíčka, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů