Nej pět


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíček k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem králíček k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka králíček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, k tisku, zdarma, pro děti, zadarmo, ke stáhnutí, ke stažení, omalovánky, online, omalovánka, k vybarvení, elektronické omalovánky, Pohádky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Králíček k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s králíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, tempery, tužky případně voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku králíček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s králíčkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, zrak dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, akrylové barvy anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Medvídek Pú, Brawl stars, Křemílek a Vochomůrka a nebo Včelka Mája. Je však složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, auta, drak, mašinka a houby. Ať omalovánka králíček přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů