Doporučujeme


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem králíček k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka králíček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, online, k vytištění, obrázek, k tisku, k vybarvení, Králíček, ke stažení, pro děti, obrázky, Pohádky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Králíček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s králíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelové tužky, temperové barvy, pera nebo též umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek králíček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s králíčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, počítač nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. akrylové barvy, pastelové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různé kytky a nebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Simpsonovi, Lion King, Frozen nebo panenka Winx. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, lokomotiva, traktor, princezna a princ případně raketa. Nechť vám omalovánka s králíčkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů