Nej pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem králíček k vybarvení pro starší děti. Omalovánka králíček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, Králíček, k vytištění, ke stažení, obrázek, online, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, k tisku, Pohádky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Králíček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s králíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, uhly, uhlíky, pastelky nebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku králíček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s králíčkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač případně čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, uhly či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, květiny, sporty a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy ptáků nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Among Us, Peter Pan, pes Pluto, Hannah Montana případně Mickey mouse. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: psi, astronaut, princezna, Popeláři anebo auta. Věříme, že se vám obrázek králíčka bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů