Nejstahovanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka včelí úl k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená včelí úl ke kreslení pro malé děti. Včelí úl je obydlí pro včely, pilné včelky si tam ukládají zásoby medu na zimu. Omalovánka včelí úl je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Včelí úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Včelí úl - A5            Omalovánka - Včelí úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Včelí úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánka, zdarma, obrázky, Zvířata, k vytisknutí, omalovánky, online, pro děti, dětské obrázky, k tisku, ke stáhnutí, zadarmo, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Včelí úl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s včelím úlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, vodové barvy, grafitové tužky případně propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky vskutku velmi mnoho. Obrázek včelí úl lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s včelím úlem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. uhlíky, olejové pastely nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i včelího úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, jídla nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, IronMan, Toy Story, Tom a Jerry a Rumcajs. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které zde máme k uložení jsou: princezna, princezna, plachetnice, astronaut anebo Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem včelí úl.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů