Top obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka včelí úl k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná včelí úl k obarvování pro malé caparty. Včelí úl je obydlí pro včely, pilné včelky si tam ukládají zásoby medu na zimu. Omalovánka včelí úl je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Včelí úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Včelí úl - A5            Omalovánka - Včelí úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Včelí úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, k vybarvení, k tisku, vymalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, ke stažení, online, Zvířata, obrázek, zdarma, domalovánky, Včelí úl

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Včelí úl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s včelím úlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, propisovací tužky, fixky a temperové barvy. Pomůcek na malování je pro tatínky vskutku mnoho. Omalovánku včelí úl lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s včelím úlem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, elektřinu nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, vodové barvy a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé sporty, čísla a pochopitelně i včelího úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, květiny nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Gormiti, Scooby Doo, Bolt – pes pro každý případ, Shrek nebo také Pocahontas. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna a princ, lokomotiva s vagónky, auto anebo sněhulák. Ať si vaše dítě užije omalovánku včelího úlu.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů