Nejvyhledávanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Obrázek raketoplánu

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka včelí úl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší se jménem včelí úl k obarvení pro naše milé prcky. Včelí úl je obydlí pro včely, pilné včelky si tam ukládají zásoby medu na zimu. Omalovánka včelí úl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Včelí úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Včelí úl - A5            Omalovánka - Včelí úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Včelí úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytisknutí, obrázek, zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení, online, pro děti, Včelí úl, ke stažení, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Včelí úl k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s včelím úlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, akrylové barvy, fixky, tempery anebo vodové barvy. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku včelí úl lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s včelím úlem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, akrylové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, písmena, postavy z pohádek a pochopitelně i včelího úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zvířata nebo též čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kim Possible, Shimmer a Shine, Hot Wheels, Doba ledová nebo Život brouka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: draci, auto, drak, astronaut a Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou včelí úl.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů