Nej obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka včelí úl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená včelí úl ke kreslení pro holčičky. Včelí úl je obydlí pro včely, pilné včelky si tam ukládají zásoby medu na zimu. Omalovánka včelí úl je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Včelí úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Včelí úl - A5            Omalovánka - Včelí úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Včelí úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, omalovánky, obrázek, k tisku, obrázky, vymalovánky, zdarma, Včelí úl, pro děti, online, dětské obrázky, elektronické omalovánky, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Včelí úl k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s včelím úlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, umělecké tužky, voskovky, uhlíky a tužky. Možností je pro maminky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku včelí úl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s včelím úlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pastelky, umělecké tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i včelího úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Želvy Ninja, Zootropolis, IronMan, Simpsonovi případně Panenka Barbie. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, raketa, sněhulák, plachetnice a lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s včelím úlem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů