Nejlepší


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka včelí úl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená včelí úl k vybarvení pro školáky. Včelí úl je obydlí pro včely, pilné včelky si tam ukládají zásoby medu na zimu. Omalovánka včelí úl je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Včelí úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Včelí úl - A5            Omalovánka - Včelí úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Včelí úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Včelí úl, zdarma, obrázky, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, pro děti, Zvířata, k tisku, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Včelí úl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s včelím úlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, pera, umělecké tužky, fixy a nebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro děti fakt mnoho Omalovánku včelí úl lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s včelím úlem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, peněženku nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, pera a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i včelího úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, kytky anebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Lion King, Požárník Sam, Příběh hraček, Scooby Doo nebo také Sněhurka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, kočka, auta či psi. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou včelí úl.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů