Nejlepší


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka včelí úl k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná včelí úl k vybarvování pro ratolesti. Včelí úl je obydlí pro včely, pilné včelky si tam ukládají zásoby medu na zimu. Omalovánka včelí úl je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Včelí úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Včelí úl - A5            Omalovánka - Včelí úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Včelí úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, k vytisknutí, k vytištění, online, k vybarvení, obrázek, pro děti, Včelí úl, zdarma, obrázky, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Včelí úl k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s včelím úlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskovky, uhly, tužky nebo též křídy. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek včelí úl lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s včelím úlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, voskovky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i včelího úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Furby, Hannah Montana, Panenka Barbie, Zhu Zhu Pets a Rio. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, Santa Klaus, dinosauři, čert a nebo lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s včelím úlem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů