Nej omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka včelí úl k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná včelí úl ke kreslení pro starší děti. Včelí úl je obydlí pro včely, pilné včelky si tam ukládají zásoby medu na zimu. Omalovánka včelí úl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Včelí úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Včelí úl - A5            Omalovánka - Včelí úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Včelí úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, k vytištění, Zvířata, domalovánky, k tisku, obrázky, omalovánky, zadarmo, pro děti, ke stáhnutí, online, zdarma, dětské obrázky, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Včelí úl k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s včelím úlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, zvýrazňovače, tužky a nebo pastelové tužky. Možností je dnes pro chlapce k dispozici dlouhá řada. Obrázek včelí úl lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s včelím úlem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, peníze nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, uhlíky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i včelího úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, písmenka nebo také různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Medvídek Pú, Hannah Montana, Batman nebo též Želvy Ninja. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, čert, netopýr, liška případně hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku včelí úl.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů