Výběr omalovánek


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka včelí úl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem včelí úl k vybarvení pro dívky. Včelí úl je obydlí pro včely, pilné včelky si tam ukládají zásoby medu na zimu. Omalovánka včelí úl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Včelí úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Včelí úl - A5            Omalovánka - Včelí úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Včelí úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Zvířata, k vytisknutí, zdarma, obrázky, k vybarvení, pro děti, obrázek, Včelí úl, online, ke stažení, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Včelí úl k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s včelím úlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, akrylové barvy, propisovací tužky, pastelové tužky případně olejové pastely. Možností je dnes pro malé děti k dispozici celá škála. Omalovánku včelí úl lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s včelím úlem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, akrylové barvy anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, písmenka, lidské profese a pochopitelně i včelího úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, postavy z pohádek a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Lví král, Lego příběh, Život brouka, Panenka Barbie a Astroboy. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, traktor, auto, princezna a princ nebo čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou včelí úl.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů