Nej omalovánky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka včelí úl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem včelí úl k obarvení pro kluky a holky. Včelí úl je obydlí pro včely, pilné včelky si tam ukládají zásoby medu na zimu. Omalovánka včelí úl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Včelí úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Včelí úl - A5            Omalovánka - Včelí úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Včelí úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Včelí úl, online, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, k vytištění, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázek, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Včelí úl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s včelím úlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, fixy, uhlíky, grafitové tužky anebo uhly. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku včelí úl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s včelím úlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, dětské oči nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, fixy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, květiny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i včelího úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, různé kytky případně čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, princezna Sofie, Šmoulové, Monster high nebo též Batman. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: traktor, psi, auto, piráti nebo netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem včelí úl.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů