Doporučené


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka gepard zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem gepard k omalování pro nejmenší. Omalovánka gepard je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázky, dětské obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, online, ke stažení, zdarma, domalovánky, obrázek, omalovánka, omalovánky, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s gepardem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, tempery, voskovky anebo voskové tužky. Možností je pro větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek gepard lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s gepardem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, křídy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, květiny a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Pixel art, Ledové království, Avatar, Teletubbies a Duhová nevěsta. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, lokomotiva s vagónky, auto, mašinka nebo též raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s gepardem.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů