Nejstahovanější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek raketoplánu

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gepard k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem gepard k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka gepard je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, obrázek, pro děti, ke stažení, k tisku, obrázky, online, k vybarvení, zdarma, k vytištění, Gepard

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s gepardem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, tempery, uhlíky, vodové barvy a nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku gepard lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s gepardem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. voskovky, tempery a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, písmena, jednotlivá zvířata a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, písmenka anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Spiderman, Kocour Garfield, Locika, pes Pluto nebo také Popelka. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme k uložení jsou: astronaut, hasiči, mašinka, auta či auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou gepard.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů