Nejlepší


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gepard k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem gepard k obarvování pro malé i větší děti. Omalovánka gepard je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, Zvířata, k vytištění, zdarma, Gepard, ke stažení, obrázek, obrázky, online, k tisku, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Gepard k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s gepardem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, tempery, fixky a pastelky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky fakt mnoho Omalovánku gepard lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s gepardem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například grafitové tužky, pastelové tužky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Bezzubka, Kocour Garfield, Tlapková patrola případně Power Strangers. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, plachetnice, slon, mašinka anebo dinosauři. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka geparda bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů