Nejhledanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gepard k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná gepard ke kreslení pro dívky. Omalovánka gepard je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, vymalovánky, obrázek, zdarma, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k tisku, Gepard, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, ke stažení, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s gepardem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, pastelky, vodové barvy či grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro ženy k dispozici dlouhá řada. Omalovánku gepard lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s gepardem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, umělecké tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, jednotlivá zvířata a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různá zvířátka nebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Superman, Čaroděj Modromír, Lví král, Bugs Bunny nebo také Avengers. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, liška, koně, houby a hasiči. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou gepard.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů