Výběr obrázků


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka gepard zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem gepard k obarvení pro dospělé. Omalovánka gepard je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Gepard, zadarmo, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k tisku, Zvířata, pro děti, omalovánky, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, online, zdarma, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s gepardem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, fixy, vodové barvy nebo tužky. Potřeb na malování je pro dívky vskutku velmi mnoho. Obrázek gepard lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s gepardem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, propisovací tužky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, druhy automobilů anebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Superman, Lego, Grinch, Lví král a Elena z Avaloru. Je ale složité je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: auta, miminko, astronaut, drak nebo také lokomotiva s vagónky. Ať omalovánka gepard přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů