Nej obrázky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka gepard k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem gepard k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka gepard je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, ke stáhnutí, Zvířata, k vytisknutí, vymalovánky, zadarmo, Gepard, zdarma, online, omalovánka, obrázky, omalovánky, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s gepardem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, propisovací tužky, voskovky, pastelky či voskové tužky. Možností je dnes pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Obrázek gepard lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s gepardem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, zrak dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba umělecké tužky, propisovací tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, hudební nástroje a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různé sporty nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Avatar, Gumídci, Madagaskar, Bořek stavitel nebo též Panenka Barbie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: Santa Klaus, psi, koně, princezna a princ a drak. Ať si vaše dítko užije malování geparda.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů