Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gepard k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná gepard k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka gepard je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, Zvířata, online, k vybarvení, zdarma, obrázky, Gepard, k vytištění, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Gepard k vytištění pro děti

Omalovánka s gepardem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, fixky, pera případně vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici ohromné množství. Obrázek gepard lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s gepardem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas či dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixy, temperové barvy nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, rostliny, písmenka a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ninjago, Ferda mravenec, Budulínek, Batman či pes Pluto. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, kočka, dinosauři, miminko a nebo auto. Nechť omalovánka s gepardem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů