Nej pět


Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka gepard k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem gepard k obarvení pro malé caparty. Omalovánka gepard je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, obrázky, Zvířata, k tisku, k vytisknutí, zdarma, obrázek, Gepard, k vybarvení, online, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s gepardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tužky, uhly, pera a fixy. Možností je pro seniory k dispozici ohromné množství. Omalovánku gepard lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s gepardem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba temperové barvy, tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, zvířata, jídla a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Adiboo, Plants vs. Zombies, Pixel art, Rio a Červená Karkulka. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: piráti, traktor, drak, liška anebo hasiči. Věříme, že se vám obrázek geparda bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů