Nejlepší


Obrázek raketoplánu

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka gepard k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem gepard k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka gepard je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, Zvířata, pro děti, obrázky, zdarma, obrázek, k vybarvení, k vytištění, Gepard, k vytisknutí, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Gepard k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s gepardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, voskové tužky, fixky a uhly. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Obrázek gepard lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s gepardem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, uhlíky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, čísla a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, rostliny a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Rumcajs, Doba ledová, Červená Karkulka, Křemílek a Vochomůrka a nebo Ferda mravenec. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, kočka, plachetnice, slon případně psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou geparda.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů