Nejvyhledávanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka gepard k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem gepard ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka gepard je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, zadarmo, k tisku, Zvířata, obrázky, obrázek, vymalovánky, pro děti, dětské obrázky, ke stažení, domalovánky, ke stáhnutí, zdarma, Gepard

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s gepardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, grafitové tužky, pera nebo také akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku gepard lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s gepardem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například propisovací tužky, vodové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, písmena a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, čísla nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Plants vs. Zombies, Peter Pan, Lego friends či Lví hlídka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, auta, auta, princezna a princ případně plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou gepard.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů