Nejlepší


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gepard k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem gepard ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka gepard je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, obrázek, k vytištění, k tisku, Gepard, pro děti, k vybarvení, Zvířata, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s gepardem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, temperové barvy, uhlíky, olejové pastely nebo tempery. Pomůcek na malování je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku gepard lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s gepardem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, čas nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například fixky, temperové barvy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, zvířata a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky anebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Monster high, Paw patrol, Madagaskar, Indiana Jones nebo též Požárník Sam. Je ale hodně nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, psi, auto, liška případně Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek geparda bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů