Top pět


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gepard k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem gepard k vybarvování pro malé děti. Omalovánka gepard je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytisknutí, obrázek, obrázky, zdarma, k tisku, ke stažení, pro děti, Zvířata, k vytištění, Gepard

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s gepardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelky, propisovací tužky, tempery anebo grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku gepard lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s gepardem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, pastelky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy sportů a nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Adiboo, Kim Possible, Shrek, princezna Sofie a Příšerky s.r.o.. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, astronaut, Popeláři, Santa Klaus nebo mašinka. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka geparda bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů