Nej omalovánky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka gepard k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem gepard k obarvení pro ratolesti. Omalovánka gepard je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Gepard, k tisku, online, obrázky, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, Zvířata, k vytištění, pro děti, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s gepardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, propisovací tužky, uhly, tempery a pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Obrázek gepard lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s gepardem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskové tužky, propisovací tužky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, čísla a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zvířata nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy pes Pluto, Anna a Elsa, Život brouka, Flintstoneovi a Angry birds. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: hasiči, psi, vláček, čert a traktor. Věříme, že se vám obrázek geparda bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů