Top pět


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka auťák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem auťák k omalování pro seniory. Omalovánka auťák je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, Auťák, pro děti, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánky, vymalovánky, k vybarvení, domalovánky, obrázky, ke stažení, dětské obrázky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s auťákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, uhly, pera a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší k dispozici ohromující množství. Omalovánku auťák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s auťákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, temperové barvy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, hudební nástroje, druhy ptáků a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, písmena anebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy pes Pluto, Toy Story, Duhová nevěsta, princezna Sofie a Among Us. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, psi, princezna a princ, princezna či pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s auťákem líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů