Nejlepší


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka auťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem auťák ke kreslení pro tatínky. Omalovánka auťák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, elektronické omalovánky, k vytištění, Auťák, zdarma, online, k tisku, zadarmo, k vytisknutí, dětské obrázky, omalovánky, domalovánky, Auta, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s auťákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, vodové barvy, grafitové tužky, voskovky případně fixy. Kreslících potřeb je dnes pro dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku auťák lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s auťákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhly, vodové barvy nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, různá zvířata a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Popelka, Hannah Montana, Locika, Flintstoneovi a Hledá se Dory. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, lokomotiva, auta, sněhulák nebo psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s auťákem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů