Výběr obrázků


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka auťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem auťák k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka auťák je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, Auta, zdarma, obrázek, k vybarvení, obrázky, k tisku, Auťák, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s auťákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskové tužky, fixy, temperové barvy či fixky. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku auťák lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s auťákem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, voskové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, postavy z pohádek anebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Toy Story, Rio, Příšerky s.r.o., Peter Pan a nebo Ferda mravenec. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: traktor, loď, mašinka, raketa nebo také koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou auťák.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů