Nejstahovanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka auťák zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná auťák k vybarvení pro děti. Omalovánka auťák je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zdarma, Auťák, ke stažení, Auta, dětské obrázky, zadarmo, k vytisknutí, omalovánka, online, omalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s auťákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, křídy, uhly, grafitové tužky nebo propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro prcky k dispozici pestrá škála. Obrázek auťák lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s auťákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, křídy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, různá zvířátka a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, rostliny a nebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Popelka, Tarzan, My little pony, Jak vycvičit draka a U nás na farmě. Je však nákladné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, pes, koně, raketa a draci. Ať vám omalovánka auťák přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů