Top obrázky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka auťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná auťák k vybarvení pro prcky. Omalovánka auťák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zadarmo, online, k vybarvení, omalovánka, zdarma, k vytištění, vymalovánky, k tisku, ke stáhnutí, k vytisknutí, domalovánky, pro děti, omalovánky, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s auťákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixy, voskové tužky, voskovky, propisovací tužky případně vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holky k dispozici celá škála. Obrázek auťák lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s auťákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, peníze anebo čas. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixy, voskové tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, různé sporty, květiny a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, zvířata a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Petr Pan, Rexík, Spiderman, Chuggington anebo Kamarád Timmy. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, loď, pes, miminko a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s auťákem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů