Výběr omalovánek


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka auťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná auťák k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka auťák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auťák, ke stažení, Auta, pro děti, zdarma, k vytisknutí, online, k tisku, obrázek, k vytištění, obrázky, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Auťák k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s auťákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, zvýrazňovače, pastelky a nebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Obrázek auťák lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s auťákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tempery, fixy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, jídla, rostliny a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, různé sporty nebo též zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Včelka Mája, Lego příběh, Požárník Sam, Jak vycvičit draka anebo Barbie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: liška, auta, lokomotiva s vagónky, vláček a auta. Ať si vaše dítě užije obrázek auťáku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů