Nejhledanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka auťák k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená auťák ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka auťák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Auta, Auťák, obrázek, pro děti, online, k tisku, zdarma, obrázky, k vybarvení, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s auťákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, pastelové tužky, uhlíky, voskovky a nebo voskové tužky. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku auťák lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s auťákem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, pastelové tužky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, druhy sportů a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, květiny či různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Harley Quinn, Myška Minie, Stašpytlík, Krteček a Krtek. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, loď, hasiči, traktor nebo Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou auťák.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů