Top omalovánky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka auťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem auťák ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka auťák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Auťák, pro děti, Auta, obrázky, zdarma, obrázek, online, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s auťákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhly, pera, vodové barvy nebo také fixky. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek auťák lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s auťákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, uhly nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, druhy jídel či druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Peter Pan, Roblox, Červená Karkulka, Locika a princezna Sofie. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, lokomotiva s vagónky, koně, dinosauři nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku auťák.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů