Nej pět


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka auťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná auťák k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka auťák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, online, Auta, obrázek, k vytisknutí, zdarma, k tisku, pro děti, obrázky, Auťák, ke stažení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s auťákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, voskovky, voskové tužky, pastelové tužky nebo také vodové barvy. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku auťák lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s auťákem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například olejové pastely, voskovky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, lidské profese, hudební nástroje a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, sporty nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Medvídek Pú, Bratz panenky, Superčarodějnice, Království lesních strážců anebo Lion King. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, plachetnice, traktor, raketa a koně. Ať si vaše dítko užije malování auťáku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů