Výběr omalovánek


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka auťák k tisku, vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná auťák ke kreslení pro školáky. Omalovánka auťák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, k vybarvení, obrázky, Auťák, zadarmo, Auta, elektronické omalovánky, omalovánky, vymalovánky, ke stažení, ke stáhnutí, domalovánky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s auťákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelky, uhlíky, fixy a voskové tužky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku auťák lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s auťákem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba pera, pastelky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, rostliny, zvířátka a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy panenka Winx, Mario, Shimmer a Shine, Equestria Girls nebo také Angelína balerína. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, astronaut, princezna, princezna či raketa. Ať si vaše dítě užije omalovánku auťáku.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů