Nej omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka auťák k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem auťák k vybarvování pro puberťáky. Omalovánka auťák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, online, zdarma, obrázky, Auťák, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, ke stažení, Auta, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s auťákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, tempery, voskovky případně uhlíky. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti k dispozici ohromující množství. Obrázek auťák lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s auťákem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, propisovací tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, písmena a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivá zvířata či zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Budulínek, Ledové království, Pat a Mat, Kniha džunglí a Zhu Zhu Pets. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme k uložení jsou: kočka, princezna, draci, astronaut a netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku auťák.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů