Top pět


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka auťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná auťák k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka auťák je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, pro děti, zdarma, k vybarvení, ke stažení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Auta, k vytištění, Auťák, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s auťákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, voskovky, umělecké tužky a vodové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku auťák lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s auťákem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, pastelové tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, pohádkové postavy a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, květiny a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Gormiti, Šmoulové, panenka Winx, Příběh hraček nebo Monster High. Je ale velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: raketa, koně, kočka, auta případně drak. Ať vám omalovánka auťák přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů