Nej pět


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem 2. kniha královská 2 k omalování pro slečny. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 2 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stáhnutí, vymalovánky, k vybarvení, k tisku, Bible a křesťanství, k vytištění, zdarma, omalovánky, dětské obrázky, ke stažení, 2. kniha královská 2, domalovánky, zadarmo, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 2 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, uhlíky, fixy, akrylové barvy a uhly. Možností je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 2 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s 2. kniha královská 2 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, uhlíky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, lidské profese, různé kytky a pochopitelně i 2. kniha královská 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, čísla nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy princezna Sofie, Simpsonovi, Madagaskar, Avatar anebo Kniha džunglí. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stažení jsou: loď, mašinka, kočka, Popeláři nebo vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s 2. kniha královská 2.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů