Výběr obrázků


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem 2. kniha královská 2 ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 2 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k tisku, k vybarvení, obrázky, 2. kniha královská 2, k vytištění, zdarma, ke stažení, online, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, tužky, uhlíky, pastelové tužky případně vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek 2. kniha královská 2 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 2 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, čas a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i 2. kniha královská 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivá zvířata a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Doba ledová, Hledá se Nemo, Pinocchio a nebo Pat a Mat. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: houby, kočka, dinosauři, traktor či Popeláři. Ať vám omalovánka 2. kniha královská 2 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů