Nejvyhledávanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 2 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem 2. kniha královská 2 k obarvení pro menší i větší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 2 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, online, 2. kniha královská 2, k vytištění, ke stažení, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, Bible a křesťanství, obrázek, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s 2. kniha královská 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, fixy, temperové barvy nebo též uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku 2. kniha královská 2 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 2 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, tempery případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i 2. kniha královská 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Hot Wheels, Blesk McQueen, Equestria Girls, Roblox nebo Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, psi, koně, traktor nebo také Popeláři. Nechť vám omalovánka s 2. kniha královská 2 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů