Doporučujeme


Obrázek slepice k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem 2. kniha královská 2 k omalování pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 2 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k vybarvení, online, zdarma, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, 2. kniha královská 2, obrázky, pro děti, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 2 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, vodové barvy, temperové barvy, voskovky a fixy. Možností je pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku 2. kniha královská 2 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s 2. kniha královská 2 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, peníze a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, vodové barvy anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, druhy sportů a pochopitelně i 2. kniha královská 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání lidí nebo také kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Indiana Jones, Flintstoneovi, Lego, Život brouka a nebo Kocour Garfield. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, miminko, dinosauři, raketa a draci. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s 2. kniha královská 2 líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů