Nejstahovanější


Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka králíka k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 2 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná 2. kniha královská 2 ke kreslení pro malá děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 2 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánky, k vytištění, domalovánky, k tisku, zadarmo, 2. kniha královská 2, omalovánka, obrázek, Bible a křesťanství, ke stažení, elektronické omalovánky, online, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, zvýrazňovače, propisovací tužky nebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro holky k dispozici široká škála. Obrázek 2. kniha královská 2 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 2 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, pera a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i 2. kniha královská 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, hudební nástroje případně různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Furby, Locika, Peter Pan, princezna Sofie či Paw patrol. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: princezna, vláček, liška, netopýr a nebo hasiči. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka 2. kniha královská 2 bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů