Výběr omalovánek


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 2 k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem 2. kniha královská 2 ke kreslení pro kluky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 2 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánka, omalovánky, pro děti, k vybarvení, elektronické omalovánky, ke stažení, k vytištění, Bible a křesťanství, online, zadarmo, domalovánky, 2. kniha královská 2, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s 2. kniha královská 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, propisovací tužky, uhlíky nebo také pera. Možností je pro starší děti opravdu mnoho. Obrázek 2. kniha královská 2 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s 2. kniha královská 2 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. tempery, olejové pastely či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé kytky, zaměstnání a pochopitelně i 2. kniha královská 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, jednotlivé druhy ptáků nebo též zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Adiboo, Tom a Jerry, Křemílek a Vochomůrka, Čaroděj Modromír a Dumbo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které tady máme k uložení jsou: netopýr, loď, princezna, slon a Popeláři. Ať si vaše dítě užije obrázek 2. kniha královská 2.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů