Nej obrázky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem 2. kniha královská 2 ke kreslení pro dospělé. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 2 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: 2. kniha královská 2, zdarma, k vytištění, vymalovánky, online, obrázky, k vybarvení, domalovánky, obrázek, Bible a křesťanství, pro děti, zadarmo, dětské obrázky, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 2 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, fixy, akrylové barvy nebo také pera. Pomůcek na malování je pro tatínky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku 2. kniha královská 2 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 2 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. temperové barvy, voskové tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i 2. kniha královská 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Ninjago, Rio, Čaroděj Modromír a Mašinka Tomáš. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které tu máme k uložení jsou: traktor, astronaut, miminko, piráti a Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s 2. kniha královská 2 líbit.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů