Výběr obrázků


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka most k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná most k vybarvování pro děti. Obrázek mostu. most je důležitá dopravní stavba. Omalovánka mostu k vytisknutí. Omalovánka most je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Most - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Most - A5            Omalovánka - Most - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Most patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, obrázek, k vybarvení, zdarma, k vytištění, k tisku, pro děti, ke stažení, Most, obrázky, online, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Most k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mostem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, pastelové tužky, zvýrazňovače a voskovky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek most lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mostem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, uhly nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i most :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Příšerky s.r.o., Flintstoneovi, Kniha džunglí případně Méďa Béďa. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme k uložení jsou: drak, piráti, princezna a princ, plachetnice a nebo miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou mostu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů