Top pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka most k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem most k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Obrázek mostu. most je důležitá dopravní stavba. Omalovánka mostu k vytisknutí. Omalovánka most je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Most - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Most - A5            Omalovánka - Most - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Most patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k tisku, zdarma, obrázek, pro děti, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, Most, online, k vybarvení, Budovy

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Most k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mostem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, umělecké tužky, zvýrazňovače, propisovací tužky nebo též vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Obrázek most lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mostem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, umělecké tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, různá zvířátka a pochopitelně i most :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, zvířata a druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Pixel art, Zvonilka, Hannah Montana, Pinocchio a Bezzubka. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: koně, drak, Santa Klaus, netopýr či liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem most.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů