Nej omalovánky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka most k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem most ke kreslení pro školáky. Obrázek mostu. most je důležitá dopravní stavba. Omalovánka mostu k vytisknutí. Omalovánka most je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Most - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Most - A5            Omalovánka - Most - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Most patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Most, k vytištění, zdarma, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, online, Budovy, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Most k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s mostem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, tempery, fixky případně pera. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku most lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s mostem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, grafitové tužky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, lidské profese, rostliny a pochopitelně i most :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, pohádkové postavy a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Rumcajs, Kačer Donald, Červená Karkulka, Roblox nebo také Popelka. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, netopýr, princezna, dinosauři či traktor. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem most.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů