Top omalovánky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka most k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná most k vybarvování pro školáky. Obrázek mostu. most je důležitá dopravní stavba. Omalovánka mostu k vytisknutí. Omalovánka most je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Most - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Most - A5            Omalovánka - Most - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Most patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, Most, obrázky, online, Budovy, k vybarvení, zdarma, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Most k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mostem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, fixky, akrylové barvy a fixy. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Obrázek most lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mostem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, pastelky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různá zvířátka, květiny a pochopitelně i most :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy automobilů nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Hot Wheels, Avatar, Bezzubka, Červená Karkulka a Kniha džunglí. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, koně, auto, liška nebo Popeláři. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku most.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů