Nejlepší


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka most k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná most k obarvení pro nejmenší. Obrázek mostu. most je důležitá dopravní stavba. Omalovánka mostu k vytisknutí. Omalovánka most je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Most - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Most - A5            Omalovánka - Most - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Most patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, vymalovánky, domalovánky, dětské obrázky, online, omalovánky, k vybarvení, Budovy, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, k tisku, Most

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Most k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mostem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, fixy, voskové tužky, křídy a nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro starší děti vskutku mnoho. Omalovánku most lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s mostem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, fixy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i most :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Hello Kitty, Toy Story, Pošťák Pat a Harry Potter. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: čert, netopýr, houby, traktor a princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem most.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů