Nejvyhledávanější


Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka most zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem most k omalování pro slečny. Obrázek mostu. most je důležitá dopravní stavba. Omalovánka mostu k vytisknutí. Omalovánka most je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Most - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Most - A5            Omalovánka - Most - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Most patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stáhnutí, online, obrázek, k vytisknutí, zdarma, obrázky, Most, zadarmo, ke stažení, Budovy, k vybarvení, domalovánky, vymalovánky, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Most k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mostem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, fixy, uhly, vodové barvy či propisovací tužky. Možností je pro dívky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek most lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s mostem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, fixy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, rostliny a pochopitelně i most :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, zvířata a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy IronMan, Tučňáci z Madagaskaru, Diddl, Hvězdné války nebo Teletubbies. Je ale velmi těžké je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, auta, dinosauři, hasiči nebo také astronaut. Nechť omalovánka s mostem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů