Nej obrázky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Šiška zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Šiška k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Šiška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šiška - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Šiška - A5            Omalovánka - Šiška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šiška patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, Ostatní, online, k tisku, ke stažení, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, Šiška, pro děti

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek k vybarvení Šiška k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Šiškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, křídy, fixky, tužky nebo také temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku Šiška lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Šiškou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, křídy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i Šišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Scooby Doo, Pixel art, Zootropolis, Rumcajs případně Hot Wheels. Je však těžké je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, čert, auta, loď nebo miminko. Ať vám omalovánka Šiška přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů