Doporučujeme


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kalhoty k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná kalhoty ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka kalhoty je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kalhoty - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kalhoty - A5            Omalovánka - Kalhoty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kalhoty patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Oděvy, k vytištění, k tisku, zdarma, obrázek, ke stažení, obrázky, Kalhoty, pro děti, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kalhoty k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, voskovky, fixky a uhly. Malovacích potřeb je pro tatínky k dispozici pestrá škála. Omalovánku kalhoty lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, pera či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, čísla nebo též písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Paw patrol, Mickey mouse, Želvy Ninja, Madagaskar nebo Harry Potter. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, koně, princezna a princ, slon nebo také vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ? líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů