Nejhledanější


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kalhoty k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem kalhoty ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka kalhoty je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kalhoty - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kalhoty - A5            Omalovánka - Kalhoty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kalhoty patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Oděvy, k vytištění, domalovánky, online, dětské obrázky, elektronické omalovánky, omalovánky, pro děti, k tisku, ke stažení, vymalovánky, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kalhoty k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, akrylové barvy, olejové pastely, tempery nebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti k dispozici široká škála. Omalovánku kalhoty lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba fixy, akrylové barvy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka případně různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Frozen, Tlapková patrola, Ratatouille a Kung Fu Panda. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stažení jsou: slon, čert, lokomotiva, draci nebo též astronaut. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka ? bude líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů