Top obrázky


Obrázek psa k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kalhoty k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem kalhoty k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka kalhoty je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kalhoty - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kalhoty - A5            Omalovánka - Kalhoty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kalhoty patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, obrázek, k vytištění, zdarma, Kalhoty, pro děti, online, k tisku, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Kalhoty k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, fixy, křídy, voskovky a tempery. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek kalhoty lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas či dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, fixy nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, různé kytky, lidské profese a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Na vlásku, Zhu Zhu Pets, Lego příběh či Želvy Ninja. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, psi, mašinka, loď nebo též traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kalhoty.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů