Top obrázky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kalhoty k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem kalhoty k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka kalhoty je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kalhoty - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kalhoty - A5            Omalovánka - Kalhoty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kalhoty patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, obrázek, pro děti, Kalhoty, k tisku, obrázky, k vytištění, Oděvy

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kalhoty k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, fixy, pastelové tužky, vodové barvy nebo umělecké tužky. Možností je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kalhoty lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba tempery, fixy nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, různá zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy pes Pluto, Frozen, Littlest Pet Shop, Monster High anebo Indiana Jones. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stažení jsou: psi, čert, drak, plachetnice a pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kalhoty.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů