Výběr omalovánek


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kalhoty k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem kalhoty k vybarvení pro malé děti. Omalovánka kalhoty je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kalhoty - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kalhoty - A5            Omalovánka - Kalhoty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kalhoty patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Kalhoty, ke stažení, online, pro děti, k vybarvení, Oděvy, obrázek, k vytištění, k tisku, obrázky, k vytisknutí, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kalhoty k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, uhly, křídy, propisovací tužky či tužky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku kalhoty lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. tempery, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, čísla, různé sporty a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, sporty a nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ninjago, Roblox, Chuggington, Pat a Mat nebo též Stašpytlík. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: loď, plachetnice, traktor, raketa anebo vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kalhoty.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů