Nejvyhledávanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kalhoty k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná kalhoty k obarvování pro malé děti. Omalovánka kalhoty je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kalhoty - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kalhoty - A5            Omalovánka - Kalhoty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kalhoty patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, k vytisknutí, obrázek, pro děti, Kalhoty, zdarma, k vybarvení, online, obrázky, ke stažení, k tisku, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kalhoty k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, umělecké tužky, pera, křídy a tempery. Výtvarných potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku kalhoty lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s ? má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například vodové barvy, umělecké tužky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, různé sporty, jídla a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, hudební nástroje a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Scooby Doo, Superčarodějnice, Mašinka Tomáš, Pan Včelka anebo IronMan. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, princezna a princ, princezna, auta či kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ?.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů