Nejlepší


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka křečík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem křečík k vybarvování pro starší děti. Omalovánka křečík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Křečík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Křečík - A5            Omalovánka - Křečík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Křečík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vybarvení, Zvířata, domalovánky, dětské obrázky, pro děti, obrázek, omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, ke stažení, online, k vytištění, omalovánka

Obrázek Křečík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s křečíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, umělecké tužky, uhly anebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku křečík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s křečíkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, vodové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, květiny a pochopitelně i křečík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířata a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Astroboy, Super Mario, Spiderman, Princezna Leonora a Včelka Mája. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tu máme k uložení jsou: hasiči, Popeláři, psi, miminko nebo také pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou křečíku.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů