Nej pět


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Šálek zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Šálek k omalování pro malé caparty. Omalovánka Šálek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šálek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šálek - A5            Omalovánka - Šálek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šálek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, obrázky, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázek, Šálek, k vytištění, Ostatní, k vybarvení, ke stažení, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šálek k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Šálkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, temperové barvy, fixy a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Omalovánku Šálek lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Šálkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba křídy, uhly nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, čísla, druhy sportů a pochopitelně i Šálek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jídla nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Krteček, Shimmer a Shine, Mimoni, Equestria Girls nebo také Angry birds. Je však velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, hasiči, princezna, loď či piráti. Užijte si omalovánku Šálku, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů