Nej omalovánky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Šálek zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem Šálek k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Šálek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Šálek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Šálek - A5            Omalovánka - Šálek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šálek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, obrázky, obrázek, zdarma, k vytištění, k tisku, Šálek, pro děti, k vybarvení, Ostatní

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šálek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Šálkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, křídy, temperové barvy a grafitové tužky. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Šálek lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Šálkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, propisovací tužky případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Šálek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, druhy jídel anebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Ratatouille, Gormiti, Roblox, Lego nebo také Méďa Béďa. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: čert, pes, kočka, plachetnice a raketa. Ať omalovánka Šálek přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů