Top obrázky


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Šálek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Šálek k obarvování pro školáky. Omalovánka Šálek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Šálek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Šálek - A5            Omalovánka - Šálek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šálek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, omalovánky, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, pro děti, ke stažení, obrázky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázek, omalovánka, k tisku, Šálek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šálek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Šálkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, voskovky, pastelové tužky, uhly nebo také umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro slečny k dispozici ohromné množství. Omalovánku Šálek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Šálkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, voskovky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Šálek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků nebo též písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Star Wars, Sněhurka, Letopisy Narnie, Minecraft a Myška Minie. Je ale problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, raketa, princezna a princ, loď nebo netopýr. Ať omalovánka Šálek přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů