Nej omalovánky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Šálek zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem Šálek k omalování pro starší děti. Omalovánka Šálek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šálek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šálek - A5            Omalovánka - Šálek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šálek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Šálek, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k tisku, pro děti, Ostatní, k vytištění, online, zdarma, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Šálek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Šálkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, zvýrazňovače, pastelové tužky anebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky fakt mnoho Obrázek Šálek lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Šálkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, lidské profese a pochopitelně i Šálek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, čísla nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Flintstoneovi, Adiboo, Marvel Rocket, Scooby Doo a Hulk. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, psi, lokomotiva, draci případně astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Šálek.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů