Nejhledanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Šálek zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Šálek k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Šálek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šálek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Šálek - A5            Omalovánka - Šálek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šálek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, ke stažení, Šálek, obrázek, online, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázky, k vybarvení, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Šálek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Šálkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, propisovací tužky, křídy, pera a pastelové tužky. Možností je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Šálek lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Šálkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například tužky, propisovací tužky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i Šálek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jídla nebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Pat a Mat, Bezzubka, Křemílek a Vochomůrka případně Krtek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, auta, traktor, loď nebo též miminko. Nechť vám omalovánka s Šálkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů