Nejhledanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Šálek zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Šálek ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka Šálek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Šálek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šálek - A5            Omalovánka - Šálek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šálek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, obrázky, Ostatní, Šálek, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, k vytištění, zdarma, k tisku, k vybarvení, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šálek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Šálkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako vodové barvy, zvýrazňovače, tužky, fixy anebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Šálek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Šálkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, zvýrazňovače a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, zvířata, lidské profese a pochopitelně i Šálek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, druhy jídel případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Superman, Tlapková patrola, Madagaskar, Spongebob nebo Indiana Jones. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, astronaut, draci, auta a hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Šálek.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů