Top obrázky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kluk s hambáčem k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná kluk s hambáčem k obarvení pro maminky. Omalovánka kluk s hambáčem je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kluk s hambáčem - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kluk s hambáčem - A5            Omalovánka - Kluk s hambáčem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk s hambáčem patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, pro děti, omalovánka, k vybarvení, vymalovánky, zdarma, dětské obrázky, obrázek, elektronické omalovánky, Kluk s hambáčem, zadarmo, omalovánky, Jídlo, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kluk s hambáčem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s klukem sem hambáčemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, temperové barvy, pastelové tužky, tempery anebo umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro učitelky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kluk s hambáčem lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s klukem sem hambáčemem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba fixky, temperové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, zaměstnání lidí, písmena a pochopitelně i kluk s hambáčem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivá zvířata a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Chuggington, Krteček, Blesk McQueen, Zootropolis či Kocour Garfield. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, houby, auta, piráti nebo Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s klukem sem hambáčemem líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů