Top omalovánky


Obrázek raketoplánu

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Omalovánka kluk s hambáčem k vytištění pro děti

Omalovánka s názvem kluk s hambáčem ke kreslení pro holky. Omalovánka kluk s hambáčem je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kluk s hambáčem - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kluk s hambáčem - A5            Omalovánka - Kluk s hambáčem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk s hambáčem patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, k vytisknutí, online, obrázky, domalovánky, k vybarvení, omalovánka, Jídlo, obrázek, elektronické omalovánky, vymalovánky, pro děti, Kluk s hambáčem

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kluk s hambáčem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s klukem sem hambáčemem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, umělecké tužky, propisovací tužky, tužky a grafitové tužky. Možností je pro prcky vskutku mnoho. Omalovánku kluk s hambáčem lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s klukem sem hambáčemem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, peníze či elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixy, umělecké tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kluk s hambáčem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířata případně druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Hledá se Dory, Příšerky s.r.o., U nás na farmě či Hot Wheels. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, auto, piráti, kočka nebo auta. Nechť omalovánka s klukem sem hambáčemem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů