Nej obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka kluk s hambáčem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem kluk s hambáčem k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka kluk s hambáčem je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kluk s hambáčem - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kluk s hambáčem - A5            Omalovánka - Kluk s hambáčem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk s hambáčem patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, pro děti, ke stažení, Kluk s hambáčem, k vytištění, elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánka, omalovánky, zdarma, vymalovánky, obrázky, k vytisknutí, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kluk s hambáčem k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s klukem sem hambáčemem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelové tužky, fixky, vodové barvy případně akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Obrázek kluk s hambáčem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s klukem sem hambáčemem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, pastelové tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i kluk s hambáčem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Krteček, Rio, Želvy Ninja, Kouzelná beruška a černý kocour nebo též Panenka Barbie. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: houby, pes, princezna, sněhulák či drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kluku su hambáčemu.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů