Nejlepší


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka kojenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem kojenec k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka kojenec - obrázek miminka ke stažení a vytištění. Omalovánka kojenec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kojenec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kojenec - A5            Omalovánka - Kojenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojenec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, Lidé, online, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, obrázky, ke stažení, k tisku, Kojenec, k vybarvení, obrázek

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kojenec k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kojencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, fixky, pera, zvýrazňovače a nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Obrázek kojenec lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kojencem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii případně peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba voskovky, fixky nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, různé sporty, druhy sportů a pochopitelně i kojenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, druhy ptáků nebo také lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Simpsonovi, Lion King, Kačer Donald, Astroboy případně Na vlásku. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, princezna, auta, kočka a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kojence.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů