Top obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kojenec k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná kojenec k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka kojenec - obrázek miminka ke stažení a vytištění. Omalovánka kojenec je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kojenec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kojenec - A5            Omalovánka - Kojenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojenec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, Lidé, k vybarvení, obrázek, zdarma, obrázky, ke stažení, pro děti, Kojenec, k vytisknutí, k vytištění, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kojenec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kojencem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, umělecké tužky, voskové tužky, pastelky nebo také akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Obrázek kojenec lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kojencem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, umělecké tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, jídla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kojenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků anebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Lion King, Blesk McQueen, princezna Sofie, Anna a Elsa a Pinocchio. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: vláček, astronaut, čert, princezna či drak. Nechť vám omalovánka s kojencem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů