Výběr omalovánek


Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka kojenec k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná kojenec k obarvování pro malé caparty. Omalovánka kojenec - obrázek miminka ke stažení a vytištění. Omalovánka kojenec je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kojenec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kojenec - A5            Omalovánka - Kojenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojenec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, k vybarvení, k tisku, Lidé, omalovánka, omalovánky, Kojenec, ke stažení, domalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, obrázky, online

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Kojenec k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kojencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, pera, uhly a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici dlouhá řada. Obrázek kojenec lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s kojencem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé sporty, zvířata a pochopitelně i kojenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, jídla a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Avengers, Grinch, Požárník Sam, Avatar případně Rio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, piráti, plachetnice, kočka nebo auta. Ať si vaše dítě užije obrázek kojence.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů