Nejvyhledávanější


Obrázek psa k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kojenec k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem kojenec k omalování pro kluky i holky. Omalovánka kojenec - obrázek miminka ke stažení a vytištění. Omalovánka kojenec je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kojenec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kojenec - A5            Omalovánka - Kojenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojenec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Kojenec, k tisku, k vytištění, obrázky, obrázek, pro děti, k vybarvení, Lidé, ke stažení, online, zdarma

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kojenec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s kojencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, voskové tužky, propisovací tužky anebo pera. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek kojenec lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kojencem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. tužky, zvýrazňovače a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání, druhy sportů a pochopitelně i kojenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, dopravní prostředky případně lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Pat a Mat, Scooby Doo, Včelka Mája a Krtek. Je však náročné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, plachetnice, slon, lokomotiva s vagónky či loď. Ať vám omalovánka kojenec přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů