Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kojenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem kojenec k vybarvování pro školáky. Omalovánka kojenec - obrázek miminka ke stažení a vytištění. Omalovánka kojenec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kojenec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kojenec - A5            Omalovánka - Kojenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojenec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, k tisku, zdarma, k vytištění, Lidé, k vybarvení, Kojenec, obrázky, k vytisknutí, obrázek, online

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kojenec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kojencem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, tempery, uhlíky, pastelové tužky a křídy. Výtvarných potřeb je pro dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kojenec lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kojencem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, tempery a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i kojenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy jídel nebo také písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Pat a Mat, Hot Wheels, Rumcajs, Pixel art a Kamarád Timmy. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, kočka, drak, slon nebo též auto. Ať si vaše dítě užije omalovánku kojence.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů