Top pět


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Obrázek psa k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kojenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kojenec k obarvování pro malé caparty. Omalovánka kojenec - obrázek miminka ke stažení a vytištění. Omalovánka kojenec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kojenec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kojenec - A5            Omalovánka - Kojenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojenec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, online, zdarma, Kojenec, Lidé, obrázky, pro děti, ke stažení

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kojenec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kojencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, křídy, tempery a uhly. Potřeb na malování je pro menší i větší děti fakt mnoho Obrázek kojenec lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kojencem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, pera nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, rostliny, kytky a pochopitelně i kojenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Bratz panenky, Popelka, Power Strangers a Astroboy. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, kočka, princezna, psi nebo auta. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka kojence bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů