Nejlepší


Obrázek chlapce k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kojenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kojenec ke kreslení pro chlapečky. Omalovánka kojenec - obrázek miminka ke stažení a vytištění. Omalovánka kojenec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kojenec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kojenec - A5            Omalovánka - Kojenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojenec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, Kojenec, omalovánka, k tisku, vymalovánky, omalovánky, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, k vytisknutí, online, pro děti, k vytištění, domalovánky

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kojenec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kojencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, fixky, zvýrazňovače, umělecké tužky případně fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kojenec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kojencem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pera, fixky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, rostliny a pochopitelně i kojenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Želvy Ninja, Ninjago, Ferda mravenec anebo Království lesních strážců. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, sněhulák, loď, Santa Klaus a nebo netopýr. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kojence bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů