Výběr omalovánek


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kojenec k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem kojenec k vybarvení pro maminky. Omalovánka kojenec - obrázek miminka ke stažení a vytištění. Omalovánka kojenec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kojenec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kojenec - A5            Omalovánka - Kojenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojenec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, zdarma, omalovánky, domalovánky, zadarmo, obrázek, Kojenec, ke stáhnutí, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kojenec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kojencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, voskovky, pastelky případně pera. Malovacích potřeb je pro puberťáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kojenec lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s kojencem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tužky, voskové tužky anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, sporty, různé sporty a pochopitelně i kojenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, druhy sportů a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Paw patrol, Petr Pan, Spongebob, Medvědí bratři a nebo Monster High. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, piráti, auta, plachetnice nebo také princezna. Věříme, že se vám obrázek kojence bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů