Výběr obrázků


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kojenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem kojenec k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka kojenec - obrázek miminka ke stažení a vytištění. Omalovánka kojenec je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kojenec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kojenec - A5            Omalovánka - Kojenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojenec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázek, ke stažení, obrázky, Kojenec, k tisku, k vytištění, zdarma, k vybarvení, online, k vytisknutí, pro děti

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kojenec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kojencem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskovky, umělecké tužky, propisovací tužky a nebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti opravdu mnoho. Obrázek kojenec lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kojencem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, voskovky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i kojenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různé kytky nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Brawl stars, Scooby Doo, Spongebob, Méďa Béďa a Superčarodějnice. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, pes, auta, auto případně netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek kojence.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů