Doporučujeme


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ježek zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem ježek k obarvení pro předškoláky. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, pro děti, obrázek, online, omalovánky, vymalovánky, domalovánky, zadarmo, k vybarvení, ke stažení, elektronické omalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ježek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ježkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, uhly, vodové barvy, tužky nebo olejové pastely. Možností je pro ženy k dispozici vskutku hodně. Omalovánku ježek lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ježkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, uhly a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, kytky a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, různé kytky a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Pejsek a kočička, Harry Potter, Život brouka případně Kamarád Timmy. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, traktor, čert, raketa nebo také princezna a princ. Ať omalovánka ježek přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů