Nej omalovánky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ježek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná ježek k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vytištění, pro děti, zdarma, obrázek, Ježek, k vybarvení, k tisku, Zvířata, online, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ježek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ježkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, vodové barvy, uhlíky, olejové pastely anebo akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ježek lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ježkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, vodové barvy nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, čísla a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, rostliny a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ledové království, Indiana Jones, Fortnite, panenka Winx či Ratatouille. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, dinosauři, drak, princezna a lokomotiva. Ať si vaše dítě užije obrázek ježku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů