Výběr obrázků


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ježek zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná ježek ke kreslení pro holky. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, vymalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vytisknutí, k vybarvení, online, omalovánka, omalovánky, Ježek, zdarma, k vytištění, obrázek, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ježek k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ježkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, temperové barvy, fixky, fixy a umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti opravdu mnoho. Omalovánku ježek lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ježkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhly, temperové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, písmena nebo také sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Život brouka, Johnny Bravo, panenka Winx, Simpsonovi nebo též Lví král. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme ke stažení jsou: auta, drak, astronaut, hasiči případně Popeláři. Ať omalovánka ježek přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů