Výběr obrázků


Omalovánka Rakety určená k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ježek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ježek k obarvování pro menší i větší děti. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, Ježek, k vytištění, obrázek, ke stažení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, pro děti, Zvířata, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ježek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ježkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, umělecké tužky, olejové pastely, křídy a temperové barvy. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku ježek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ježkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří počítač, peněženku nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například fixky, umělecké tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, různé kytky a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Mimoni, Kocour Garfield, Mašinka Tomáš, Spiderman nebo také Pat a Mat. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, dinosauři, kočka, koně případně hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ježkem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů