Výběr obrázků


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka ježek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ježek k obarvování pro předškoláky. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytištění, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, Zvířata, Ježek, k tisku, zdarma, obrázky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ježek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ježkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, pastelové tužky, uhlíky, křídy případně umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku ježek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ježkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tužky, pastelové tužky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání, jídla a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, písmena nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Spongebob, Adiboo, Ninjago, Avatar nebo také Brawl stars. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: draci, psi, houby, pes a Popeláři. Nechť omalovánka s ježkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů