Nej omalovánky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka ježek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem ježek k obarvování pro chlapečky. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, online, omalovánky, k tisku, Ježek, domalovánky, zdarma, k vybarvení, pro děti, elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánka, ke stažení, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ježek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ježkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, tempery, propisovací tužky, grafitové tužky a pastelky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku ježek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ježkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, počítač a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, tempery nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy rostlin, sporty a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Hot Wheels, Marvel Rocket, Bob a Bobek a nebo Alf. Je však velmi problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tu máme k uložení jsou: plachetnice, lokomotiva, slon, Popeláři a hasiči. Ať omalovánka ježek přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů