Nej obrázky


Obrázek psa k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ježek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená ježek ke kreslení pro chlapce. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázky, Ježek, k vytisknutí, online, pro děti, Zvířata, k vytištění, k vybarvení, obrázek, zdarma, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ježek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ježkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, olejové pastely, temperové barvy, pera a grafitové tužky. Možností je pro kluky k dispozici ohromující množství. Obrázek ježek lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ježkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, olejové pastely nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, písmena a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Požárník Sam, Sněhurka, Fifi z Květíkova, Princezna Leonora a Batman. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: mašinka, liška, čert, piráti či pes. Ať omalovánka ježek přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů