Nejlepší


Omalovánka tenistky

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ježek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ježek k omalování pro nejmenší děti. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, obrázek, k vytištění, Ježek, zdarma, pro děti, obrázky, Zvířata, k vytisknutí, online, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Ježek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ježkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tužky, umělecké tužky, akrylové barvy nebo též pastelky. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ježek lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ježkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhlíky, tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, postavy z pohádek anebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Superman, Power Strangers, princezna Sofie, Šmoulové nebo také Alf. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: slon, houby, sněhulák, Popeláři nebo princezna. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka ježku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů