Top omalovánky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ježek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem ježek k obarvování pro předškolní děti. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Ježek, domalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, pro děti, Zvířata, zadarmo, ke stažení, k vytisknutí, omalovánka, dětské obrázky, omalovánky, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ježek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ježkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, olejové pastely, pastelky, voskové tužky a nebo fixky. Možností je pro slečny k dispozici široká škála. Omalovánku ježek lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s ježkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, peněženku nebo peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, olejové pastely a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, sporty případně kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Želvy Ninja, Pošťák Pat, Grinch, Zhu Zhu Pets nebo IronMan. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, astronaut, liška, miminko a plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ježek.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů