Nejlepší


Obrázek raketoplánu

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ježek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem ježek k vybarvení pro naše ratolesti. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, k vytištění, Zvířata, obrázek, pro děti, Ježek, k tisku, obrázky, zdarma, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ježek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ježkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, uhly, fixky a vodové barvy. Možností je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek ježek lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ježkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, křídy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, čísla, zvířata a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, zvířátka případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Gumídci, Littlest Pet Shop, Ferda mravenec, Madagaskar nebo také Simpsonovi. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: loď, auta, miminko, dinosauři nebo též draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ježek.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů