Nej pět


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Mikuláš zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Mikuláš k omalování pro holčičky. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, k vytištění, omalovánka, k vybarvení, omalovánky, k tisku, ke stažení, obrázek, obrázky, pro děti, zadarmo, vymalovánky, domalovánky, elektronické omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mikuláš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Mikulášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pera, křídy, pastelové tužky, uhly případně akrylové barvy. Možností je pro školáky k dispozici pestrá škála. Obrázek Mikuláš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Mikulášem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pera, křídy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, druhy sportů či písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Mašinka Tomáš, Marvel Rocket, Simpsonovi nebo též Locika. Je však těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: koně, sněhulák, hasiči, netopýr a nebo vláček. Ať omalovánka Mikuláš přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů