Nejstahovanější


Obrázek psa k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Mikuláš k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Mikuláš k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: domalovánky, zdarma, omalovánky, zadarmo, dětské obrázky, obrázek, k vytištění, omalovánka, k vybarvení, online, obrázky, Mikuláš, Vánoce, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mikuláš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Mikulášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelové tužky, zvýrazňovače, pastelky nebo též fixky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Mikuláš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Mikulášem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, pastelové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, čísla nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Pat a Mat, Červená Karkulka, Grinch, Mario nebo Marvel Rocket. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, auta, plachetnice, koně a princezna. Nechť omalovánka s Mikulášem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů