Nejhledanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Mikuláš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Mikuláš k omalování pro malé děti. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, k vytištění, k vybarvení, Mikuláš, obrázky, Vánoce, k tisku, pro děti, ke stažení, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mikuláš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Mikulášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, fixy, uhly, olejové pastely nebo též fixky. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Mikuláš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Mikulášem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektřinu nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, fixy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jídla a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Superman, Princezna a žabák, Duhová nevěsta, Fortnite nebo také Shrek. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, auto, princezna, astronaut a Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Mikuláše.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů