Doporučené


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Mikuláš k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem Mikuláš k obarvení pro malé děti. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázky, zdarma, Vánoce, obrázek, k vytištění, Mikuláš, k tisku, k vybarvení, pro děti, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mikuláš k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Mikulášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, tužky, fixky, umělecké tužky nebo voskové tužky. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Mikuláš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Mikulášem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhly, tužky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, kytky, písmena a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivé druhy rostlin nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Kuře Calimero, Život brouka, Shrek anebo Fortnite. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva, slon, plachetnice nebo také pes. Ať si vaše dítko užije malování Mikuláše.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů