Doporučené


Omalovánka s vánočním stromem

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Mikuláš k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená Mikuláš k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, Vánoce, pro děti, online, Mikuláš, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k tisku, zdarma, k vytištění, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mikuláš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Mikulášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, tužky, propisovací tužky, fixy nebo také pera. Možností je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku Mikuláš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Mikulášem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání lidí, písmena a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různé sporty a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Ninjago, Spongebob, Hledá se Nemo, Scooby Doo případně Mimoni. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, loď, liška, sněhulák a nebo dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Mikuláš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů