Nejoblíbenější


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Mikuláš k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Mikuláš k vybarvování pro děti. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Mikuláš, online, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, zdarma, Vánoce, obrázky, k tisku, ke stažení, k vybarvení, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mikuláš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Mikulášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tužky, fixky, uhlíky a křídy. Malovacích potřeb je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Obrázek Mikuláš lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Mikulášem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze anebo čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, sporty a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, květiny nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Kniha džunglí, Simpsonovi, Ratatouille, Fifi z Květíkova anebo Princezna Leonora. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, psi, kočka, princezna a princ nebo též liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Mikulášem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů