Výběr omalovánek


Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Mikuláš k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Mikuláš k omalování pro učitelky. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zadarmo, Mikuláš, pro děti, ke stáhnutí, ke stažení, dětské obrázky, k vytisknutí, k vytištění, online, k tisku, zdarma, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Mikuláš k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Mikulášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, pera, fixy, uhly a temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky opravdu mnoho. Omalovánku Mikuláš lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Mikulášem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba křídy, pera a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, různé sporty a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky a čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Doraemon, Avengers, Pixel art, Méďa Béďa a Rákosníček. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, auto, čert, loď nebo také lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Mikuláše.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů