Doporučujeme


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Mikuláš k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Mikuláš k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, obrázek, pro děti, Mikuláš, Vánoce, k tisku, obrázky, online, ke stažení, k vytisknutí, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mikuláš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Mikulášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhlíky, akrylové barvy, umělecké tužky anebo zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Mikuláš lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Mikulášem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tužky, uhlíky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, kytky a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bugs Bunny, Tlapková patrola, Spiderman, Bořek stavitel nebo princezna Sofie. Je ale složité je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: princezna, raketa, psi, miminko případně lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s Mikulášem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů