Top pět


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Mikuláš k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Mikuláš k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k vytisknutí, Mikuláš, ke stažení, pro děti, zdarma, k vybarvení, Vánoce, online, obrázek, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Mikuláš k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Mikulášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, voskovky, pastelové tužky, uhlíky a akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro holku i kluka vskutku mnoho. Omalovánku Mikuláš lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Mikulášem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tempery, voskovky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata, různé sporty a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, různá zvířátka a nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mimoni, princezna Sofie, Shrek, Budulínek anebo Krtek. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, dinosauři, vláček, princezna a astronaut. Nechť omalovánka s Mikulášem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů