Nejvyhledávanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka Mikuláš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená Mikuláš k vybarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Mikuláš, obrázek, k tisku, zdarma, k vybarvení, online, pro děti, Vánoce, ke stažení, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Mikuláš k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Mikulášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, olejové pastely, umělecké tužky, tempery nebo také temperové barvy. Možností je pro menší i větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Mikuláš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Mikulášem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, olejové pastely a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Budulínek, Ratatouille, Kačer Donald, Lion King nebo též Zvonilka. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, sněhulák, pes, auta anebo plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Mikuláše.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů