Nejhledanější


Omalovánka tenistky

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Mikuláš k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem Mikuláš k vybarvování pro starší děti. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánky, zdarma, online, ke stažení, obrázek, dětské obrázky, k vytisknutí, omalovánka, k vybarvení, k vytištění, ke stáhnutí, Mikuláš, k tisku, vymalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Mikuláš k vytištění pro děti

Omalovánka s Mikulášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, propisovací tužky, olejové pastely, tempery anebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku Mikuláš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Mikulášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. umělecké tužky, propisovací tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, sporty a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Pinocchio, Popelka, Plamínek a čtyřkoláci, Tarzan a Plants vs. Zombies. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: pes, astronaut, miminko, auta případně mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Mikuláš.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů