Top obrázky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Lukáš 4 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná Lukáš k obarvování pro puberťáky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 4, ke stažení, zadarmo, domalovánky, omalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, k vytisknutí, obrázky, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, omalovánka, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 4 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, fixy, umělecké tužky, tužky nebo také tempery. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Obrázek Lukáš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhlíky, fixy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmena, druhy sportů a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zaměstnání lidí a nebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Rexík, Ratatouille, Plamínek a čtyřkoláci, 101 dalmatinů a Pokémon. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, dinosauři, mašinka, draci anebo drak. Ať si vaše dítě užije obrázek Lukáše.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů