Nejvyhledávanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená Lukáš k vybarvení pro nejmenší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Lukáš 4, zdarma, ke stažení, pro děti, k vytištění, Bible a křesťanství, k tisku, online, obrázek, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 4 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, grafitové tužky, pastelové tužky a nebo akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Obrázek Lukáš lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, voskovky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, rostliny, různé sporty a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, různá zvířata a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Ratatouille, Littlest Pet Shop, Avengers, Zvonilka případně Království lesních strážců. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, čert, slon, astronaut nebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáše.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů