Top obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Lukáš k obarvování pro předškoláky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Lukáš 4, obrázek, k tisku, zdarma, k vybarvení, ke stažení, Bible a křesťanství, pro děti, obrázky, online, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, křídy, pastelky, pera nebo také tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce vskutku mnoho. Omalovánku Lukáš lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. vodové barvy, křídy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířata, čísla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zvířátka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lví král, Zvonilka, Teletubbies, Batman anebo Equestria Girls. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: koně, liška, astronaut, mašinka nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Lukáš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů