Nejhledanější


Obrázek psa k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 4 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Lukáš k obarvení pro starší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, zdarma, domalovánky, zadarmo, k vytisknutí, online, obrázek, omalovánky, dětské obrázky, obrázky, Bible a křesťanství, pro děti, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, uhly, křídy, zvýrazňovače a grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro prcky vskutku mnoho. Omalovánku Lukáš lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, uhly případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů či zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Bakugan, Lví král, Ledové království, Kocour Garfield anebo Avengers. Je však velmi složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, netopýr, plachetnice, miminko a auta. Ať omalovánka Lukáš přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů