Nejstahovanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka Lukáš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem Lukáš k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, online, Bible a křesťanství, obrázek, k vytištění, Lukáš 4, ke stažení, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 4 k vytištění pro děti

Omalovánka s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, pastelky, pera, fixky nebo fixy. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Lukáš lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba tužky, pastelky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, sporty a nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, Hledá se Nemo, Popelka a Madagaskar. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: princezna, draci, auto, Santa Klaus případně koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Lukáš.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů