Nejvyhledávanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená Lukáš k obarvování pro malé i větší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Bible a křesťanství, zdarma, online, ke stažení, k tisku, Lukáš 4, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, obrázek, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 4 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, tužky, temperové barvy, akrylové barvy a voskovky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky opravdu mnoho. Omalovánku Lukáš lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tempery, tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, pohádkové postavy a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, zvířátka případně písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Ninjago, Fortnite, Lego, Hledá se Nemo nebo také Scooby Doo. Je však velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, traktor, Popeláři, lokomotiva s vagónky nebo též princezna a princ. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Lukáše bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů