Top obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Lukáš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Lukáš k vybarvení pro předškoláky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, Lukáš 4, ke stažení, k tisku, online, Bible a křesťanství

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 4 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, pastelky, voskové tužky, fixky nebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Lukášem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. křídy, pastelky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků případně různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Ratatouille, Jak vycvičit draka, Toy Story, Lion King a Krtek. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, lokomotiva, slon, auto nebo též koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáše.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů