Výběr omalovánek


Obrázek raketoplánu

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená Lukáš ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, ke stažení, online, k vybarvení, k vytištění, Bible a křesťanství, pro děti, Lukáš 4, zdarma, obrázky, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, fixky, pastelky, uhly či tužky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku Lukáš lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířátka, čísla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy ptáků nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Aladin, Madagaskar, Medvídek Pú, Bezzubka anebo Mickey mouse. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, plachetnice, netopýr, slon a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Lukáš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů