Nejstahovanější


Obrázek jukeboxu

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 4 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Lukáš k obarvování pro učitelky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stáhnutí, dětské obrázky, zdarma, omalovánky, vymalovánky, domalovánky, Bible a křesťanství, online, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, Lukáš 4, obrázek, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 4 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, fixky, křídy, voskové tužky nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, počítač a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, fixky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Brawl stars, Na vlásku, Legenda o Mulan, Bratz panenky a nebo Fifi z Květíkova. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: auto, sněhulák, Popeláři, loď nebo též auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Lukášem.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů