Výběr obrázků


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Lukáš 4 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná Lukáš ke kreslení pro seniory. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, Bible a křesťanství, Lukáš 4, pro děti, zdarma, k tisku, obrázky, online, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, vodové barvy, akrylové barvy nebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro puberťáky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Lukáš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, uhlíky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, hudební nástroje a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Myška Minie, Gormiti, Želvy Ninja, Alf či Power Strangers. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, čert, princezna a princ, princezna a sněhulák. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Lukášem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů