Nejhledanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Lukáš ke kreslení pro předškoláky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 4 - A5            Omalovánka - Lukáš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, zdarma, obrázek, online, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, k tisku, pro děti, Lukáš 4, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 4 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelky, uhly, vodové barvy případně fixy. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici široká škála. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, elektřinu nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, pastelky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé sporty, čísla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, pohádkové postavy nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Zvonilka, Scooby Doo, Locika, Panenka Barbie nebo též Zootropolis. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, koně, plachetnice, raketa anebo slon. Ať si vaše dítě užije omalovánku Lukáše.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů