Top pět


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pelikán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem pelikán ke kreslení pro malé děti. Omalovánka pelikán je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, Pelikán, online, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Ptáci, pro děti, obrázky, k vytisknutí, zdarma, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pelikán k vytištění pro děti

Omalovánka s pelikánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, pastelové tužky, vodové barvy a olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pelikán lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pelikánem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například propisovací tužky, voskovky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, hudební nástroje, lidské profese a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Lego příběh, Tom a Jerry, Mašinka Tomáš nebo Batman. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme k uložení jsou: loď, piráti, miminko, princezna anebo auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou pelikánu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů