Doporučujeme


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pelikán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem pelikán ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka pelikán je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k tisku, obrázek, online, Pelikán, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, Ptáci

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pelikán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s pelikánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, fixky, voskovky, grafitové tužky či zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek pelikán lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pelikánem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pera, fixky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka a nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy IronMan, Pinocchio, Lego příběh, Rumcajs nebo též Ninjago. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: princezna, vláček, raketa, čert nebo také hasiči. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka pelikánu bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů