Top omalovánky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pelikán k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná pelikán k obarvování pro holky. Omalovánka pelikán je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k tisku, Pelikán, dětské obrázky, obrázky, zdarma, vymalovánky, domalovánky, pro děti, omalovánka, online, k vytištění, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pelikán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s pelikánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy, tužky nebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku pelikán lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pelikánem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například pastelové tužky, zvýrazňovače anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy ptáků, květiny a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pokémon, Ferda mravenec, Elena z Avaloru, Action man případně IronMan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, princezna, plachetnice, čert či vláček. Nechť omalovánka s pelikánem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů