Nejvyhledávanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka pelikán zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem pelikán k vybarvování pro tatínky. Omalovánka pelikán je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stáhnutí, k tisku, vymalovánky, omalovánka, omalovánky, Ptáci, pro děti, zdarma, online, obrázek, Pelikán, domalovánky, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pelikán k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s pelikánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tužky, uhly, pastelky a propisovací tužky. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku pelikán lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s pelikánem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, rostliny a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy jídel nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Medvídek Pú, Roblox, Superčarodějnice, Diddl nebo Mimoni. Je však těžké a složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: auto, pes, houby, mašinka a vláček. Ať vám omalovánka pelikán přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů