Top omalovánky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pelikán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem pelikán k obarvování pro holčičky. Omalovánka pelikán je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánky, k vybarvení, k vytištění, pro děti, Ptáci, zdarma, Pelikán, k vytisknutí, online, obrázek, ke stáhnutí, k tisku, dětské obrázky, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pelikán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s pelikánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, vodové barvy, olejové pastely, křídy nebo fixy. Možností je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek pelikán lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pelikánem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, vodové barvy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, různá zvířata a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Máša a medvěd, Mimoni, Lví hlídka, Pixel art případně Hulk. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: vláček, auta, sněhulák, liška a princezna. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka pelikánu bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů