Výběr obrázků


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pelikán k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem pelikán ke kreslení pro dívky. Omalovánka pelikán je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, omalovánka, k vytištění, k vybarvení, online, zadarmo, zdarma, k vytisknutí, vymalovánky, pro děti, omalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pelikán k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s pelikánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, uhly, fixy, zvýrazňovače nebo také olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pelikán lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s pelikánem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, počítač či čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, uhly a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Zvonilka, Červená Karkulka, Blesk McQueen, IronMan či Angry birds. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: auta, astronaut, houby, slon a nebo kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pelikán.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů