Výběr omalovánek


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka pelikán k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem pelikán k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka pelikán je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytištění, k tisku, ke stažení, zdarma, Ptáci, obrázek, Pelikán, k vytisknutí, online, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pelikán k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pelikánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, uhly, uhlíky, fixy a tempery. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku pelikán lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pelikánem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, uhly nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, různá zvířata a nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Tom a Jerry, Mašinka Tomáš, Locika, Lego anebo Zhu Zhu Pets. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, houby, psi, vláček či čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pelikánem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů