Nejhledanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pelikán k vytisknutí

Omalovánka označená pelikán k omalování pro ženy. Omalovánka pelikán je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánky, Ptáci, pro děti, k vybarvení, vymalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, ke stažení, k vytištění, obrázek, domalovánky, dětské obrázky, online, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pelikán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s pelikánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tempery, pastelové tužky, tužky nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro malé děti fakt mnoho Omalovánku pelikán lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s pelikánem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, tempery a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, sporty a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, písmenka a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Lego příběh, Požárník Sam, Blesk McQueen nebo též Bratz panenky. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, raketa, miminko, auto a nebo mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pelikán.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů