Nejlepší


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pelikán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem pelikán k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka pelikán je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, online, k vytištění, Pelikán, ke stažení, k tisku, Ptáci, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pelikán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s pelikánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, fixy, pastelové tužky, fixky případně grafitové tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku pelikán lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s pelikánem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pera, fixy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jídla, čísla a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, různé sporty a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Shrek, Hot Wheels, Superman, Krtek a Alf. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, auta, houby, liška nebo mašinka. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka pelikánu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů