Doporučujeme


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka pelikán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem pelikán k vybarvování pro ženy. Omalovánka pelikán je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, online, obrázek, Ptáci, k vytisknutí, zdarma, k tisku, ke stažení, k vybarvení, Pelikán, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pelikán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s pelikánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, křídy, olejové pastely, propisovací tužky či uhlíky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek pelikán lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pelikánem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, křídy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, květiny a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, kytky nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Kung Fu Panda, Krteček, Kim Possible anebo IronMan. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: auta, loď, liška, auto a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pelikánem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů