Nejhledanější


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka pelikán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená pelikán k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka pelikán je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Pelikán, Ptáci, online, pro děti, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, zdarma, obrázek, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pelikán k vytištění pro děti

Omalovánka s pelikánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, pastelové tužky, olejové pastely, propisovací tužky a nebo voskovky. Možností je pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku pelikán lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s pelikánem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tužky, pastelové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání, písmenka a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, kytky případně čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Spiderman, Fortnite, Ledové království, Monster high a Superčarodějnice. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: netopýr, princezna a princ, raketa, Popeláři nebo též traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pelikán.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů