Nejvyhledávanější


Obrázek psa k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka pelikán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná pelikán k omalování pro předškoláky. Omalovánka pelikán je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pelikán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pelikán - A5            Omalovánka - Pelikán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pelikán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, Pelikán, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, obrázek, zdarma, k tisku, Ptáci, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pelikán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s pelikánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, umělecké tužky, uhly, propisovací tužky nebo též zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku pelikán lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pelikánem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, čas případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba voskovky, umělecké tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i pelikán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy ptáků a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Flintstoneovi, Anna a Elsa, Angelína balerína, Bezzubka případně Hledá se Dory. Je však velmi složité je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, vláček, netopýr, mašinka a princezna a princ. Ať omalovánka pelikán přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů