Výběr obrázků


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka modlení k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem modlení k obarvení pro malé i větší děti. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Modlení, online, pro děti, Bible a křesťanství, zdarma, obrázek, obrázky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s modlením je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, tužky, křídy, fixy či uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku modlení lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s modlením má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskovky, tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, písmena případně druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Popelka, Plants vs. Zombies, Pošťák Pat, Želvy Ninja a Spiderman. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, pes, slon, princezna nebo také auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s modlením líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů