Nej obrázky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka modlení k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem modlení k obarvování pro nejmenší. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, Modlení, online, k vybarvení, omalovánky, k tisku, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, pro děti, obrázek, zadarmo, domalovánky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s modlením je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, temperové barvy, pastelové tužky, fixy případně zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku modlení lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s modlením má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, zrak dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, temperové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, různé sporty a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, lidské profese anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Harry Potter, Tom a Jerry, Spiderman, Rio či Frozen. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, lokomotiva, piráti, liška nebo též Popeláři. Nechť vám omalovánka s modlením přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů