Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka modlení zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná modlení k vybarvení pro děti. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, domalovánky, Bible a křesťanství, vymalovánky, k vytištění, k vybarvení, obrázky, ke stažení, pro děti, zadarmo, ke stáhnutí, k tisku, omalovánka, elektronické omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s modlením je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, grafitové tužky, olejové pastely, akrylové barvy případně fixky. Malovacích potřeb je pro tatínky k dispozici celá škála. Obrázek modlení lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s modlením má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, dětské oči či počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pera, grafitové tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, rostliny, zvířata a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy sportů nebo také různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Paw patrol, Superčarodějnice, Příběh hraček či Among Us. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, auta, pes, princezna a princ nebo též traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku modlení.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů