Nej obrázky


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka modlení k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem modlení ke kreslení pro holku i kluka. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, Modlení, k vytištění, pro děti, k vybarvení, Bible a křesťanství, obrázek, ke stažení, zdarma, obrázky, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s modlením je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tempery, temperové barvy, propisovací tužky nebo zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku modlení lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s modlením má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, tempery či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, lidské profese, zaměstnání a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, čísla a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Scooby Doo, Tom a Jerry, Panenka Barbie, Paw patrol a nebo Marvel Rocket. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, lokomotiva, netopýr, liška nebo také Popeláři. Věříme, že se vám obrázek modlení bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů