Nej obrázky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka tenistky

Omalovánka modlení k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem modlení k obarvení pro nejmenší děti. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, zdarma, k vytištění, Modlení, online, k vybarvení, obrázek, Bible a křesťanství, k tisku, k vytisknutí, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s modlením je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, olejové pastely, fixky, voskovky a tempery. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku modlení lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s modlením má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, olejové pastely nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé kytky, různá zvířátka a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířata a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Pat a Mat, Anna a Elsa, Bugs Bunny, Madagaskar nebo též Budulínek. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, psi, pes, lokomotiva s vagónky anebo dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem modlení.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů