Nejvyhledávanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek štěněte

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka modlení zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná modlení k vybarvování pro malé caparty. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, zdarma, k tisku, obrázek, zadarmo, Bible a křesťanství, k vybarvení, elektronické omalovánky, obrázky, k vytisknutí, dětské obrázky, omalovánka, online, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s modlením je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, umělecké tužky, grafitové tužky, temperové barvy a uhlíky. Možností je pro holky fakt mnoho Obrázek modlení lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s modlením má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, elektrickou energii nebo počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, umělecké tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, jídla a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, čísla a nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Avatar, Pokémon, Pošťák Pat, Fifi z Květíkova nebo Ninjago. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: houby, auta, netopýr, Santa Klaus či plachetnice. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka modlení bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů