Výběr obrázků


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka modlení k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem modlení k obarvení pro holku i kluka. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, online, Modlení, ke stažení, zdarma, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytištění, Bible a křesťanství, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s modlením je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, olejové pastely, tempery případně umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku modlení lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s modlením má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy rostlin anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Jak vycvičit draka, Pan Včelka, Kocour Garfield či Zootropolis. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, lokomotiva, princezna, draci nebo traktor. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka modlení bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů