Doporučujeme


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka modlení k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem modlení k omalování pro učitelky. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, Modlení, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení, pro děti, k vybarvení, obrázek, obrázky, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s modlením je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, akrylové barvy, uhlíky, tempery nebo fixy. Možností je dnes pro starší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek modlení lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s modlením má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, akrylové barvy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Království lesních strážců, Na vlásku, Gormiti případně Bratz panenky. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: traktor, Santa Klaus, slon, lokomotiva s vagónky a piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku modlení.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů