Nejoblíbenější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka modlení k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem modlení ke kreslení pro dívky i chlapce. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, zdarma, Bible a křesťanství, ke stažení, Modlení, online, obrázek, pro děti, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s modlením je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tempery, grafitové tužky, pera, fixky a olejové pastely. Možností je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek modlení lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s modlením má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tempery, grafitové tužky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Angelína balerína, Mickey mouse, Hello Kitty, Na vlásku případně Šmoulové. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, čert, princezna, sněhulák a nebo lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije obrázek modlení.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů