Top obrázky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka modlení k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná modlení ke kreslení pro malé děti. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, zdarma, obrázek, k vybarvení, obrázky, ke stažení, Bible a křesťanství, k tisku, pro děti, Modlení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s modlením je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, fixy, zvýrazňovače, křídy a fixky. Pomůcek na malování je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Obrázek modlení lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s modlením má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhly, fixy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, druhy jídel a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Krtek, Marvel Rocket, Bob a Bobek, Doba ledová případně Lví král. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, princezna a princ, čert, psi nebo také loď. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku modlení.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů