Nejoblíbenější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka modlení k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem modlení k obarvování pro nejmenší. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Modlení, zdarma, k vybarvení, elektronické omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, pro děti, Bible a křesťanství, online, obrázky, k tisku, k vytisknutí, dětské obrázky, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Modlení k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s modlením je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, voskové tužky, fixy, pastelky nebo též temperové barvy. Pomůcek na malování je pro kluky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku modlení lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s modlením má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, voskové tužky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Peter Pan, Hledá se Dory, Království lesních strážců, Gormiti a Chuggington. Je však těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: miminko, astronaut, lokomotiva, raketa či sněhulák. Věříme, že se vám obrázek modlení bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů