Doporučujeme


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slon indický zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná slon indický k vybarvování pro maminky. Omalovánka slon indický je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slon indický - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slon indický - A5            Omalovánka - Slon indický - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon indický patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, omalovánky, Zvířata, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, Slon indický, omalovánka, k vybarvení, k vytištění, obrázek, pro děti, obrázky, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slon indický k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s slonem indickým je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, temperové barvy, grafitové tužky, uhlíky nebo též pera. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici široká škála. Omalovánku slon indický lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s slonem indickým má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, temperové barvy nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, čísla, zaměstnání lidí a pochopitelně i slon indický :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, jídla či hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Lví hlídka, Požárník Sam, Sněhurka, Tom a Jerry případně Pan Včelka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: drak, kočka, pes, traktor anebo lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítko užije malování slonu indického.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů