Doporučené


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek raketoplánu

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slon indický zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem slon indický ke kreslení pro chlapečky. Omalovánka slon indický je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slon indický - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slon indický - A5            Omalovánka - Slon indický - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon indický patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánka, zadarmo, obrázek, k vytisknutí, domalovánky, elektronické omalovánky, k vytištění, vymalovánky, ke stažení, pro děti, obrázky, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slon indický k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s slonem indickým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, olejové pastely, voskové tužky, uhly nebo také křídy. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku slon indický lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s slonem indickým má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, olejové pastely a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i slon indický :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy rostlin nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Šmoulové, Shrek, IronMan, Angry birds případně Na vlásku. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, princezna, psi, vláček anebo plachetnice. Ať omalovánka slon indický přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů