Nejoblíbenější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slon indický k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se jménem slon indický k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka slon indický je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Slon indický - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slon indický - A5            Omalovánka - Slon indický - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon indický patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, online, ke stažení, Slon indický, obrázky, k vytisknutí, k tisku, obrázek, pro děti, Zvířata, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Slon indický k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s slonem indickým je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhly, vodové barvy, fixky nebo zvýrazňovače. Možností je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku slon indický lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s slonem indickým má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, peněženku a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. tempery, uhly nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, postavy z pohádek, dopravní prostředky a pochopitelně i slon indický :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Bezzubka, Harley Quinn, Asterix a Obelix a nebo Batman. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: auto, pes, princezna, psi či princezna. Ať vám omalovánka slon indický přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů