Doporučené


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka slon indický k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem slon indický k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka slon indický je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Slon indický - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slon indický - A5            Omalovánka - Slon indický - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon indický patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, online, ke stažení, Slon indický, k tisku, Zvířata, k vytištění, zdarma, pro děti, obrázek, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slon indický k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s slonem indickým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, fixy, voskové tužky, fixky případně olejové pastely. Potřeb na malování je pro menší i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku slon indický lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s slonem indickým má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, fixy nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, lidské profese, jídla a pochopitelně i slon indický :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, různé kytky či sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Ninjago, My little pony, Křemílek a Vochomůrka, Kocour Garfield nebo též Včelka Mája. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, koně, pes, lokomotiva s vagónky a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou slonu indického.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů