Nejhledanější


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slon indický k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem slon indický ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka slon indický je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slon indický - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slon indický - A5            Omalovánka - Slon indický - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon indický patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, Zvířata, pro děti, ke stažení, Slon indický, k tisku, zdarma, k vytištění, online, k vybarvení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slon indický k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s slonem indickým je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, uhlíky, tužky, voskovky nebo též pera. Pomůcek na malování je pro nejmenší opravdu mnoho. Omalovánku slon indický lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s slonem indickým má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, uhlíky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, čísla, jídla a pochopitelně i slon indický :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, písmena a nebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Pixel art, Tom a Jerry, Littlest Pet Shop, Méďa Béďa anebo Harley Quinn. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stažení jsou: vláček, sněhulák, auta, traktor či astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem slon indický.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů