Top obrázky


Omalovánka s nemocným pejskem

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka slon indický k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná slon indický k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka slon indický je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slon indický - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slon indický - A5            Omalovánka - Slon indický - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon indický patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Slon indický, online, ke stažení, pro děti, obrázky, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, k vytištění, Zvířata, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slon indický k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s slonem indickým je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, propisovací tužky, pastelové tužky, voskové tužky a pera. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku slon indický lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s slonem indickým má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tempery, propisovací tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i slon indický :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy ptáků nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Krteček, Avatar, Ratatouille, Červená Karkulka a nebo Tarzan. Je však velmi problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, lokomotiva, auta, čert či Santa Klaus. Ať vám omalovánka slon indický přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů