Nej obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slon indický k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená slon indický k vybarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka slon indický je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slon indický - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slon indický - A5            Omalovánka - Slon indický - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon indický patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Slon indický, k tisku, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, online, Zvířata, pro děti, k vybarvení, obrázky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slon indický k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s slonem indickým je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, zvýrazňovače, voskovky anebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek slon indický lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s slonem indickým má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, křídy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a pochopitelně i slon indický :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, květiny či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Rumcajs, Spiderman, Bakugan a Zootropolis. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, hasiči, auta nebo vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku slon indický.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů