Nej pět


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kuřata k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem kuřata k omalování pro školáky. Omalovánka s kuřátky k vytištění je vhodná nejen k Velikonocům. Velikonoční omalovánka pro děti zdarma. Omalovánka kuřata je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřata - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřata - A5            Omalovánka - Kuřata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřata patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, elektronické omalovánky, pro děti, k vytištění, obrázky, domalovánky, vymalovánky, obrázek, omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, zdarma, dětské obrázky, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kuřata k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kuřaty je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, grafitové tužky, akrylové barvy, křídy nebo uhlíky. Možností je pro dospělé fakt mnoho Omalovánku kuřata lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kuřaty má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, grafitové tužky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i kuřata :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, písmena případně druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Angry birds, Ledové království, Hannah Montana a nebo Zootropolis. Je ale těžké je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, auta, Popeláři, astronaut nebo též piráti. Ať vám omalovánka kuřata přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů