Nejvyhledávanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kuřata zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk se jménem kuřata k vybarvení pro prcky. Omalovánka s kuřátky k vytištění je vhodná nejen k Velikonocům. Velikonoční omalovánka pro děti zdarma. Omalovánka kuřata je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuřata - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřata - A5            Omalovánka - Kuřata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřata patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, domalovánky, obrázek, Kuřata, zadarmo, omalovánka, obrázky, ke stáhnutí, vymalovánky, ke stažení, dětské obrázky, omalovánky, elektronické omalovánky, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kuřata k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kuřaty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskovky, fixy, tempery, akrylové barvy či umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici celá škála. Obrázek kuřata lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kuřaty má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, fixy anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, rostliny, druhy jídel a pochopitelně i kuřata :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, písmena a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Červená Karkulka, Power Rangers, Kung Fu Panda, Plamínek a čtyřkoláci nebo Fortnite. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, netopýr, raketa, princezna a princezna a princ. Užijte si omalovánku kuřat, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů