Nej omalovánky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka kuřata k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená kuřata k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka s kuřátky k vytištění je vhodná nejen k Velikonocům. Velikonoční omalovánka pro děti zdarma. Omalovánka kuřata je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuřata - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřata - A5            Omalovánka - Kuřata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřata patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, Ptáci, zdarma, obrázky, k vytištění, pro děti, ke stažení, k vybarvení, Kuřata, k vytisknutí, k tisku, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kuřata k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kuřaty je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, propisovací tužky, akrylové barvy, uhly či olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kuřata lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kuřaty má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, propisovací tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířátka, zvířata a pochopitelně i kuřata :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, rostliny nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Fifi z Květíkova, Fortnite, Kocour Garfield nebo též Včelka Mája. Je ale nákladné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: loď, koně, astronaut, lokomotiva a nebo auta. Ať omalovánka kuřata přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů