Výběr obrázků


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kuřata k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem kuřata k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka s kuřátky k vytištění je vhodná nejen k Velikonocům. Velikonoční omalovánka pro děti zdarma. Omalovánka kuřata je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuřata - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřata - A5            Omalovánka - Kuřata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřata patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Ptáci, obrázek, pro děti, online, k vytištění, Kuřata, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kuřata k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kuřaty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, umělecké tužky, pera a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku kuřata lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kuřaty má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. propisovací tužky, pastelky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, kytky a pochopitelně i kuřata :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, druhy sportů a nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Zvonilka, Teletubbies, Scooby Doo, Plants vs. Zombies případně Bob a Bobek. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: Popeláři, lokomotiva s vagónky, traktor, astronaut nebo hasiči. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kuřat.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů