Top pět


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuřata k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem kuřata k vybarvování pro učitelky. Omalovánka s kuřátky k vytištění je vhodná nejen k Velikonocům. Velikonoční omalovánka pro děti zdarma. Omalovánka kuřata je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřata - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřata - A5            Omalovánka - Kuřata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřata patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, online, obrázek, ke stažení, Kuřata, Ptáci, k vybarvení, k vytištění, obrázky, pro děti, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kuřata k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kuřaty je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, zvýrazňovače, voskovky a tužky. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku kuřata lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kuřaty má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba vodové barvy, akrylové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, zvířata a pochopitelně i kuřata :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé sporty a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy My little pony, Lví hlídka, Kuře Calimero, Ferda mravenec nebo také Shimmer a Shine. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, mašinka, astronaut, Santa Klaus nebo raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kuřata.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů