Nej obrázky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuřata k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem kuřata k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka s kuřátky k vytištění je vhodná nejen k Velikonocům. Velikonoční omalovánka pro děti zdarma. Omalovánka kuřata je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřata - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřata - A5            Omalovánka - Kuřata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřata patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, Kuřata, zdarma, Ptáci, obrázky, k tisku, k vytištění, online, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kuřata k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kuřaty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, tempery, voskové tužky a zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kuřata lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kuřaty má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskovky, pastelky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, sporty a pochopitelně i kuřata :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avatar, Krtek, Anna a Elsa, Hot Wheels a Fortnite. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, liška, raketa, lokomotiva případně houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kuřata.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů