Nejvyhledávanější


Obrázek jukeboxu

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kuřata k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná kuřata k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka s kuřátky k vytištění je vhodná nejen k Velikonocům. Velikonoční omalovánka pro děti zdarma. Omalovánka kuřata je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřata - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuřata - A5            Omalovánka - Kuřata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřata patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, Kuřata, k tisku, pro děti, obrázek, k vytištění, ke stažení, Ptáci, online, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kuřata k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kuřaty je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, fixky, pera, uhly případně zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku kuřata lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kuřaty má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, fixky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i kuřata :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, postavy z pohádek a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Bezzubka, Asterix a Obelix, Ledové království, Brawl stars nebo též Locika. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, loď, pes, liška anebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kuřaty.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů