Top omalovánky


Obrázek štěněte

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kuřata k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kuřata k vybarvování pro malé děti. Omalovánka s kuřátky k vytištění je vhodná nejen k Velikonocům. Velikonoční omalovánka pro děti zdarma. Omalovánka kuřata je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuřata - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřata - A5            Omalovánka - Kuřata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřata patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, online, Ptáci, Kuřata, obrázek, pro děti, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kuřata k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kuřaty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, akrylové barvy, temperové barvy či propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici celá škála. Obrázek kuřata lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kuřaty má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, uhlíky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i kuřata :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, lidské profese nebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Rumcajs, Simpsonovi, My little pony anebo Šmoulové. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: psi, kočka, drak, čert nebo také slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kuřata.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů