Výběr obrázků


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kuřata zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem kuřata k omalování pro prcky. Omalovánka s kuřátky k vytištění je vhodná nejen k Velikonocům. Velikonoční omalovánka pro děti zdarma. Omalovánka kuřata je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kuřata - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřata - A5            Omalovánka - Kuřata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřata patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, online, ke stáhnutí, domalovánky, k vytištění, k vytisknutí, Ptáci, ke stažení, omalovánky, zadarmo, omalovánka, pro děti, zdarma, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kuřata k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kuřaty je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, grafitové tužky, křídy, akrylové barvy případně propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek kuřata lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kuřaty má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelky, grafitové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i kuřata :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, písmena a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Harley Quinn, Doba ledová, Doraemon, Batman anebo Adiboo. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, sněhulák, loď, kočka nebo také mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kuřaty.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů