Nej obrázky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuřata zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kuřata k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka s kuřátky k vytištění je vhodná nejen k Velikonocům. Velikonoční omalovánka pro děti zdarma. Omalovánka kuřata je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuřata - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřata - A5            Omalovánka - Kuřata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřata patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zadarmo, k vytištění, obrázek, Ptáci, omalovánka, omalovánky, vymalovánky, k vybarvení, online, domalovánky, obrázky, dětské obrázky, ke stažení, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kuřata k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kuřaty je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, uhly, křídy, uhlíky případně temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kuřata lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kuřaty má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, uhly nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, kytky, zvířátka a pochopitelně i kuřata :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířata a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Indiana Jones, Madagaskar, Bugs Bunny, Doba ledová nebo Příběh hraček. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: mašinka, dinosauři, Santa Klaus, sněhulák a astronaut. Nechť omalovánka s kuřaty přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů