Top omalovánky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka kladívko zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kladívko k vybarvení pro malé děti. Omalovánka kladívko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kladívko - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kladívko - A5            Omalovánka - Kladívko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kladívko patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, Kladívko, online, domalovánky, dětské obrázky, zdarma, vymalovánky, pro děti, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kladívko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kladívkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, uhlíky, voskové tužky, propisovací tužky a tužky. Možností je dnes pro nejmenší opravdu mnoho. Omalovánku kladívko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kladívkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelky, uhlíky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kladívko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, druhy jídel a písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Angry birds, Batman, Marvel Rocket, Madagaskar a Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, koně, houby, lokomotiva nebo také plachetnice. Ať si vaše dítě užije obrázek kladívka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů