Nejvyhledávanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kladívko zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem kladívko k omalování pro větší děti. Omalovánka kladívko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kladívko - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kladívko - A5            Omalovánka - Kladívko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kladívko patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, omalovánka, domalovánky, ke stáhnutí, zdarma, elektronické omalovánky, omalovánky, k vytištění, k vybarvení, obrázek, vymalovánky, pro děti, k tisku, Kladívko

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kladívko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kladívkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pera, uhly, temperové barvy případně fixy. Pomůcek na malování je pro dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kladívko lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kladívkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, pera a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i kladívko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, písmenka nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Paw patrol, Alf, Bugs Bunny, Sněhurka a Méďa Béďa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, sněhulák, drak, auta anebo miminko. Ať si vaše dítě užije obrázek kladívka.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů