Nejoblíbenější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka kladívko zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem kladívko k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka kladívko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kladívko - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kladívko - A5            Omalovánka - Kladívko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kladívko patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k vybarvení, Kladívko, k tisku, k vytisknutí, online, pro děti, Ostatní, ke stažení, zdarma, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kladívko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kladívkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, voskové tužky, fixky, uhly a temperové barvy. Možností je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku kladívko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kladívkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, voskové tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, písmena, pohádkové postavy a pochopitelně i kladívko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, zvířata anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Harley Quinn, Bořek stavitel, Lego příběh, Lion King a Scooby Doo. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, psi, netopýr, Santa Klaus nebo též princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kladívko.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů