Nej pět


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kladívko k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kladívko k obarvení pro dospělé. Omalovánka kladívko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kladívko - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kladívko - A5            Omalovánka - Kladívko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kladívko patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, dětské obrázky, ke stažení, domalovánky, omalovánky, Kladívko, online, elektronické omalovánky, obrázky, ke stáhnutí, Ostatní, k vybarvení, k vytištění, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kladívko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kladívkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pastelové tužky, pastelky, olejové pastely a pera. Malovacích potřeb je pro starší děti vskutku mnoho. Omalovánku kladívko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s kladívkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, počítač případně peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například tempery, pastelové tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, čísla a pochopitelně i kladívko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty či různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Máša a medvěd, Locika, Plamínek a čtyřkoláci případně Prasátko peppa. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: miminko, auto, princezna, plachetnice a raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kladívko.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů