Nejhledanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kladívko zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná kladívko k omalování pro malá děcka. Omalovánka kladívko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kladívko - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kladívko - A5            Omalovánka - Kladívko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kladívko patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, zdarma, k vybarvení, ke stažení, online, obrázky, k vytištění, Ostatní, Kladívko, pro děti, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kladívko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kladívkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, propisovací tužky, grafitové tužky, akrylové barvy a pera. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti vskutku mnoho. Obrázek kladívko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kladívkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, propisovací tužky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, sporty, různé kytky a pochopitelně i kladívko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, čísla a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Bakugan, Želvy Ninja, Aladin a nebo Bratz panenky. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: astronaut, piráti, plachetnice, Santa Klaus či vláček. Věříme, že se vám obrázek kladívka bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů