Top pět


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Štěňátko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Štěňátko ke kreslení pro školáky. Omalovánka Štěňátko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štěňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štěňátko - A5            Omalovánka - Štěňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, online, zdarma, k tisku, Zvířata, obrázek, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, Štěňátko, ke stažení, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Štěňátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Štěňátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, temperové barvy, tužky, fixy nebo také pastelky. Možností je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku Štěňátko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Štěňátkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například olejové pastely, temperové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, sporty, hudební nástroje a pochopitelně i Štěňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy sportů nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Budulínek, My little pony, Pixel art, Ledové království nebo též Ninjago. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: raketa, drak, auta, loď a koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Štěňátkem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů