Top šest


Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Štěňátko k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Štěňátko k vybarvení pro předškolní děti. Omalovánka Štěňátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štěňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Štěňátko - A5            Omalovánka - Štěňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, omalovánky, Štěňátko, zadarmo, obrázek, obrázky, ke stáhnutí, k vytisknutí, dětské obrázky, k vybarvení, domalovánky, Zvířata, elektronické omalovánky, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Štěňátko k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Štěňátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, temperové barvy, tužky, pastelové tužky anebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro tatínky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Štěňátko lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Štěňátkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, temperové barvy nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, druhy jídel a pochopitelně i Štěňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání lidí případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Želvy Ninja, Bambi, Kung Fu Panda a Simpsonovi. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: drak, Popeláři, piráti, dinosauři nebo též lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Štěňátka.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů