Nejoblíbenější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek psa k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Štěňátko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená Štěňátko ke kreslení pro školáky. Omalovánka Štěňátko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štěňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Štěňátko - A5            Omalovánka - Štěňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, online, k vybarvení, Štěňátko, obrázky, obrázek, Zvířata, pro děti, ke stažení, k tisku, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Štěňátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Štěňátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, temperové barvy, tužky, voskovky či fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Štěňátko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Štěňátkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, temperové barvy nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, květiny, sporty a pochopitelně i Štěňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy jídel nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Červená Karkulka, Život brouka, Lego a Na vlásku. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: auta, sněhulák, raketa, princezna a princ nebo též hasiči. Užijte si omalovánku Štěňátka, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů