Nejstahovanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Štěňátko zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Štěňátko k obarvování pro dospělé. Omalovánka Štěňátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štěňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štěňátko - A5            Omalovánka - Štěňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Štěňátko, zadarmo, zdarma, k tisku, obrázek, Zvířata, domalovánky, omalovánky, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, online, elektronické omalovánky, ke stáhnutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Štěňátko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Štěňátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, pastelky, fixy, pera a temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce fakt mnoho Omalovánku Štěňátko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Štěňátkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixky, pastelky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i Štěňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různé sporty či lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Mickey mouse, Pan Včelka, Alf, Lego příběh nebo také Požárník Sam. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: houby, slon, Popeláři, dinosauři případně čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Štěňátko.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů