Nejvyhledávanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka Štěňátko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná Štěňátko k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Štěňátko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štěňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štěňátko - A5            Omalovánka - Štěňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytištění, online, k vytisknutí, obrázek, obrázky, pro děti, k tisku, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Štěňátko

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Štěňátko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Štěňátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, grafitové tužky, uhly, olejové pastely či fixky. Možností je dnes pro naše zlatíčka fakt mnoho Omalovánku Štěňátko lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Štěňátkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, grafitové tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Štěňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, postavy z pohádek nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Hot Wheels, Myška Minie, Princezna a žabák a nebo Marvel Rocket. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: princezna, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, vláček anebo pes. Nechť omalovánka s Štěňátkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů