Nejvyhledávanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Štěňátko zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Štěňátko k obarvení pro puberťáky. Omalovánka Štěňátko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štěňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Štěňátko - A5            Omalovánka - Štěňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázek, Zvířata, k vytištění, pro děti, zdarma, ke stažení, online, obrázky, k vybarvení, omalovánky, Štěňátko

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Štěňátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Štěňátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, zvýrazňovače, voskovky, propisovací tužky anebo křídy. Pomůcek na malování je pro chlapce k dispozici celá škála. Obrázek Štěňátko lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Štěňátkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, zvýrazňovače nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, rostliny a pochopitelně i Štěňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, jednotlivá zvířata a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Požárník Sam, Ninjago, Harley Quinn, Lego friends a nebo Lion King. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, raketa, miminko, netopýr nebo také princezna. Ať si vaše dítko užije malování Štěňátka.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů