Top obrázky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Štěňátko k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Štěňátko k vybarvení pro slečny. Omalovánka Štěňátko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štěňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štěňátko - A5            Omalovánka - Štěňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, k vytištění, pro děti, Zvířata, k tisku, k vybarvení, obrázky, Štěňátko, ke stažení, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Štěňátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Štěňátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako umělecké tužky, tužky, pastelky, pera a nebo propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek Štěňátko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Štěňátkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči či peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i Štěňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lví hlídka, Kniha džunglí, Fortnite, Včelka Mája či Grinch. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, liška, raketa, slon anebo auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Štěňátko.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů