Top omalovánky


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Štěňátko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Štěňátko k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka Štěňátko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Štěňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štěňátko - A5            Omalovánka - Štěňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, pro děti, omalovánka, k tisku, elektronické omalovánky, obrázky, dětské obrázky, omalovánky, Štěňátko, k vytisknutí, domalovánky, k vytištění, zdarma, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Štěňátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Štěňátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, umělecké tužky, voskové tužky, uhlíky nebo zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Štěňátko lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Štěňátkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. grafitové tužky, umělecké tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, květiny a pochopitelně i Štěňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, různé sporty nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Čaroděj Modromír, Bugs Bunny, Lego, Piráti z Karibiku nebo též Harry Potter. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, sněhulák, auta, lokomotiva s vagónky a piráti. Věříme, že se vám obrázek Štěňátka bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů