Nej pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Santa zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Santa k omalování pro menší i větší děti. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, obrázek, ke stažení, online, zdarma, k vytisknutí, Santa, pro děti, k vytištění, Vánoce, k tisku

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Santa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se Santou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, pera, vodové barvy, uhlíky a akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Obrázek Santa lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se Santou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, pera anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, hudební nástroje a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a nebo zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Ratatouille, Hledá se Nemo, Budulínek a Příšerky s.r.o.. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, mašinka, loď, koně případně piráti. Ať si vaše dítě užije omalovánku Santy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů