Nejvyhledávanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Santa k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Santa k vybarvování pro děti. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stáhnutí, Vánoce, ke stažení, omalovánka, dětské obrázky, k vytištění, zadarmo, vymalovánky, k tisku, domalovánky, k vybarvení, online, obrázky, omalovánky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Santa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se Santou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskovky, vodové barvy, tužky a grafitové tužky. Možností je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Santa lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka se Santou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například fixky, voskovky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků či různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Peter Pan, Madagaskar, Pat a Mat, Fortnite případně Lego. Ty tu ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, mašinka, traktor, čert anebo lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Santy.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů