Doporučujeme


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Santa zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Santa k vybarvení pro malé ratolesti. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Santa, ke stažení, obrázek, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Vánoce, online, pro děti, k tisku, k vybarvení, k vytištění

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Santa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se Santou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, tempery, uhly, vodové barvy anebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro menší i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Santa lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se Santou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, tempery nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, písmena nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ledové království, Peter Pan, Hot Wheels, Shrek případně Život brouka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, plachetnice, princezna a princ, lokomotiva s vagónky či Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Santa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů