Top šest


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Santa k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Santa k omalování pro ženy. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, online, domalovánky, k vytisknutí, Santa, Vánoce, dětské obrázky, ke stažení, zdarma, k vybarvení, obrázky, elektronické omalovánky, k vytištění, omalovánky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Santa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk se Santou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelky, fixky, olejové pastely nebo také propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Santa lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se Santou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pastelky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jídla, zaměstnání lidí a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, písmenka nebo druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Indiana Jones, Rákosníček, Duhová nevěsta, Hot Wheels a nebo My little pony. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme ke stažení jsou: psi, plachetnice, slon, lokomotiva s vagónky nebo též loď. Nechť vám omalovánka se Santou přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů