Nejvyhledávanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Santa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Santa k omalování pro ženy. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, ke stažení, zdarma, k vytištění, k vybarvení, Santa, Vánoce, pro děti, k tisku, online, obrázek

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Santa k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se Santou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, křídy, temperové barvy, fixky a uhly. Možností je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Obrázek Santa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se Santou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, křídy případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivá zvířata nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Želvy Ninja, princezna Sofie, Křemílek a Vochomůrka, Zhu Zhu Pets anebo Paw patrol. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, sněhulák, auta, loď nebo lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek se Santou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů