Top obrázky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Santa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Santa k obarvování pro ratolesti. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, Vánoce, k vytištění, pro děti, zdarma, ke stažení, k tisku, Santa, online, k vytisknutí, obrázek, obrázky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Santa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se Santou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, fixy, grafitové tužky, propisovací tužky a nebo uhlíky. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Santa lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se Santou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, fixy případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, zvířata a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Kocour Garfield, Roblox, Bambi či Popelka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: hasiči, loď, auta, Santa Klaus nebo též čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek se Santou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů