Nej pět


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Santa k vytisknutí

Omalovánka označená Santa k vybarvení pro holky. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánky, online, pro děti, zadarmo, elektronické omalovánky, vymalovánky, Vánoce, obrázky, omalovánka, Santa, zdarma, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Santa k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se Santou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, olejové pastely, grafitové tužky, pera či voskovky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Santa lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se Santou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba tempery, olejové pastely a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, různé sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Pošťák Pat, IronMan, Lví král, Minecraft nebo též Anna a Elsa. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: pes, Popeláři, vláček, princezna a nebo kočka. Užijte si omalovánku Santy, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů