Top pět


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Santa zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Santa k omalování pro nejmenší děti. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, obrázek, Santa, k tisku, online, k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytištění, Vánoce, k vytisknutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Santa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se Santou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, umělecké tužky, vodové barvy a voskovky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku Santa lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se Santou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, uhlíky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí, pohádkové postavy a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, různá zvířata anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Spiderman, Lego, Pocahontas, Mimoni a nebo Avengers. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, auta, princezna, čert nebo také Popeláři. Nechť omalovánka se Santou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů