Nejhledanější


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Santa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná Santa k vybarvení pro holčičky. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, obrázek, online, zadarmo, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, omalovánky, domalovánky, omalovánka, obrázky, vymalovánky, k vytisknutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Santa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk se Santou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tempery, uhlíky, voskové tužky, pera a uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Santa lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka se Santou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. tempery, uhlíky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, sporty, písmenka a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, dopravní prostředky anebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Angry birds, Doba ledová, Hulk, Kung Fu Panda a nebo Ledové království. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, princezna a princ, koně, houby nebo též miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Santa.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů