Nejoblíbenější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Santa zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná Santa k obarvení pro děti. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, Santa, pro děti, obrázky, obrázek, k vytisknutí, Vánoce, online, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, zdarma

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Santa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění se Santou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, křídy, umělecké tužky, temperové barvy nebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku Santa lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se Santou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, křídy případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, květiny, různá zvířátka a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, dopravní prostředky a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Šmoulové, Hledá se Nemo, Fortnite, Roblox či Barbie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, vláček, sněhulák, astronaut anebo pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek se Santou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů