Nejhledanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka králíka k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Santa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem Santa k obarvení pro naše zlatíčka. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, obrázek, online, Vánoce, k vybarvení, k vytisknutí, Santa, zdarma, k vytištění, pro děti, obrázky, ke stažení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Santa k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se Santou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, fixy, tempery, umělecké tužky anebo pera. Kreslících Potřeb na malování je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku Santa lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se Santou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu či peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například voskové tužky, fixy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různé sporty a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy pes Pluto, Ninjago, Simpsonovi, Shimmer a Shine či Gormiti. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, mašinka, astronaut, miminko nebo též princezna. Věříme, že se vám obrázek Santy bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů