Top obrázky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Santa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Santa k obarvování pro školáky. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, zdarma, pro děti, obrázek, k vytištění, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, Santa, ke stažení, online, Vánoce

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Santa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se Santou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelové tužky, temperové barvy, voskové tužky a nebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek Santa lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se Santou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelové tužky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, rostliny nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Indiana Jones, Aladin, Roblox, panenka Winx a Bob a Bobek. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, sněhulák, astronaut, mašinka a draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Santa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů