Výběr omalovánek


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kaktus k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem kaktus k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka kaktus je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kaktus - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kaktus - A5            Omalovánka - Kaktus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kaktus patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, zdarma, ke stažení, Kaktus, obrázek, online, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, Květiny, obrázky, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kaktus k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kaktusem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky, zvýrazňovače či pastelky. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kaktus lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kaktusem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pastelové tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka, písmenka a pochopitelně i kaktus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy ptáků nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy princezna Sofie, Příběh hraček, My little pony, panenka Winx a Lví král. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme k uložení jsou: traktor, princezna a princ, princezna, kočka a drak. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kaktus.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů