Nejoblíbenější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 6 k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem Lukáš k vybarvování pro učitelky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lukáš 6 - A5            Omalovánka - Lukáš 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, Lukáš 6, obrázky, k vytištění, zdarma, omalovánky, omalovánka, k vybarvení, pro děti, obrázek, online, Bible a křesťanství, k vytisknutí, ke stáhnutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 6 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixky, tempery, pastelky, akrylové barvy a zvýrazňovače. Možností je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku Lukáš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, tempery anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, rostliny, kytky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Angry birds, Ledové království, Pejsek a kočička, Flintstoneovi nebo také Harley Quinn. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stažení jsou: miminko, loď, lokomotiva, dinosauři nebo lokomotiva s vagónky. Ať omalovánka Lukáš přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů