Top obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 6 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Lukáš k vybarvení pro ratolesti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lukáš 6 - A5            Omalovánka - Lukáš 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k tisku, ke stažení, pro děti, obrázky, Lukáš 6, zdarma, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 6 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, vodové barvy, tužky, voskovky a nebo pera. Možností je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Lukáš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, vodové barvy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, jídla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, zaměstnání lidí případně druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Princezna a žabák, Pan Včelka, Šmoulové, panenka Winx nebo také Roblox. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: psi, astronaut, auta, auto či kočka. Věříme, že se vám obrázek Lukáše bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů