Top omalovánky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka Lukáš 6 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Lukáš ke kreslení pro ratolesti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 6 - A5            Omalovánka - Lukáš 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, k vytištění, online, pro děti, k tisku, Lukáš 6, zdarma, Bible a křesťanství, obrázky, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 6 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, zvýrazňovače, olejové pastely nebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Lukáš lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, elektřinu nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, propisovací tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání lidí a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy princezna Sofie, Mimoni, Doba ledová, Plants vs. Zombies nebo též Spiderman. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, hasiči, plachetnice, draci případně liška. Nechť vám omalovánka s Lukášem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů