Doporučujeme


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 6 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Lukáš k obarvení pro nejmenší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 6 - A5            Omalovánka - Lukáš 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Lukáš 6, obrázky, domalovánky, zadarmo, obrázek, Bible a křesťanství, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, omalovánka, online, k vybarvení, ke stáhnutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 6 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, temperové barvy, grafitové tužky, zvýrazňovače a uhly. Potřeb na malování je pro kluky opravdu mnoho. Omalovánku Lukáš lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, temperové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, sporty a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Lego friends, Action man, Angry birds nebo Příběh hraček. Je však náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, psi, pes, raketa anebo hasiči. Ať omalovánka Lukáš přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů