Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 6 k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem Lukáš k obarvení pro prcky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 6 - A5            Omalovánka - Lukáš 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 6, elektronické omalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, k vytištění, k tisku, obrázek, k vybarvení, omalovánka, zdarma, domalovánky, online, omalovánky, Bible a křesťanství

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Lukáš 6 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, propisovací tužky, voskovky, křídy nebo také zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro předškolní děti vskutku mnoho. Obrázek Lukáš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, propisovací tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, písmena případně hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Na vlásku, Chuggington, Sněhurka nebo Adiboo. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, drak, auto, psi či lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Lukáš.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů