Nejoblíbenější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 6 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Lukáš ke kreslení pro ratolesti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 6 - A5            Omalovánka - Lukáš 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázky, Lukáš 6, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, obrázek, zdarma, k vybarvení, ke stažení, online, Bible a křesťanství

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Lukáš 6 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pera, voskovky, zvýrazňovače a vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky i holky vskutku mnoho. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba uhly, pera a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, sporty, zaměstnání a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena případně druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Locika, Kocour Garfield, IronMan či Panenka Barbie. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auto, Santa Klaus, liška a kočka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Lukáš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů