Doporučené


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 6 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší se jménem Lukáš k vybarvování pro nejmenší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 6 - A5            Omalovánka - Lukáš 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, omalovánky, obrázky, ke stáhnutí, domalovánky, vymalovánky, obrázek, elektronické omalovánky, k tisku, zdarma, Bible a křesťanství, online, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 6 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhlíky, křídy, pastelové tužky či propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, čas nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. temperové barvy, uhlíky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy automobilů případně písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Ferda mravenec, IronMan, Kamarád Timmy, Aladin nebo také Pixel art. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, piráti, astronaut, auta anebo loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáše.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů