Doporučené


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 6 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Lukáš ke kreslení pro nejmenší děcka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Lukáš 6 - A5            Omalovánka - Lukáš 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Lukáš 6, zdarma, obrázek, obrázky, online, k vybarvení, ke stažení, k tisku, Bible a křesťanství, k vytištění, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 6 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, voskové tužky, temperové barvy, akrylové barvy případně olejové pastely. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Lukáš lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, čas či počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. voskovky, voskové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Angry birds, Bratz panenky, Scooby Doo, Batman či Harry Potter. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, lokomotiva s vagónky, slon, houby nebo čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Lukáš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů