Nejoblíbenější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka růžičky k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem růžičky k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka květů růže, nádherné růže k vybarvení, růžičky k vytištění. Omalovánka růžičky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růžičky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Růžičky - A5            Omalovánka - Růžičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžičky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, obrázek, obrázky, Květiny, zdarma, k tisku, ke stažení, Růžičky, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Růžičky k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, umělecké tužky, voskové tužky, fixy anebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Omalovánku růžičky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tempery, umělecké tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, květiny, čísla a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, druhy jídel a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Paw patrol, Tom a Jerry, Gormiti případně Pošťák Pat. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: houby, princezna, vláček, slon a nebo mašinka. Ať si vaše dítko užije malování ?.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů