Doporučené


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka růžičky k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem růžičky k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka květů růže, nádherné růže k vybarvení, růžičky k vytištění. Omalovánka růžičky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růžičky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Růžičky - A5            Omalovánka - Růžičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžičky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, omalovánky, elektronické omalovánky, zdarma, Růžičky, online, ke stažení, obrázek, k vybarvení, omalovánka, k vytištění, k tisku, ke stáhnutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Růžičky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, fixy, olejové pastely, voskové tužky případně temperové barvy. Možností je dnes pro malé děti k dispozici celá škála. Omalovánku růžičky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ? má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, fixy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, sporty nebo kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Kim Possible, Život brouka, U nás na farmě a Pinocchio. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, netopýr, auta, plachetnice či miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ?.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů