Doporučujeme


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka růžičky zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem růžičky k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka květů růže, nádherné růže k vybarvení, růžičky k vytištění. Omalovánka růžičky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růžičky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Růžičky - A5            Omalovánka - Růžičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžičky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, vymalovánky, domalovánky, obrázek, k vytisknutí, pro děti, Růžičky, online, obrázky, k tisku, omalovánka, k vybarvení, omalovánky, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Růžičky k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, tužky, temperové barvy, fixy či akrylové barvy. Možností je dnes pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku růžičky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s ? má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například pastelky, tužky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, čísla a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, kytky a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Budulínek, Hulk, Batman, Littlest Pet Shop nebo též Malá mořská víla. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, loď, princezna a princ, Popeláři anebo vláček. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem růžičky.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů