Nejoblíbenější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka růžičky k vytisknutí

Omalovánka označená růžičky k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka květů růže, nádherné růže k vybarvení, růžičky k vytištění. Omalovánka růžičky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Růžičky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Růžičky - A5            Omalovánka - Růžičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžičky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, pro děti, ke stažení, Růžičky, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, Květiny, zdarma, obrázky, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Růžičky k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, grafitové tužky, vodové barvy, fixy nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Obrázek růžičky lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ? má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač případně čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, grafitové tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, postavy z pohádek či druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bob a Bobek, Bratz panenky, Želvy Ninja, Hot Wheels případně Flintstoneovi. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: draci, astronaut, liška, loď a hasiči. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů