Top omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka růžičky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená růžičky k obarvování pro děti. Omalovánka květů růže, nádherné růže k vybarvení, růžičky k vytištění. Omalovánka růžičky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Růžičky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Růžičky - A5            Omalovánka - Růžičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžičky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Růžičky, online, omalovánky, zadarmo, vymalovánky, k vybarvení, Květiny, obrázky, pro děti, zdarma, dětské obrázky, k tisku, ke stáhnutí, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Růžičky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, olejové pastely, pastelové tužky, pastelky případně pera. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku růžičky lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba tužky, olejové pastely nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivá zvířata, lidské profese a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Rexík, Bezzubka, Ledové království, Lion King a nebo Fortnite. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, sněhulák, pes, astronaut nebo dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ? líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů