Top omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka růžičky k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem růžičky k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka květů růže, nádherné růže k vybarvení, růžičky k vytištění. Omalovánka růžičky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Růžičky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Růžičky - A5            Omalovánka - Růžičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžičky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, k vybarvení, ke stažení, obrázek, k vytištění, Růžičky, k vytisknutí, pro děti, k tisku, Květiny, zdarma, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Růžičky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, voskové tužky, uhlíky, uhly případně olejové pastely. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku růžičky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ? má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. tužky, voskové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, různé kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, jednotlivá zvířata a jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, Indiana Jones, Bořek stavitel, Plants vs. Zombies nebo Tlapková patrola. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: čert, princezna, hasiči, Popeláři nebo také plachetnice. Věříme, že se vám obrázek ? bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů