Výběr omalovánek


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jednorožec k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem jednorožec k obarvování pro předškoláky. Jednorožec je mýtické - pohádkové stvoření. Kůň s rohem a křídly. Omalovánka jednorožec je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Jednorožec - A5            Omalovánka - Jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, obrázky, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, obrázek, zdarma, pro děti, ke stažení, Jednorožec, Pohádky, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jednorožec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s jednorožcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, křídy, zvýrazňovače nebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku jednorožec lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s jednorožcem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, voskovky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, dopravní prostředky případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Brawl stars, Ferda mravenec, Fortnite a Spongebob. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, raketa, kočka, auta anebo liška. Věříme, že se vám obrázek jednorožce bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů