Nejoblíbenější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jednorožec zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná jednorožec k obarvení pro malé caparty. Jednorožec je mýtické - pohádkové stvoření. Kůň s rohem a křídly. Omalovánka jednorožec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jednorožec - A5            Omalovánka - Jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zadarmo, online, pro děti, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, omalovánka, omalovánky, obrázky, k tisku, Pohádky, k vybarvení, k vytisknutí, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jednorožec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s jednorožcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, křídy, umělecké tužky a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku jednorožec lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s jednorožcem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, fixy nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, postavy z pohádek nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Včelka Mája, pes Pluto, Kung Fu Panda, Bugs Bunny případně Littlest Pet Shop. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, pes, traktor, princezna a houby. Užijte si omalovánku jednorožce, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů