Nejstahovanější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka jednorožec k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná jednorožec k omalování pro malá děcka. Jednorožec je mýtické - pohádkové stvoření. Kůň s rohem a křídly. Omalovánka jednorožec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jednorožec - A5            Omalovánka - Jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, Jednorožec, zdarma, Pohádky, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, obrázky, online, pro děti, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Jednorožec k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s jednorožcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, uhlíky, propisovací tužky a zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku jednorožec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s jednorožcem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, pastelové tužky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy sportů, dopravní prostředky a pochopitelně i jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, kytky případně čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kuře Calimero, Avengers, Zootropolis, Roblox nebo též Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, dinosauři, houby, liška či koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jednorožec.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů