Nejstahovanější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka jednorožec k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem jednorožec k vybarvení pro menší i větší děti. Jednorožec je mýtické - pohádkové stvoření. Kůň s rohem a křídly. Omalovánka jednorožec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jednorožec - A5            Omalovánka - Jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, k tisku, k vybarvení, obrázky, obrázek, Pohádky, k vytisknutí, Jednorožec, k vytištění, zdarma, ke stažení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jednorožec k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s jednorožcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, vodové barvy, uhlíky a nebo grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku jednorožec lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s jednorožcem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba křídy, olejové pastely nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy ptáků a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Stašpytlík, Tlapková patrola, Zhu Zhu Pets, Fifi z Květíkova a Želvy Ninja. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, sněhulák, princezna, liška nebo také hasiči. Ať si vaše dítko užije malování jednorožce.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů