Nej pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jednorožec k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem jednorožec k obarvení pro dospělé. Jednorožec je mýtické - pohádkové stvoření. Kůň s rohem a křídly. Omalovánka jednorožec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jednorožec - A5            Omalovánka - Jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, online, pro děti, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, zdarma, Jednorožec, obrázek, ke stažení, k tisku, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jednorožec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s jednorožcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, křídy, zvýrazňovače či tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro větší děti k dispozici celá škála. Obrázek jednorožec lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s jednorožcem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. umělecké tužky, temperové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Ferda mravenec, Kung Fu Panda, Méďa Béďa, My little pony a Mickey mouse. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, čert, lokomotiva, mašinka nebo netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem jednorožec.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů