Nejhledanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jednorožec k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem jednorožec k omalování pro malé caparty. Jednorožec je mýtické - pohádkové stvoření. Kůň s rohem a křídly. Omalovánka jednorožec je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jednorožec - A5            Omalovánka - Jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, online, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, Pohádky, obrázky, Jednorožec, zdarma, pro děti, k vybarvení, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jednorožec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jednorožcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, propisovací tužky, uhly, vodové barvy a nebo křídy. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Obrázek jednorožec lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s jednorožcem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například umělecké tužky, propisovací tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, písmena a pochopitelně i jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata anebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Požárník Sam, Ratatouille, Kniha džunglí, Shimmer a Shine nebo též Tom a Jerry. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: houby, koně, čert, astronaut a liška. Nechť vám omalovánka s jednorožcem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů