Nejlepší


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jednorožec k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem jednorožec ke kreslení pro předškoláky. Jednorožec je mýtické - pohádkové stvoření. Kůň s rohem a křídly. Omalovánka jednorožec je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jednorožec - A5            Omalovánka - Jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, obrázek, online, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Pohádky, zdarma, Jednorožec, k vytištění, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Jednorožec k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s jednorožcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixy, fixky, pera či temperové barvy. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku jednorožec lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s jednorožcem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba olejové pastely, fixy a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různá zvířata anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Pocahontas, Mickey mouse, Gormiti nebo též Brawl stars. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: traktor, koně, Santa Klaus, princezna a auto. Ať si vaše dítě užije obrázek jednorožce.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů