Nejhledanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka jednorožec k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná jednorožec k vybarvení pro prcky. Jednorožec je mýtické - pohádkové stvoření. Kůň s rohem a křídly. Omalovánka jednorožec je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Jednorožec - A5            Omalovánka - Jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, omalovánka, zadarmo, ke stáhnutí, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, Jednorožec, omalovánky, Pohádky, elektronické omalovánky, obrázek, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Jednorožec k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s jednorožcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, pera, voskové tužky a nebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek jednorožec lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s jednorožcem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, elektřinu anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například grafitové tužky, pastelové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, kytky nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Frozen, Astroboy, Na vlásku anebo Boule a Bill. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: koně, draci, hasiči, mašinka nebo také plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku jednorožec.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů