Top šest


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka jednorožec k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná jednorožec k obarvení pro nejmenší. Jednorožec je mýtické - pohádkové stvoření. Kůň s rohem a křídly. Omalovánka jednorožec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jednorožec - A5            Omalovánka - Jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, obrázek, zadarmo, ke stažení, Pohádky, obrázky, domalovánky, online, Jednorožec, dětské obrázky, k vytištění, vymalovánky, omalovánka, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jednorožec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s jednorožcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, fixy, tempery, pastelky a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky opravdu mnoho. Omalovánku jednorožec lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jednorožcem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze či počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, fixy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, různé sporty, zaměstnání a pochopitelně i jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, čísla a nebo květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Holly Hobbie, Frozen, Pokémon, Bob a Bobek či Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme k uložení jsou: netopýr, loď, auto, astronaut anebo Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jednorožcem líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů