Nejvyhledávanější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slunce s brýlemi k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem Slunce s brýlemi k obarvování pro holčičky. Omalovánka Slunce s brýlemi je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slunce s brýlemi - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slunce s brýlemi - A5            Omalovánka - Slunce s brýlemi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce s brýlemi patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, obrázek, ke stáhnutí, Vesmír, vymalovánky, omalovánky, dětské obrázky, ke stažení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k tisku, domalovánky, zdarma, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slunce s brýlemi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Slunce s brýlemi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, olejové pastely, pastelky, vodové barvy a uhly. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku Slunce s brýlemi lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Slunce s brýlemi má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. křídy, olejové pastely a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Slunce s brýlemi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Superman, Minecraft, Littlest Pet Shop, Želvy Ninja a Frozen. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: hasiči, liška, loď, draci nebo též princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Slunce s brýlemi.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů