Nejstahovanější


Obrázek raketoplánu

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka slunce s brýlemi k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem Slunce s brýlemi k obarvování pro tatínky. Omalovánka Slunce s brýlemi je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunce s brýlemi - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slunce s brýlemi - A5            Omalovánka - Slunce s brýlemi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce s brýlemi patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, Slunce s brýlemi, k vytisknutí, ke stažení, Vesmír, k tisku, pro děti, online, obrázky, k vybarvení, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slunce s brýlemi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Slunce s brýlemi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, křídy, uhlíky, fixky a grafitové tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Slunce s brýlemi lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Slunce s brýlemi má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskové tužky, křídy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy automobilů, zaměstnání a pochopitelně i Slunce s brýlemi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, pohádkové postavy nebo též písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Tarzan, Krtek, pes Pluto a Kačer Donald. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, auta, pes, loď anebo kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Slunce s brýlemi.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů