Nej pět


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slunce s brýlemi k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Slunce s brýlemi k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka Slunce s brýlemi je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunce s brýlemi - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slunce s brýlemi - A5            Omalovánka - Slunce s brýlemi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce s brýlemi patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, obrázky, vymalovánky, dětské obrázky, omalovánka, ke stažení, Vesmír, online, k tisku, obrázek, elektronické omalovánky, k vytisknutí, Slunce s brýlemi, ke stáhnutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Slunce s brýlemi k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Slunce s brýlemi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, voskové tužky, grafitové tužky anebo olejové pastely. Možností je dnes pro starší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Slunce s brýlemi lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Slunce s brýlemi má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, umělecké tužky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i Slunce s brýlemi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka či květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Harry Potter, Locika, Kačer Donald, Power Strangers nebo také Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: pes, kočka, piráti, vláček a traktor. Užijte si omalovánku Slunce s brýlemi, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů