Top šest


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka slunce s brýlemi k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná Slunce s brýlemi k vybarvení pro holky. Omalovánka Slunce s brýlemi je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunce s brýlemi - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Slunce s brýlemi - A5            Omalovánka - Slunce s brýlemi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce s brýlemi patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zadarmo, obrázek, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k tisku, omalovánky, dětské obrázky, Vesmír, zdarma, k vybarvení, vymalovánky, omalovánka, online, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slunce s brýlemi k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Slunce s brýlemi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskovky, fixky, pastelové tužky, zvýrazňovače a fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici široká škála. Obrázek Slunce s brýlemi lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Slunce s brýlemi má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. voskovky, fixky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i Slunce s brýlemi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířátka případně písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Batman, Pocahontas, Bořek stavitel, Pokémon a Madagaskar. Je ale hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stažení jsou: princezna, netopýr, Popeláři, auto a miminko. Věříme, že se vám obrázek Slunce s brýlemi bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů