Top obrázky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka miminko k vytisknutí

Omalovánka nazvaná miminko k vybarvení pro slečny. Omalovánka miminko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Miminko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Miminko - A5            Omalovánka - Miminko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Miminko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, Miminko, Lidé, omalovánka, vymalovánky, k vytištění, obrázky, zdarma, domalovánky, ke stažení, online, ke stáhnutí, k tisku, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Miminko k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s miminkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, voskové tužky, fixky a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici ohromné množství. Obrázek miminko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s miminkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba uhlíky, voskovky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i miminko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, různé sporty a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Máša a medvěd, Flintstoneovi, Chuggington anebo Plants vs. Zombies. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, auta, loď, plachetnice nebo dinosauři. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka miminka bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů