Nejlepší


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka miminko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená miminko k vybarvení pro dívky. Omalovánka miminko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Miminko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Miminko - A5            Omalovánka - Miminko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Miminko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, omalovánky, obrázek, k vytištění, obrázky, dětské obrázky, ke stažení, k vybarvení, online, k vytisknutí, domalovánky, vymalovánky, Miminko, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Miminko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s miminkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, grafitové tužky, olejové pastely, fixky nebo též temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory vskutku mnoho. Omalovánku miminko lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s miminkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, grafitové tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i miminko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, zvířátka a hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Medvídek Pú, My little pony, Lví hlídka, Kung Fu Panda a Stašpytlík. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, lokomotiva, hasiči, drak anebo liška. Nechť vám omalovánka s miminkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů