Výběr omalovánek


Omalovánka s vánočním stromem

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka miminko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená miminko k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka miminko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Miminko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Miminko - A5            Omalovánka - Miminko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Miminko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, zdarma, online, k vybarvení, Lidé, k tisku, k vytisknutí, pro děti, obrázky, ke stažení, k vytištění, Miminko

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Miminko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s miminkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, voskovky, temperové barvy či uhly. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek miminko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s miminkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixky, voskové tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i miminko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, čísla anebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Krtek, Šmoulové, Asterix a Obelix, Harley Quinn a Pat a Mat. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: hasiči, draci, liška, drak a raketa. Ať si vaše dítko užije malování miminka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů