Nej pět


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka miminko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem miminko k vybarvení pro děti. Omalovánka miminko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Miminko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Miminko - A5            Omalovánka - Miminko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Miminko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, online, pro děti, ke stažení, obrázek, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, Lidé, Miminko, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Miminko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s miminkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, akrylové barvy, uhlíky a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku miminko lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s miminkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, voskovky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i miminko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, lidské profese anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Šmoulové, Ledové království, Ratatouille a Hledá se Nemo. Je však velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, mašinka, auta, princezna a princ případně astronaut. Ať vám omalovánka miminko přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů