Top pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka miminko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem miminko k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka miminko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Miminko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Miminko - A5            Omalovánka - Miminko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Miminko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vytištění, obrázek, Miminko, ke stažení, k tisku, zdarma, Lidé, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Miminko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s miminkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskové tužky, tempery, temperové barvy případně tužky. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku miminko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s miminkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, voskové tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i miminko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kim Possible, Equestria Girls, Ledové království, Bambi anebo Příběh hraček. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, pes, koně, astronaut a auta. Nechť omalovánka s miminkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů