Nejhledanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka miminko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná miminko k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka miminko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Miminko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Miminko - A5            Omalovánka - Miminko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Miminko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázek, pro děti, k tisku, Miminko, Lidé, obrázky, online, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Miminko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s miminkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelky, zvýrazňovače, fixy a nebo temperové barvy. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici celá škála. Obrázek miminko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s miminkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, pastelky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i miminko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, kytky anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Myška Minie, Hello Kitty, princezna Sofie případně Kniha džunglí. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: draci, slon, raketa, psi či miminko. Nechť vám omalovánka s miminkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů