Top šest


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka miminko k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem miminko k vybarvování pro kluky. Omalovánka miminko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Miminko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Miminko - A5            Omalovánka - Miminko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Miminko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, k tisku, Miminko, k vybarvení, ke stažení, ke stáhnutí, pro děti, zdarma, Lidé, dětské obrázky, obrázky, vymalovánky, omalovánky, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Miminko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s miminkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixky, fixy, pastelové tužky nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro holčičky vskutku mnoho. Obrázek miminko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s miminkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, fixky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, zvířátka a pochopitelně i miminko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata a čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Ratatouille, panenka Winx, Teletubbies, Angry birds nebo také Hannah Montana. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, princezna, vláček, plachetnice případně kočka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku miminko.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů