Nej obrázky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka miminko k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem miminko ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka miminko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Miminko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Miminko - A5            Omalovánka - Miminko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Miminko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, obrázek, k vytisknutí, obrázky, Miminko, online, Lidé, ke stažení, k vybarvení, omalovánky, vymalovánky, k tisku, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Miminko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s miminkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, uhlíky, olejové pastely, umělecké tužky či fixky. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku miminko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s miminkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhly, uhlíky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, písmena a pochopitelně i miminko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty anebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Marvel Rocket, Hledá se Dory, Mickey mouse a Krtek. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, plachetnice, traktor, piráti případně mašinka. Ať si vaše dítko užije malování miminka.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů