Top omalovánky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka miminko k vytištění pro děti

Omalovánka označená miminko k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka miminko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Miminko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Miminko - A5            Omalovánka - Miminko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Miminko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázek, ke stažení, k tisku, obrázky, k vytištění, Lidé, pro děti, zdarma, Miminko

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Miminko k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s miminkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, fixky, akrylové barvy, tužky a pera. Možností je pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Obrázek miminko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s miminkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhly, fixky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, čísla, rostliny a pochopitelně i miminko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, kytky nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Ledové království, Kačer Donald, Blesk McQueen, Paw patrol nebo též Frozen. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, princezna, hasiči, pes anebo auto. Užijte si omalovánku miminka, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů