Nej pět


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, halloween, muži, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, symboly, stavby, květiny, smajlíci a emotikony, zelenina, nápoje, ptáci, auta, nástroje a přístroje, hudba, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, přístroje, osobnosti a lidé, zvířata, sport atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník pojmů a termínů, Státní vlaječky, prapory, školství, Texty vánočních koled, Online životopisy, biografie slavných osobností, Webové html5 hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vánoční atmosféra, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Pozadí na PC ke stažení, Wallpapers na plochu PC, F

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, umělci, fikce a fantasy, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, mytologie, věda, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, sport, profese a zaměstnání, státní správa, politika, žurnalisté a novináři, přezdívky, filozofie, politici, národnost, křesťanství, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Síť, všeobecné informace zdarma

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Postřehové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Střílečky, Závody aut, Animace, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Pro dívky, Akční hry, Hry pro děti, Logické hry, Adventury, Relaxační hry a tak dále.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Logické hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Deskovky, Adventury, Oblíkačky, online html5 hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky apod.

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, Nejhranější online hry zdarma, Online vánoční webzine, hyperlinky, Vše pro kolo, internetové stránky, pro děti, linky, Nejznámější vánoční trhy, zdarma, Státní vlajky zemí, K

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Kameňáky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, frky o zvířatech, anekdoty o politice, kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách apod.

Aforismy, myšlenky, moudra, hlášky, úsloví, moudrosti, bonmoty

Citáty slavných, Aforismy, myšlenky, moudra, hlášky, úsloví, moudrosti, bonmoty, . Naleznete zde citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o penězích od různých známých osobností.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nástroje, technika, účetnictví, stavebnictví, věda, matematika, příroda, lékařství a medicína, chemie, zkratky, zločin a právo, kultura, cestování, nápoje, internet, politika, rostliny, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, český jazyk, sport, psychologie, jídlo, nemoce atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Karetní hry, Animace, Postřehové hry, Strategie, Pro dívky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Hry pro děti, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: weby, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejlepší hry pro dívky, Sněhové vločky, zadarmo, doporučujeme, zeměpis, Poker online card game, Online web Hry zdarma bez registrace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky na PC ke stažení

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Oblíkačky, Deskovky, Omalovánky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Hannah Montana apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové, Logické a tak podobně.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: V, Onlinovky zdarma, Online vánoční webzine, Rwanda, kuriozity, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online hry zdarma, El Salvador, Americké federální vlajky, Prapory českých měst, zdroje informací

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Wallpapery na PC ke stažení, výukové pomůcky, Kliparty zdarma ke stažení, internet, info, Vánoční přání hodně dárků, zábava, multimédia, odkaz, tipy, Kliparty pro Office, Online geografické testy zdarma bez registrace, Vánoční svíčky na obrázku, 11

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Lidová píseň Anděl pastýřům zvěstoval
Tipy na zajímavé weby
Vánoční vystřihovánka pro děti zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční koledníci
Partnerské weby
Vánoční přání
Naše tipy
Online omalovánky
Doporučené odkazy
Co je to štóla?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů