Navigace
» Obrázky zdarma
» Linky
» Kontakt
Nejstahovanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Partnerské weby, technika, zábava, informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, dopravní prostředky, hmyz, rostliny, osobnosti a lidé, přístroje, stavby, láska, halloween, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, nápoje, sport, ptáci, Vánoce a Advent, muži, ovoce, zvířata, věda, zelenina, jídlo a nápoje, mapy atd.

černý humor, frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy, fórky

Potřebujete se uvolnit? černý humor, frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, O manželství, O ekonomech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O Windows, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O zvířátkách, O škole, O mužích, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o cikánech apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Sportovní, Pro dívky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Závodní, Logické, Klasické, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Bojové hry, Postřehové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Strategie, Střílečky, Sportovní hry, Adventury, Animace, Logické hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Pro dívky, Relaxační hry a tak dále.

Klíčová slova: tipy, humor, Dopravní značení, Nej hry online, FarmVille social network browser game, Skvělé hry online zdarma, Slovník pojmů Co je to?, pro děti, Jarmark, Americké federální vlajky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, doporučujeme, Biografie známých osobností

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Stolní a deskové hry, Animace, Logické hry, Akční hry, Bojové hry, Střílečky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Sportovní hry, Hry pro děti, Adventury a tak dále.

Náš tip, technika, zábava, informace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem spustit, jak exportovat, jak převést, jak otevřít, jak importovat, v čem upravit, jak konvertovat, kterak editovat následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, grafiku, šablony dokumentů, spustitelné soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, obrazy disků, písma, fonty, internet a web apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Keywords:multimédia, Online vánoční magazín, odkazy, volný čas, Kim Kardashian, Seznam zkratek a akronymů, Státy a jejich prapory, F, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, P, Online testy zdarma, výukové pomůcky

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vražedkyně, Generalissimus, Český slavík, Olympijský vítěz, Ministr, New York Rangers, Poslanec, Habsburkové, Hudebnice, Američané, Česká královna, Normalizace, Rétorika, Američan, Prezident, Diplomat, Boston Bruins, Protektorát, Angličané, Zlatý slavík, Gymnasté, Básníci, Romantismus, Slovenští prezidenti, Druhá světová válka, Producent, Miliardáři, Brno, Hokej, Prezident USA, Hejtman, První republika, Slovák, Ekonom, Zpěvačky, Textař apod.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Informace, technika, zábava, informace

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj apod.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: zdroje informací, zajímavosti, Seznam vlajek měst České republiky, Obrázky krásných sexy žen., Skvělé hry online zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, odkaz, Arsenal F.C., kuriozity, zeměpis, linky, internetové stránky

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Wallpapery na PC ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro PC, smartphone, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, displej, tablet, phablet, počítač, mobil, monitor a pro operační systémy Windows NT, Windows Me, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Java ME, Windows Server 2012, Android, Linux Xubuntu, Windows 10, Windows 7, Windows 98. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, květiny, ptáci, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, free wallpapers, fantasy, motorky, nature - příroda, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, fraktály, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos. Stahujte v rozlišení 640x480, 360x760, 1152x1920, 1280x800, 1366x768, 768x1024, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 2048x1536, 1080x1800, 375x667, 2160x3840, 1440x960, 1024x600, 360x720 atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: č, Dopravní značky, pro dospělé, Co je to omalovánka?, Přehled zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, M, Barbados, zadarmo, Státní prapory všech států, počítače

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Síť, technika, zábava, informace

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, Kliparty pro dokumenty, Póquer juego de apuestas, webovky, školství, Nejlepší hry pro dívky, Počítačové tapety pro Windows, Webové online testy zdarma, internet, Texty blahopřání,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox: Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Naše tipy
World Flags
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky států světa
Doporučené odkazy
Online hry omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Tinder app dating service
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů