Doporučené


Omalovánka králíka k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Tapety na plochu PC - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. můžete využít v mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, notebook, displej, počítač, tablet, PC, ultrabook, monitor a pro operační systémy Windows 98, Android, SUSE Linux, FreeBSD, Windows Server 2012, Linux Fedora, Lubuntu, Java ME, Windows 10 Mobile, Linux Mint, macOS. Wallpapery na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, Rally, závody aut, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, hmyz a pavouci, fantasy, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, nature - příroda, Formule 1, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery. Stahujte ve velikostech 1152x864, 1024x768, 1152x768, 800x600, 854x480, 1024x600, 1366x768, 375x812, 1920x1280, 1366x1024, 1280x960, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 412x846, 1280x854, 1440x900 atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v smartphone, PC, mobilní telefon, tablet, mobil, notebook, monitor, phablet, displej, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Slackware, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows 95, SUSE Linux, Windows XP, Mac. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, Formule 1, květiny, fraktály, nature - příroda, zvířata, oceán, moře, pláže, motorky, fantasy, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, free wallpapers, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, hmyz a pavouci. Dostupné rozměry 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 320x568, 768x1024, 1152x1920, 2560x1440, 1920x1280, 1600x900, 800x1280, 1920x1080, 2160x3840, 1366x768, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 360x720, 375x667 atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Animace, Strategie, Akční hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Pro dívky, Logické hry, Sportovní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Střílečky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Online adventní magazín, webovky, MP3 Music download, Kliparty zdarma, F, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Jak ozdobit vánoční stromeček?, Přehled vlajek USA, volný čas, Prapory českých měst, pro děti

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Hry pro děti, Střílečky, Logické hry, Animace, Adventury, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Bojové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: K Tisku, Pozadí, Plocha, Tisk, Papírový vánoční stromek, Tapeta, Vánoční hvězda, Vídeňský punč, Adventní svícen, Tichá noc, Kapr, Santa Claus, Koledy, Silvestr, Vánoční svícen, Vánoční ozdoby, Schleich, Staroměstské náměstí, Umělý vánoční stromek, Štěstí, Adventní trhy, Perníčky, Přáníčko, SMS, Jmelí, Alkoholový kalendář, Václavské náměstí, Špalda, Pastýř, Šišky, Francouzsky apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, sport, halloween, láska, přístroje, nápoje, zvířata, náboženství, ženy a dívky, rostliny, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, ptáci, věda, hudba, osobnosti a lidé, hmyz, stavby, symboly, muži, jídlo a nápoje, zelenina, mapy atd.

Keywords:hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled formátů souborů, humor, Obrázky na plochu města, Biografie známých osobností, školství, Nejlepší školní testy a kvízy, Vánoční dárky, internetové stránky, M, Tapety na plochu PC

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, ovoce, jídlo a nápoje, sport, hudba, dopravní prostředky, přístroje, symboly, náboženství, mapy, zvířata, osobnosti a lidé, věda, ženy a dívky, stavby, halloween, láska, ptáci, auta, rostliny, hmyz, květiny, Vánoce a Advent atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, jak přehrát, jak exportovat, jak otevřít, jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, grafiku, hudební audio soubory, systémové soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, Nejlepší hry pro dívky, Přehled souborových přípon, Coloring book, Adult, children online free, Pozadí na PC, cestování, weby, Vánoční zvoneček, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, F, zábava, P

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezidenti ČR, AIDS, Máj, Orlík, Pedagog, KSČ, Hudba, Imitátor, Novinář, Vládce, Avangard Omsk, Olympiáda, Teolog, Vražedkyně, Královna, Vůdce, Továrník, Žhavé výstřely, Faraon, NHL, Masový vrah, Ministr zahraničí, Hejtmani, Hejtman, Protektorát, Rock ‚n‘ Roll, Dabérka, Voják, Slovenští prezidenti, New York Rangers, Vrah, Miliardář, Pittsburgh Penguins, New Jersey Devils, Rakušan, Philadelphia Flyers apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, věda, lékařství, osobnosti, profese a zaměstnání, historie, státní správa, nadpřirozené osoby, poruchy, záliby, herectví, herci a herečky, politici, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, zločin a právo, žurnalisté a novináři, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, rodinné vztahy, psychologie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Náš tip, cestování, hry, zábava

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty, vtípky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, vtipné básničky, frky o zvířatech apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slováci, Protektorát, Státník, KHL, Orlík, Boston Bruins, Vrah, Prezident USA, Svatý, Komik, KSČ, Obchodník, Architekt, Češi, Hejtman, Ekonom, Olympijští vítězové, Olympiáda, Antropolog, Rétorika, AIDS, Scénárista, Generalissimus, Historik, Romantismus, Dabérka, Teolog, Imitátor, Zpěvačky, Královna, Avangard Omsk, Československo, Francouz, Kněz, Rock ‚n‘ Roll, Hejtmani apod.

Klíčová slova: F, zdarma, Online testy a kvízy zdarma, SMS přání k jmeninám podle jmen, Vše o Vánocích, počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázek sněhové vločky, Obrázky vlajek států světa, tipy, Dopravní značky

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezidenti ČR, AIDS, Máj, Orlík, Pedagog, KSČ, Hudba, Imitátor, Novinář, Vládce, Avangard Omsk, Olympiáda, Teolog, Vražedkyně, Královna, Vůdce, Továrník, Žhavé výstřely, Faraon, NHL, Masový vrah, Ministr zahraničí, Hejtmani, Hejtman, Protektorát, Rock ‚n‘ Roll, Dabérka, Voják, Slovenští prezidenti, New York Rangers, Vrah, Miliardář, Pittsburgh Penguins, New Jersey Devils, Rakušan, Philadelphia Flyers apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, věda, lékařství, osobnosti, profese a zaměstnání, historie, státní správa, nadpřirozené osoby, poruchy, záliby, herectví, herci a herečky, politici, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, zločin a právo, žurnalisté a novináři, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, rodinné vztahy, psychologie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, info, Webové html5 hry zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný encyklopedický slovník, Santa na skůtru, internet, zajímavosti, doporučujeme, Obrázky zdarma, Pozadí na tablet, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vánoční koleda,

Několik fórů na závěr. Vtip Ti jsou totiž teplí...: Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Slovenia
Naše tipy
Fernando Torres
Partnerské weby
Vánoční moučník štóla
Doporučené odkazy
Pozadí na plochu sport
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů