Nej obrázky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Informace, inspirace pro volný čas

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky apod.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, hyperlinky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, Travel in Europe, Seznam vlajek amerických států, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, weby, Qatar, K, zajímavosti, cestování, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pokrmy, Cesmína, SMS, PF, Filmy, Láska nebeská, Zima, Text, Skleněné ozdoby, Vánoční světýlka, bezlepkové cukroví, Stromeček, Kameňák, Adventní věnec, Vánoční kaktus, Vykrajovátka, Mrazík, Vánoční ozdoby, Milka, Dárky, Vánoční pozadí, Tapeta, Štóla, Německy, Obrazovka, Santa, Zdraví, LED svíčky, Tablet, Sám doma, Jmenovky apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Keywords:info, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma, zábava, Grunge hudební rockový styl, kuriozity, Městské a obecní prapory obcí ČR, odkazy, Countries and flags, K, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam přípon a koncovek souborů

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Barbie hry, Logické hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Farmářské hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Síť, inspirace pro volný čas

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Vtípky, fóry, kameňáky, vtipy, černý humor, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, fóry, kameňáky, vtipy, černý humor, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Chucku Norrisovi, O manželství, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o policajtech, O důchodcích apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: webové stránky, internetové stránky, zeměpis, Sexy Charlize Theron, Nejhranější online testy a kvízy, Nejhranější hry online, Vlajky států a zemí světa, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Full HD tapety na PC, webovky, URL, V

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, český jazyk, fyzika, nemoce, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, literatura, rostliny, psychologie, jídlo, věda, kultura, lékařství a medicína, matematika, politika, software, počítače, chemie, různé, účetnictví, technika, latina, nástroje, internet atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, zelenina, ovoce, smajlíci a emotikony, mapy, halloween, sport, květiny, hudba, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, ptáci, jídlo a nápoje, láska, auta, přístroje, zvířata, symboly, muži, hmyz, stavby, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: volný čas, Online zeměpisné testy zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Křesťanské omalovánky k tisku, Městské a obecní prapory obcí ČR, pro děti, Americké federální vlajky, Omalovánky pro děti, Seznam zkratek a akronymů, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, český jazyk, fyzika, nemoce, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, literatura, rostliny, psychologie, jídlo, věda, kultura, lékařství a medicína, matematika, politika, software, počítače, chemie, různé, účetnictví, technika, latina, nástroje, internet atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, státní správa, profese a zaměstnání, křesťanství, záliby, poruchy, žurnalisté a novináři, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, mytologie, sport, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, filozofie, historie, umělci, lékařství, herectví, herci a herečky, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouzsky, Vánoční tapety, Pro děti, K Vytisknutí, Tapeta, Štědrý den, Přáníčko, Ostrava, Vosí hnízda, Linecká kolečka, Košíčky, Kinder, Jezulátko, Ohňostroj, Štěstí, Drážďany, Plocha, Pokrmy, Vánoce, Santa Claus, Obrazovka, Anděl, Blahopřání, Strom, Rostliny, Ježíš Kristus, Film, Vánoční prostírání, Vánoční svařák, Písnička, Schleich apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, školství, P, zadarmo, Kliparty pro dokumenty, Kim Kardashian, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, A, odkaz, č, pro dospělé, Staré hry online, Kim Kardashian naked, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Mrtvý otec: Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Velikonoční vektorové kliparty pro vaše dokumenty
Zajímavé webové stránky
Tapety na plochu zvířátka
Partnerské internetové stránky
FC Barcelona
Linky na partnerské weby
Omalovánky pro malé děti
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Elizabeth Hurley

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů