Navigace
» Hlavní stránka
» Linky
» Kontakt
Top obrázky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Partnerské weby, internet, počítače, hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Iowa, Idaho, Arizona, Wyoming, Severní Karolína, Indiana, Virginie, Vermont, Nové Mexiko, New York, Maine, Rhode Island, Ohio, Kentucky, Severní Dakota, Illinois, Západní Virginie, Georgie, Louisiana, Kansas, Massachusetts, Connecticut, Havaj, Oklahoma, Texas, Wisconsin atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Postřehové hry, Závody aut, Pro dívky, Sportovní hry, Střílečky, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Animace, Akční hry, Adventury, Hry pro dva hráče a tak dále.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, osobnosti a lidé, ženy a dívky, věda, zvířata, ptáci, zelenina, halloween, symboly, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, Vánoce a Advent, přístroje, auta, sport, ovoce, stavby, květiny, rostliny, mapy, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony atd.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha apod.

Klíčová slova: zajímavosti, webovky, multimédia, doporučujeme, Internet pornography videos images webcams, pro děti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Tinder app dating service, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Biografie slavných osobností, pro dospělé, Super online flash hry

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Pozadí na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. můžete využít v monitor, PC, mobil, obrazovka počítače, počítač, tablet, notebook, mobilní telefon, phablet, displej, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, Windows 2000, Windows Me, Windows 7, Windows NT, Java ME, Windows 95, Windows 98, Windows XP, Android, Linux Xubuntu. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, ptáci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, fraktály, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, nature - příroda, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, free wallpapers, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy. Stahujte v rozlišení 2560x1600, 1440x900, HD 1280x720, 2160x3840, 1440x960, 360x640, 1080x1800, 360x760, 393x786, 1280x800, 1152x864, 1280x768, 1920x1200, 1600x900, 1600x2560, 320x568 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, v čem upravit, v čem spustit, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést, jak spustit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, dokumenty, internet a web, systémové soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Fóry, vtipy, frky, černý humor, fórky, ftipy

Chcete se uvolnit? Fóry, vtipy, frky, černý humor, fórky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O škole, O Windows, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O manželství, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O ženách, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Keywords:kuriozity, zdarma, Pozadí na plochu počítače, Přehled přípon a koncovek souborů, Wayne Rooney, Adventní magazín, Online geografické testy zdarma bez registrace, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Vlajky měst plzeňského kraje, Vlajky měst České republiky, V, Free game online hry

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Klasické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Logické, Závodní, Vánoční online hry, Sportovní, Karetní, Oddechové, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Náboženství, Faraon, Pedagog, Francie, Komik, Prezidenti, Textař, Normalizace, Novinář, Rakušan, AIDS, Habsburkové, Miliardáři, Vůdce, HIV pozitivní, Florida Panthers, Sci-fi, Kladno, Překladatel, Vrah, Angličané, Husité, ČSSD, Maršál, Skladatel, Upálen, Podnikatel, Češi, Textařka, Dallas Stars, Itálie, Rétorika, Česká královna, Kněz, Voják, New York Rangers apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zdroje informací, výukové pomůcky, Vlajky jednotlivých států USA, Co je to GFE?, internet, webové stránky, Dopravní značení, Online dating services, cestování, Dopravní značky, V, zábava

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Síť, internet, počítače, hry

úsloví, moudra, myšlenky, bonmoty, rčení, výroky, přísloví

Citáty slavných, úsloví, moudra, myšlenky, bonmoty, rčení, výroky, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o manželství od různých známých osobností.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, státy usa, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, země EU apod.

Vtípky, kameňáky, fórky, fóry, vtipy, ftipy

Zkuste vypnout! Vtípky, kameňáky, fórky, fóry, vtipy, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, O Somálcích, O manželství, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Windows, O mužích, O škole, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Přehled státních vlajek států světa, ú, Descarga de música, počítače, internetové stránky, Wallpapery na tablet, Bridge, Nejlepší školní testy a kvízy, Hry pro nejmenší online, Nejhranější online hry zdarma

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v displej, mobil, tablet, notebook, smartphone, mobilní telefon, PC, ultrabook, počítač, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Lubuntu, Chrome OS, Windows 95, BlackBerry OS, Mac, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows Me, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, příroda, krajina, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, hudební tapety, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, rostliny, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, wallpapery, letadla. Zvolte si z rozměrů 854x480, 1920x1440, 2048x1080, hi res 2560x1920, 1280x800, 640x480, 1920x1280, 1600x900, 2560x1600, 2048x1536, 2560x2048, 375x667, 800x1280, 1536x2560, 1440x960, širokoúhlé 1366x768 atd.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Klíčová slova: humor, Vánoční web, Vlajky států a zemí světa, Nejhranější online testy a kvízy, F, ChristianMingle, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný encyklopedický slovník, Přehled formátů souborů, volný čas, weby, Staré hry online, Narodil se Kristus Pán,

Několik fórů na závěr. Vtip Klíčový svědek: Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Call girls
Partnerské weby
Gambling, betting
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Flag of Switzerland
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů