Nejstahovanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Partnerské weby pro děti i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Kameňáky, fóry, ftipy, anekdoty, vtípky, fórky

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, fóry, ftipy, anekdoty, vtípky, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Němcích, Frky ze života, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, v čem upravit, jak otevřít, jak přehrát, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit soubory těchto typů: internet a web, grafiku, systémové soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, dokumenty, konfigurační soubory apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Auta a závodní, Barbie hry, online html5 hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Adventury, Adventní, vánoční hry apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jingle Bells, Vánoční stromeček, Jesličky, Televize, Recepty, Brno, Keramika, Alkoholový kalendář, Lindt, Staroměstské náměstí, Adventní svícen, Stromeček, Vánoční svícen, Patchwork, Film, Lego, Štěstí, Plocha, Vánoční ubrusy, Štědrý večer, SMS, Neviňátko, Vykrajovátka, Desktop, Křesťanství, Šišky, Štědrý den, Santa Claus, Perníčky, Adventní věnec, Špalda apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, zdroje informací, Dopravní značení, linky, Zlatan Ibrahimović, internetové stránky, Full HD wallpapery ke stažení, K, Hong Kong, kuriozity, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Fórky, vtípky, kameňáky, fóry, černý humor, frky

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, kameňáky, fóry, černý humor, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Windows, O Somálcích, O Němcích, Frky o tchýních, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O ženách, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Keywords:Nejlepší zeměpisné kvízy, Hry pro kluky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internet, Charlize Theron, Wallpapery na PC ke stažení, Prapory českých měst, F, Póquer juego de apuestas, Obrázky, kliparty, Obrázky zdarma, Nejhranější online hry zdarma

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Minnesota, New York, Pensylvánie, Michigan, Louisiana, Florida, Maine, Wisconsin, Vermont, Delaware, Iowa, Oklahoma, Ohio, Virginie, Kansas, Maryland, Georgie, Nevada, Idaho, Utah, Tennessee, Connecticut, New Jersey, Kalifornie, Texas atd.

Rčení, moudrosti, myšlenky, motta, bonmoty, úsloví, výroky

Citáty slavných, Rčení, moudrosti, myšlenky, motta, bonmoty, úsloví, výroky, z kategorií přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o penězích od různých známých osobností.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Informace pro děti i dospělé

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, psychologie, vlastnosti, umělci, rodinné vztahy, křesťanství, státní správa, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, školství, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, politici, filozofie, přezdívky, záliby atd.

Klíčová slova: zajímavosti, odkazy, doporučujeme, Freeware, V, Přehled souborových přípon, Superhry a hry online zdarma, Bacará, Přehled přípon a koncovek souborů, Hry pro kluky, Online životopisy, biografie slavných osobností, počítače

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, bankovnictví, lékařství a medicína, příroda, sport, zkratky, školství, rostliny, materiály, stavebnictví, cestování, nápoje, matematika, literatura, filozofie, fyzika, počítače, český jazyk, chemie, hardware, nástroje, zločin a právo, náboženství a křesťanství, software atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD wallpapery ke stažení. lze použít v monitor, počítač, mobil, smartphone, mobilní telefon, tablet, notebook, obrazovka počítače, phablet, PC, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows XP, Mac, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows NT, Chrome OS, Windows Server 2012, FreeBSD. Wallpapers na plochu počítače z kategorií motorky, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, fantasy, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, zvířata, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, Formule 1, sportovní wallpapery, fraktály, free wallpapers, ptáci. Stahujte v rozlišení 1600x900, 1600x900, 1080x1920, 1920x1280, 750x1334, 320x568, 1280x1024, 640x480, 1440x960, 375x667, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 768x1024, 1280x768, 2048x1080, 1920x1080 atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, měny, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, země EU apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Databáze osobností Kdo je to?, webové stránky, Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, pro dospělé, Obrázky ke stažení na plochu, Adventní magazín, zadarmo, Superhry a hry online zdarma

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, bankovnictví, lékařství a medicína, příroda, sport, zkratky, školství, rostliny, materiály, stavebnictví, cestování, nápoje, matematika, literatura, filozofie, fyzika, počítače, český jazyk, chemie, hardware, nástroje, zločin a právo, náboženství a křesťanství, software atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky. Vybírejte z kategorií Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Ftipy, kameňáky, fórky, fóry, černý humor, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, kameňáky, fórky, fóry, černý humor, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, černý humor, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, kameňáky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: multimédia, F, výukové pomůcky, Superhry a hry online zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Velikonoční textová blahopřání, info, Seznam vlajek amerických států, weby, školství, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zeměpis, Vše pro zvířecí miláčky,

Několik fórů na závěr. Vtip Správní chlapi nepláčou: Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vlajky všech zemí světa
Naše tipy
Tapety se zvířaty na plochu PC
Doporučené odkazy
Cristiano Ronaldo
Partnerské weby
Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů