Nejstahovanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, státy usa, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, měny, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, země EU, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Oddechové hry, Akční gamesky, Deskovky, Logické hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Hannah Montana, online html5 hry, Omalovánky, Sportovní gamesy apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Novinář, Hejtmani, Komunista, Esejista, Imitátor, Olympijští vítězové, Vládce, Prezidenti, Překladatel, Boston Bruins, Herec, Francie, Francouz, Lord, Češi, Hokej, Miliardář, Olympiáda, Fotograf, Pedagog, Žhavé výstřely, Továrník, Miliardáři, Ekonom, Historik, Válka, Komik, Faraon, Císař, Protektorát, Režisér, Pittsburgh Penguins, Životopis, Dabérka, Němci, Rétorika apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: weby, M, Přehled přípon a koncovek souborů, Seznam přípon a koncovek souborů, FC Barcelona, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky na PC, pro děti, Fernando Torres, Hry pro dívky online, Online životopisy, biografie slavných osobností, K, Nejhranější hry online

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, firmy a společnosti, země EU, obecné zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, státy usa, hudební zkratky, úřady a ministerstva apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, příroda, psychologie, latina, lékařství a medicína, zkratky, zločin a právo, bankovnictví, jídlo, nemoce, filozofie, software, rostliny, literatura, různé, chemie, náboženství a křesťanství, fyzika, nástroje, internet, školství, český jazyk, nápoje, matematika atd.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Oddechové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Klasické, Střílečky, Velikonoční hry, Pro dívky, Logické, Karetní a podobně.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, náboženství, zelenina, osobnosti a lidé, hudba, symboly, hmyz, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, láska, věda, Vánoce a Advent, muži, stavby, jídlo a nápoje, ženy a dívky, přístroje, ptáci, rostliny, smajlíci a emotikony, halloween, sport, mapy atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, info, Státní vlajky zemí, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Elisha Cuthbert, URL, Ilustrace, obrázky, Nejlepší online hry zdarma, Charlize Theron, M, zeměpis, Prapory českých měst

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Karetní hry, Akční hry, Postřehové hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Závody aut, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Animace a tak dále.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v notebook, PC, tablet, displej, ultrabook, smartphone, mobil, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows NT, Java ME, BlackBerry OS, Lubuntu, Windows XP, Windows 10, OSX, Slackware, Android, Linux Xubuntu. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, zvířata, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, voda a bubliny, letadla, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, hudební tapety. Zvolte si z rozměrů 2560x1440, 2048x1536, 375x812, 854x480, 1152x864, 1600x1200, 1280x960, 1024x768, 1536x864, 1152x1920, 1680x1050, 1600x2560, 1920x1200, 1024x600, 2560x2048, 2160x3840 atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Fóry, ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Klíčová slova: multimédia, Nejlepší online hry zdarma, Super free web games zdarma, Sexy Jessica Simpson, zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Obrázky vlajek států světa, Pozadí na plochu motorky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webovky, Vše o Vánocích, F

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O zvířátkách, O ženách, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O důchodcích apod.

Fórky, vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, černý humor, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o metanolu apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, online html5 hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Vaření a smažení apod.

Motta, myšlenky, úsloví, hlášky, výroky, aforismy, moudra

Citáty slavných osobností, Motta, myšlenky, úsloví, hlášky, výroky, aforismy, moudra, rozdělené kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o člověku od různých známých osobností.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: školství, zdroje informací, zadarmo, Ashlee Simpson, Webové online testy zdarma, odkaz, výukové pomůcky, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Ilustrační obrázky, zábava, volný čas

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O zvířátkách, O ženách, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O důchodcích apod.

Fórky, vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, černý humor, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o metanolu apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro tablet, displej, počítač, notebook, obrazovka počítače, monitor, PC, mobil, phablet, smartphone, ultrabook a pro operační systémy OSX, Windows 10, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Windows Me, macOS, Lubuntu, Mac, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, rostliny, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, zvířata, hudební tapety, auta, voda a bubliny, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, letadla, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, wallpapery, psi a štěňátka. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 1152x768, 1280x800, 375x812, 1600x2560, 320x568, 768x1024, 750x1334, 1680x1050, 2560x2048, 2160x3840, 1440x960, HD 1280x720, 1536x864, 1440x900 atd.

Kameňáky, vtípky, ftipy, vtipy, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtípky, ftipy, vtipy, černý humor, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O škole, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O Somálcích, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O mužích, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O manželství apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, tipy, Online web Hry zdarma bez registrace, humor, Obrázky ke stažení, World countries flags, odkazy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, cestování, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy a kvízy zdarma, Seznam vlajek amerických států, Online omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Už se stmívá: Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Další odkazy:

Sexy Eliza Dushku
Doporučené odkazy
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Partnerské weby
Fútbol Club Barcelona
Naše tipy
Natalie Portman
Tipy na zajímavé weby
Štědrý večer
Zajímavé internetové odkazy
Wallpapers na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů