Nej obrázky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Partnerské weby, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, týmy NHL, hudební zkratky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, okresy České republiky apod.

Internet, síť, informace a zábava

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: volný čas, počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Obrázek Laborantka, výukové pomůcky, M, odkazy, Grunge hudební rockový styl, linky, Prapory českých měst, Státní vlajky států světa, odkaz

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Deskovky, Oddechové hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Oblíkačky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Adventury, Střílecí hry, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Farmářské hry apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Logické, Klasické, Střílečky, Strategie, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Závodní a podobně.

Síť, informace a zábava

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Keywords:Vlajky amerických států USA, Dopravní značení, Super online flash hry, info, Sněhová koule v počítači, zeměpis, kuriozity, doporučujeme, Gratulace a přání, Členské země americké federace, Online hry zdarma, Přehled souborových přípon

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

World wide web, internet, informace a zábava

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Romantismus, Němci, Country, Čeští králové, Ministr, Francouz, Brno, Miliardář, KSČ, Sebevražda, Masový vrah, Philadelphia Flyers, Florida Panthers, Zpěvák, Generalissimus, Architekt, Habsburkové, Skladatel, Komunista, New York Rangers, Ministr zahraničí, Překladatel, Dallas Stars, Dabérka, Závodník, Voják, Orlík, Filozof, Egypt, Právník, Herečka, Česká královna, Svatý, Rakušan, Spisovatel, Imitátor apod.

Fóry, frky, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Fóry, frky, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O ženách, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O Somálcích apod.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hry pro dívky online, Přání k narození dítěte, hyperlinky, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapers na plochu hudba, Online hry zdarma, webovky, Kliparty zdarma, F

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Vtipné texty, kameňáky, frky, fórky, ftipy, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, kameňáky, frky, fórky, ftipy, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o cikánech, O škole, O mužích, O Němcích, O Windows, Frky ze života, O manželství, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách apod.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

Náš tip, informace a zábava

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, ptáci, láska, nápoje, muži, osobnosti a lidé, hudba, věda, smajlíci a emotikony, zvířata, dopravní prostředky, květiny, halloween, rostliny, hmyz, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, zelenina, přístroje, auta, ovoce, mapy atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, sport, politika, školství, politici, umělci, Spisovatelé a básníci, věda, národnost, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, filozofie, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, přezdívky, osobnosti, vlastnosti, rodinné vztahy, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, Seznam přípon a koncovek souborů, Staré hry online, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, URL, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Státní vlaječky, prapory, Nejlepší zeměpisné kvízy, ú

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Vtipné texty, kameňáky, frky, fórky, ftipy, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, kameňáky, frky, fórky, ftipy, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o cikánech, O škole, O mužích, O Němcích, O Windows, Frky ze života, O manželství, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách apod.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Staré hry online

Zkuste staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Relaxační hry, Závody aut, Sportovní hry, Pro dívky, Animace, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro děti a tak dále.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, jak přehrát, jak převést soubory následujících typů: koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, hudební audio soubory, video soubory, písma, fonty, systémové soubory, internet a web, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: F, V, školství, webové stránky, multimédia, Fernando José Torres Sanz, Databáze osobností Kdo je to?, weby, tipy, Stručný encyklopedický slovník, zadarmo, internet, Barcelona FC, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Další odkazy:

Sexy Ashlee Simpson
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Historie cestování
Naše tipy na zajímavé stránky
Zlatan Ibrahimović futbolista sueco de ascendencia bosnio-croata
Tipy na užitečné weby
Fotografie topmodelek
Partnerské internetové stránky
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů