Top obrázky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bodlák zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem bodlák k omalování pro předškoláky. Omalovánka bodlák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bodlák - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Bodlák - A5            Omalovánka - Bodlák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bodlák patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, obrázek, ke stažení, Bodlák, zdarma, pro děti, obrázky, k vytištění, Květiny, k vybarvení, k vytisknutí, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bodlák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s bodlákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelky, fixy, voskovky případně křídy. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku bodlák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s bodlákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixky, pastelky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje, různé sporty a pochopitelně i bodlák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, čísla a postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Superman, Madagaskar, Tom a Jerry, Pinocchio anebo Chuggington. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: princezna, princezna a princ, auta, astronaut a nebo auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s bodlákem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů