Doporučené


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bodlák zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná bodlák k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka bodlák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bodlák - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bodlák - A5            Omalovánka - Bodlák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bodlák patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, Květiny, k vytisknutí, zdarma, obrázky, ke stažení, Bodlák, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bodlák k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s bodlákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, grafitové tužky, uhly, uhlíky a fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku bodlák lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s bodlákem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba křídy, grafitové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, sporty, květiny a pochopitelně i bodlák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zaměstnání a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Požárník Sam, Fifi z Květíkova, Angelína balerína, Gormiti a nebo Blesk McQueen. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, miminko, loď, čert případně liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou bodlák.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů