Nejlepší


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bodlák zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem bodlák k obarvování pro naše milé prcky. Omalovánka bodlák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bodlák - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Bodlák - A5            Omalovánka - Bodlák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bodlák patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, Květiny, ke stažení, obrázek, k tisku, obrázky, k vytištění, Bodlák, pro děti, zdarma, k vybarvení, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bodlák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s bodlákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, voskovky, propisovací tužky či zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Obrázek bodlák lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s bodlákem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například akrylové barvy, umělecké tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i bodlák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, zvířata a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Hledá se Dory, Zhu Zhu Pets, Paw patrol, Bugs Bunny a nebo Křemílek a Vochomůrka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: draci, hasiči, lokomotiva s vagónky, princezna a princ a netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s bodlákem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů