Top omalovánky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bodlák zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná bodlák k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka bodlák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bodlák - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bodlák - A5            Omalovánka - Bodlák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bodlák patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, online, k vytištění, Bodlák, k vytisknutí, k tisku, zdarma, k vybarvení, Květiny, pro děti, obrázek, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bodlák k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s bodlákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, křídy, pastelky a nebo uhly. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku bodlák lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s bodlákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, uhlíky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, písmena a pochopitelně i bodlák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, zvířata nebo také jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Chuggington, IronMan, Blesk McQueen, Pixel art anebo Spiderman. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, astronaut, Santa Klaus, liška případně loď. Užijte si omalovánku bodláku, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů