Nejhledanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bodlák zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná bodlák k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka bodlák je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bodlák - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bodlák - A5            Omalovánka - Bodlák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bodlák patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, Bodlák, k tisku, zdarma, obrázek, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, online, Květiny, obrázky, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bodlák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s bodlákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, tempery, pastelové tužky, grafitové tužky a nebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro děti vskutku mnoho. Obrázek bodlák lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s bodlákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, tempery a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i bodlák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, jednotlivá zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego příběh, pes Pluto, Roblox, Krtek či Asterix a Obelix. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, houby, loď, princezna nebo také piráti. Ať vám omalovánka bodlák přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů