Výběr omalovánek


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bodlák zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná bodlák k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka bodlák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bodlák - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bodlák - A5            Omalovánka - Bodlák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bodlák patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, Bodlák, ke stažení, zdarma, online, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, obrázek, Květiny

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bodlák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s bodlákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, propisovací tužky, fixky nebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Obrázek bodlák lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s bodlákem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, tempery nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, květiny, druhy automobilů a pochopitelně i bodlák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, čísla a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Toy Story, Asterix a Obelix, Spongebob, Hledá se Nemo nebo též Tom a Jerry. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, sněhulák, princezna, slon případně piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s bodlákem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů