Nej omalovánky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lama alpaka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená lama alpaka k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka lama alpaka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lama alpaka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lama alpaka - A5            Omalovánka - Lama alpaka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama alpaka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, zdarma, online, omalovánka, pro děti, obrázky, domalovánky, omalovánky, k vytištění, elektronické omalovánky, k vytisknutí, Lama alpaka, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lama alpaka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lamou alpakou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, tužky, tempery, grafitové tužky a fixky. Potřeb na malování je pro prcky k dispozici ohromné množství. Obrázek lama alpaka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s lamou alpakou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, dětské oči nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhly, tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, zvířátka a pochopitelně i lamu alpaku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy jídel nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lion King, Kniha džunglí, Hello Kitty, Červená Karkulka nebo také Bugs Bunny. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, čert, liška, vláček či princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem lama alpaka.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů