Nejvyhledávanější


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka lama alpaka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem lama alpaka k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka lama alpaka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lama alpaka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lama alpaka - A5            Omalovánka - Lama alpaka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama alpaka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, pro děti, domalovánky, k tisku, omalovánky, obrázek, obrázky, k vytištění, online, ke stáhnutí, k vybarvení, elektronické omalovánky, Lama alpaka, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lama alpaka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lamou alpakou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, pastelky, pastelové tužky, voskovky či pera. Malovacích potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku lama alpaka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s lamou alpakou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, pastelky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i lamu alpaku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, zvířata případně různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Harry Potter, Superman, Elena z Avaloru nebo Kouzelná beruška a černý kocour. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, loď, drak, draci a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování lamy alpaky.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů