Nejvyhledávanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánky Zvířata k vytisknutí

Děti jsou zvídavé a zvířata jsou pro ně nesmírně zajímavá - je to malé, chlupaté, roztomilé a zvláštní. Proto tolik rodičů s dětmi navštěvuje zoologické zahrady. Ty jsou však už docela drahou zábavou. Alternativou, která je zdarma (resp. pouze za cenu papíru a použitého inkoustu v tiskárně) jsou omalovánky zvířat k vytisknutí. Pokud má vaše dítko nějaké své oblíbené zvíře, vytiskněte mu některý obrázek a nechte ho, aby si ho sám vybarvil. Na výběr je velké množství omalovánek k vytisknutí se zvířaty. Vybrat si můžete od nejoblíbenější omalovánky s pejskem a kočičkou přes kresby koně, ovečky, kozy přes exotické žirafy, lvi, delfíny až po vyhynulá zvířata jako mamut nebo dinosaurus. Oblíbené jsou omalovánky afrických zvířat z Afriky. Vyberte si, vytiskněte a nechte vašeho caparta ať probudí svoji fantazii a vybarví si své zvířátko. Omalovánky k vytištění jsou tu pro vás a vaše děti ke stažení zadarmo.Obrázky zvířátek ke stažení, pro děti zdarma k vytisknutí a vybarvení

Jaké obrázky zvířátek k vytištění (k tisku) se nacházejí v této kategorii? Jsou to tyto omalovánky: kůň, smutný nemocný pejsek, hrošík, jelen s majestátním parožím, psí štěně, malá ještěrka, zlý medvěd, kojot, králík, gigantické velryby, vysoká žirafa, exotický mořský koník, mořská chobotnice, bílý lední medvěd, pomalá a líná želva, krásný motýl, ryba, noční létající "myš" - netopýr, malá želvička, české národní zvíře lev, koza, se kterou se může dítě setkat na statku u příbuzných ve vesnici, roztomilá kočička, nebezpečný mořský krab, uřvaný kohout, bystrozraký orel, hloupá ovce, vyhynulý dinosaur, pes, kůň - hřebec, dinosaurus (brontosaurus), oblíbený delfín a vyhynulý mamut.

Obrázky zvířat k vybarvení a vytisknutí (online dostupné na těchto stránkách) jsou určeny nejenom pro nejmenší děti a předškoláky, ale i pro starší děti - školáky, puberťáky i pro dospělé. Zatímco pro nejmenší děti jsou omalovánky k vytištění důležitou pomůckou při rozvíjení jemné motoriky, pro dospělé má vybarvování antistresovou funkci - omalovánky pomáhají dospělým účinně bojovat proti každodennímu stresu.

Omalovánky zvířat online

Nechce-li se vám tisknout a chcete vybarvovat omalovánky (nazývané někdy hned teď ve vašem prohlížeči, navštivte partnerskou stránku obsahující omalovánky zvířat online. Vybarvovat je můžete přímo ve vašem prohlížeči. Jedinou potřebnou věcí je mít nainstalovaný flash plugin v internetovém prohlížeči. Pokud nevíte, jakou barvu mají ve skutečnosti jednotlivá zvířata, hledejte inspiraci na stránkách s HD tapetami zvířat na plochu PC nebo tapetami zvířátek na plochu PC zdarma. Vysoce kvalitní fotografie můžete dětem samozřejmě vytisknout jako předlohu omalovánek, nebo ji můžete umístit na pozadí vašeho PC, tabletu nebo chytrého telefonu.

Na této stránce jste nalezli omalovánky ke stažení a vytištění pro malé děti (školáky i předškoláky) zdarma k vybarvení se zvířecí tématikou.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů