Výběr obrázků


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka písmeno H zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem písmeno H k omalování pro školáky. Omalovánka písmeno H je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno H - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno H - A5            Omalovánka - Písmeno H - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno H patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, k tisku, k vybarvení, pro děti, obrázky, Znaky, k vytisknutí, Písmeno H, k vytištění, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno H k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s písmenem hem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, temperové barvy, křídy či uhly. Malovacích potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku písmeno H lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmenem hem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči nebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, vodové barvy anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, sporty a pochopitelně i písmena h :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, různé kytky a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Brawl stars, Shrek, Indiana Jones, Popelka nebo Blesk McQueen. Je ale hodně nákladné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, auta, drak, piráti a netopýr. Věříme, že se vám obrázek písmena hu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů