Top obrázky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka písmeno H k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná písmeno H k vybarvení pro tatínky. Omalovánka písmeno H je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno H - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Písmeno H - A5            Omalovánka - Písmeno H - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno H patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno H, zdarma, Znaky, obrázky, dětské obrázky, k vybarvení, ke stáhnutí, omalovánka, vymalovánky, pro děti, omalovánky, k vytisknutí, domalovánky, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno H k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmenem hem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, pera, pastelové tužky, vodové barvy a nebo fixy. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno H lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmenem hem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, dětské oči nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, pera anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy automobilů, rostliny a pochopitelně i písmena h :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, zaměstnání a lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Bratz panenky, Hulk, Batman, Marvel Rocket nebo též Pixel art. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které tady máme k uložení jsou: dinosauři, čert, auta, psi a vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem hem.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů