Výběr omalovánek


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka písmeno H zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná písmeno H k omalování pro ženy. Omalovánka písmeno H je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno H - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno H - A5            Omalovánka - Písmeno H - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno H patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, k tisku, Písmeno H, k vybarvení, online, obrázky, pro děti, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, Znaky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno H k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem hem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, akrylové barvy, uhly nebo též pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek písmeno H lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem hem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, počítač či čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba grafitové tužky, pera a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, sporty, písmenka a pochopitelně i písmena h :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, postavy z pohádek a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Lego příběh, Superčarodějnice, Hot Wheels či Anna a Elsa. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, auta, mašinka, astronaut a traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku písmeno H.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů