Výběr obrázků


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka písmeno H zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem písmeno H ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka písmeno H je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno H - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno H - A5            Omalovánka - Písmeno H - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno H patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, ke stažení, k vybarvení, Písmeno H, Znaky, k tisku, online, zdarma, obrázek, pro děti, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno H k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s písmenem hem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, pera, vodové barvy nebo pastelky. Možností je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno H lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s písmenem hem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixy, temperové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, dopravní prostředky, zvířátka a pochopitelně i písmena h :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, písmena a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Teletubbies, Toy Story, Zootropolis, Krteček nebo také Spongebob. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: princezna, miminko, hasiči, pes anebo plachetnice. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno H.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů