Doporučené


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno H zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem písmeno H k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka písmeno H je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno H - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno H - A5            Omalovánka - Písmeno H - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno H patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, pro děti, Písmeno H, online, k tisku, Znaky, obrázek, k vybarvení, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno H k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem hem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, zvýrazňovače, fixky či křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku písmeno H lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmenem hem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, pastelky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé kytky, různá zvířata a pochopitelně i písmena h :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků nebo též písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Pat a Mat, Spiderman, Blesk McQueen anebo Myška Minie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva, auto, auta a psi. Ať si vaše dítko užije malování písmena hu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů