Nejstahovanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka písmeno H k vytisknutí

Dětská omalovánka označená písmeno H k omalování pro dívky. Omalovánka písmeno H je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno H - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno H - A5            Omalovánka - Písmeno H - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno H patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: dětské obrázky, obrázek, Znaky, obrázky, omalovánky, elektronické omalovánky, Písmeno H, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, k vytištění, zadarmo, k vybarvení, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno H k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s písmenem hem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, pera, uhly případně umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek písmeno H lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem hem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. olejové pastely, voskovky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, druhy jídel, postavy z pohádek a pochopitelně i písmena h :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, sporty a dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Pokémon, Krteček, Kocour Garfield nebo Indiana Jones. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: piráti, dinosauři, psi, slon anebo mašinka. Nechť omalovánka s písmenem hem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů