Doporučujeme


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zmrzlina zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná zmrzlina k vybarvení pro předškoláky. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, Jídlo, vymalovánky, ke stažení, k tisku, k vybarvení, dětské obrázky, zadarmo, domalovánky, obrázek, k vytisknutí, Zmrzlina, ke stáhnutí, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se zmrzlinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, propisovací tužky, olejové pastely případně temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory k dispozici nepřeberné množství. Obrázek zmrzlina lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se zmrzlinou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tužky, akrylové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé kytky, zvířata a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, rostliny a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Prasátko peppa, Pocahontas, Sněhurka, Požárník Sam nebo též Trollové. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, raketa, hasiči, auto nebo také vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku zmrzlina.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů