Doporučujeme


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zmrzlina zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená zmrzlina k omalování pro dospělé. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stáhnutí, online, vymalovánky, zadarmo, obrázky, k vytištění, dětské obrázky, Jídlo, domalovánky, Zmrzlina, omalovánky, k tisku, k vybarvení, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Zmrzlina k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se zmrzlinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, propisovací tužky, grafitové tužky, umělecké tužky a temperové barvy. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici celá škála. Omalovánku zmrzlina lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se zmrzlinou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, oči dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhly, propisovací tužky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, sporty nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Bratz panenky, Ace Ventura, Stašpytlík případně U nás na farmě. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, traktor, lokomotiva s vagónky, lokomotiva a auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek se zmrzlinou líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů