Nejoblíbenější


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka zmrzlina k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem zmrzlina k vybarvení pro kluky i holky. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, Zmrzlina, obrázek, k vytištění, k vybarvení, Jídlo, ke stažení, obrázky, pro děti, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se zmrzlinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelky, voskovky, akrylové barvy a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Obrázek zmrzlina lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka se zmrzlinou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, dětské oči nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, pastelky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířata, jídla a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání či zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Hot Wheels, Bořek stavitel, Mimoni, Asterix a Obelix nebo též Kačer Donald. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, draci, Santa Klaus, pes a nebo lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek zmrzliny bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů