Nejlepší


Obrázek raketoplánu

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zmrzlina k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem zmrzlina ke kreslení pro školáky. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, obrázek, k vybarvení, obrázky, Jídlo, k tisku, pro děti, Zmrzlina, zdarma, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění se zmrzlinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, temperové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky a fixky. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku zmrzlina lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk se zmrzlinou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, temperové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, čísla a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Medvídek Pú, Rio, Požárník Sam a nebo Království lesních strážců. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, houby, piráti, kočka nebo raketa. Nechť vám omalovánka se zmrzlinou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů