Nejhledanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zmrzlina k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem zmrzlina k obarvení pro kluky. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Jídlo, pro děti, ke stažení, online, obrázek, obrázky, Zmrzlina, k vybarvení, zdarma, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se zmrzlinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako akrylové barvy, fixy, grafitové tužky, uhly a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Obrázek zmrzlina lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk se zmrzlinou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, fixy nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmena, různá zvířata a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy panenka Winx, Příběh hraček, Angelína balerína, Krtek případně Among Us. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stažení jsou: draci, houby, vláček, koně anebo auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku zmrzlina.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů