Top omalovánky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zmrzlina k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem zmrzlina k vybarvení pro starší děti. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, vymalovánky, online, omalovánky, zdarma, dětské obrázky, Zmrzlina, elektronické omalovánky, k vybarvení, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění se zmrzlinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhly, fixky, uhlíky či olejové pastely. Možností je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku zmrzlina lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka se zmrzlinou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například tužky, uhly nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmena, druhy sportů a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy jídel nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Červená Karkulka, Astroboy, Piráti z Karibiku, Kamarád Timmy a nebo Krteček. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, loď, auta, mašinka nebo také vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou zmrzlina.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů