Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka zmrzlina k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem zmrzlina ke kreslení pro předškoláky. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, online, Zmrzlina, Jídlo, obrázek, obrázky, ke stažení, zdarma, pro děti, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk se zmrzlinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, tužky, voskové tužky, vodové barvy případně uhly. Možností je pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku zmrzlina lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka se zmrzlinou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. propisovací tužky, tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, postavy z pohádek a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Astroboy, Tlapková patrola, Kamarád Timmy, Bořek stavitel nebo též Anna a Elsa. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: astronaut, mašinka, sněhulák, piráti anebo koně. Věříme, že se vám obrázek zmrzliny bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů