Top pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka zmrzlina k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená zmrzlina k vybarvování pro dívky i chlapce. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, Zmrzlina, pro děti, online, zdarma, Jídlo, obrázky, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se zmrzlinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, propisovací tužky, vodové barvy, tempery a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek zmrzlina lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se zmrzlinou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu či čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, propisovací tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, čísla, písmena a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, písmenka a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy My little pony, Anna a Elsa, Equestria Girls, Monster high či Popelka. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: piráti, astronaut, astronaut, psi nebo také auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou zmrzliny.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů