Nejvyhledávanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zmrzlina k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem zmrzlina k omalování pro chlapečky. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, domalovánky, obrázky, elektronické omalovánky, vymalovánky, online, pro děti, zadarmo, ke stáhnutí, k vybarvení, dětské obrázky, zdarma, Jídlo, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk se zmrzlinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, křídy, pastelové tužky nebo také uhly. Pomůcek na malování je pro dívky vskutku velmi mnoho. Obrázek zmrzlina lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se zmrzlinou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. fixky, umělecké tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla či rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Kung Fu Panda, Lego příběh, Hledá se Dory a U nás na farmě. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: draci, dinosauři, princezna a princ, netopýr nebo též lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem zmrzlina.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů