Nejhledanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zmrzlina k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem zmrzlina k vybarvování pro holku i kluka. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, pro děti, zdarma, Jídlo, k tisku, Zmrzlina

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk se zmrzlinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, tempery, pera, grafitové tužky anebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku zmrzlina lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku se zmrzlinou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, tempery či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání, postavy z pohádek a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, hudební nástroje a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Locika, Ninjago, Kamarád Timmy nebo Superčarodějnice. Je ale složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, vláček, princezna, sněhulák nebo také koně. Ať vám omalovánka zmrzlina přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů