Nejoblíbenější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka zmrzlina k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší se jménem zmrzlina k obarvení pro holčičky. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, Jídlo, omalovánky, k vytisknutí, obrázky, zadarmo, online, k vybarvení, Zmrzlina, pro děti, k vytištění, vymalovánky, domalovánky, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se zmrzlinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, olejové pastely, tužky, fixy či voskovky. Pomůcek na malování je pro holky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek zmrzlina lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí se zmrzlinou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, olejové pastely anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, kytky, zaměstnání a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, postavy z pohádek a nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Lego, Máša a medvěd, Hot Wheels, Bakugan nebo též U nás na farmě. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: pes, liška, astronaut, piráti a drak. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku zmrzlina.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů