Nej obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno R k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem písmeno R k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka písmeno R je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, pro děti, k vybarvení, Písmeno R, k tisku, Znaky, obrázek, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno R k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s písmenem rem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tempery, temperové barvy, propisovací tužky a voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno R lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s písmenem rem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. křídy, tempery nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, čísla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, různé kytky nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Doba ledová, Batman, Šmoulové a Hledá se Nemo. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: drak, auta, princezna, psi či loď. Nechť omalovánka s písmenem rem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů