Výběr obrázků


Omalovánka Rakety určená k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka písmeno R k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná písmeno R k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka písmeno R je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, k vytisknutí, zdarma, obrázky, Znaky, k vytištění, pro děti, ke stažení, k tisku, Písmeno R, obrázek, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno R k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s písmenem rem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, vodové barvy, tužky, voskovky a nebo pera. Možností je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku písmeno R lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s písmenem rem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, vodové barvy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, jídla a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, zaměstnání lidí případně druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Méďa Béďa, Pan Včelka, Kouzelná beruška a černý kocour nebo také Locika. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stažení jsou: psi, astronaut, auta, auto či kočka. Věříme, že se vám obrázek písmena ru bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů