Nejvyhledávanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno R k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem písmeno R k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka písmeno R je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, Znaky, zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení, ke stažení, obrázek, k tisku, Písmeno R, online, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno R k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s písmenem rem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, olejové pastely, propisovací tužky či grafitové tužky. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici celá škála. Omalovánku písmeno R lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem rem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, fixky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, různá zvířata nebo též zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Medvídek Pú, Krtek, Asterix a Obelix, Kniha džunglí a Ledové království. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, netopýr, astronaut, sněhulák nebo také pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno R.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů