Doporučené


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno R k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem písmeno R k obarvení pro malé děti. Omalovánka písmeno R je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, Znaky, ke stáhnutí, vymalovánky, domalovánky, obrázky, zadarmo, zdarma, Písmeno R, k vybarvení, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno R k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem rem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskovky, tempery, olejové pastely nebo též fixky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku písmeno R lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem rem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, oči dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba fixy, voskovky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, různé kytky, zaměstnání a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, různá zvířátka a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Rumcajs, Anna a Elsa, Anime, Ninjago nebo Plants vs. Zombies. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, princezna, piráti, lokomotiva s vagónky a princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování písmena ru.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů