Nejstahovanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno R k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem písmeno R k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka písmeno R je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, online, ke stažení, zdarma, obrázky, Písmeno R, pro děti, k vytištění, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno R k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s písmenem rem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixy, voskovky, umělecké tužky a nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek písmeno R lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s písmenem rem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, fixy nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, lidské profese, různé sporty a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, různé kytky či sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Pat a Mat, Ratatouille, Jak vycvičit draka, Kamarád Timmy a Medvídek Pú. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stažení jsou: drak, plachetnice, liška, princezna nebo sněhulák. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku písmeno R.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů