Top omalovánky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno R k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená písmeno R k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka písmeno R je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, ke stažení, online, pro děti, obrázky, Písmeno R, zdarma, Znaky, obrázek, k vytisknutí, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno R k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem rem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, křídy, pastelové tužky, zvýrazňovače nebo též akrylové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku písmeno R lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem rem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pastelky, křídy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jídla případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Aladin, Zvonilka, Příšerky s.r.o., Locika a IronMan. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, kočka, dinosauři, sněhulák či auta. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka písmena ru bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů