Top obrázky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno R k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná písmeno R k obarvování pro tatínky. Omalovánka písmeno R je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, k tisku, omalovánky, omalovánka, dětské obrázky, k vybarvení, ke stažení, Písmeno R, online, obrázky, domalovánky, Znaky, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno R k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s písmenem rem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, pera, olejové pastely či zvýrazňovače. Možností je dnes pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno R lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s písmenem rem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelové tužky, tempery a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, sporty anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Power Strangers, Křemílek a Vochomůrka, Plants vs. Zombies nebo Frozen. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme k uložení jsou: netopýr, drak, traktor, pes nebo také princezna. Nechť vám omalovánka s písmenem rem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů