Výběr omalovánek


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno R k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem písmeno R k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka písmeno R je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, k tisku, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, Znaky, Písmeno R, obrázky, k vytištění, k vybarvení, online, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno R k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s písmenem rem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tužky, křídy, fixy, akrylové barvy nebo také pastelky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek písmeno R lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s písmenem rem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tužky, křídy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, pohádkové postavy či druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Peter Pan, Roblox, Myška Minie, panenka Winx anebo Power Strangers. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, liška, auta, Popeláři a mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmenem rem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů