Top pět


Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno R zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná písmeno R k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka písmeno R je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, online, pro děti, elektronické omalovánky, domalovánky, obrázek, ke stáhnutí, Písmeno R, zdarma, dětské obrázky, ke stažení, omalovánka, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno R k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem rem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, pera, tempery, tužky nebo též křídy. Možností je dnes pro chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek písmeno R lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmenem rem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. uhly, pera případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířata, různé sporty a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, sporty nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Spiderman, Doba ledová, Trollové a Tom a Jerry. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, plachetnice, houby, mašinka anebo traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku písmeno R.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů