Nejstahovanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka písmeno R k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem písmeno R k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka písmeno R je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, Písmeno R, obrázky, online, k vybarvení, pro děti, obrázek, Znaky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno R k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmenem rem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, vodové barvy, pastelky a křídy. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku písmeno R lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem rem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, grafitové tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, hudební nástroje, různé kytky a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zvířátka nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Tlapková patrola, Sněhurka, Angry birds, Krtek a Flintstoneovi. Je však složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: loď, vláček, princezna, sněhulák nebo též lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku písmena ru, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů