Nej obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno R k vytisknutí

Omalovánka označená písmeno R k vybarvování pro holky. Omalovánka písmeno R je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno R - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno R - A5            Omalovánka - Písmeno R - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno R patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, online, zdarma, k vytištění, pro děti, Znaky, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, Písmeno R, ke stažení, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno R k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmenem rem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tužky, pastelky, temperové barvy případně pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku písmeno R lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem rem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například vodové barvy, tužky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání, zvířata a pochopitelně i písmena r :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, zvířátka nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Brawl stars, Medvídek Pú, Angry birds, Paw patrol a Alf. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, loď, čert, drak a auta. Věříme, že se vám obrázek písmena ru bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů