Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zebra k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem zebra ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka zebra je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, online, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, k tisku, Zebra

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s zebrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, pastelky, pastelové tužky nebo umělecké tužky. Možností je pro holku i kluka k dispozici široká škála. Obrázek zebra lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s zebrou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči či počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pera, olejové pastely anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, rostliny a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy sportů případně hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Hledá se Dory, Lego, U nás na farmě, Princezna a žabák či Pošťák Pat. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, auto, auta, princezna a loď. Ať omalovánka zebra přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů