Doporučujeme


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zebra zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem zebra k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka zebra je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, ke stažení, pro děti, obrázky, ke stáhnutí, online, zadarmo, Zvířata, omalovánka, k vytisknutí, k vybarvení, Zebra, obrázek, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s zebrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, umělecké tužky, pastelky, vodové barvy a nebo fixy. Malovacích potřeb je pro chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku zebra lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s zebrou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. křídy, umělecké tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, písmenka a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kim Possible, Pošťák Pat, Gormiti, Tlapková patrola anebo Roblox. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: dinosauři, astronaut, princezna, loď a kočka. Věříme, že se vám obrázek zebry bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů