Nejvyhledávanější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zebra k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem zebra k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka zebra je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, zdarma, obrázky, k tisku, ke stažení, pro děti, Zebra, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zebrou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, akrylové barvy, umělecké tužky, temperové barvy a nebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku zebra lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s zebrou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, peníze nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, akrylové barvy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, písmena případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Šmoulové, Toy Story, Lion King, Kim Possible nebo též Doba ledová. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: slon, hasiči, auto, psi a dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zebra.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů