Nej obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zebra zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem zebra ke kreslení pro ženy. Omalovánka zebra je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, elektronické omalovánky, omalovánka, Zvířata, k vytisknutí, Zebra, ke stáhnutí, k vybarvení, zdarma, obrázek, domalovánky, k tisku, obrázky, dětské obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s zebrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, zvýrazňovače, olejové pastely a akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro holčičky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek zebra lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s zebrou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, voskové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, hudební nástroje a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Littlest Pet Shop, Angry birds, Duhová nevěsta anebo Monster High. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stažení jsou: princezna, liška, pes, draci a nebo loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem zebra.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů