Nej obrázky


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zebra k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem zebra k obarvování pro malé caparty. Omalovánka zebra je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytištění, ke stažení, Zebra, zadarmo, obrázek, obrázky, k vytisknutí, vymalovánky, k vybarvení, zdarma, online, pro děti, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s zebrou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, vodové barvy, temperové barvy, pastelky nebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro slečny opravdu mnoho. Obrázek zebra lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s zebrou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, vodové barvy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Furby, Hulk, Spiderman, Piráti z Karibiku a Mašinka Tomáš. Je však velmi problematické je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, vláček, loď, čert nebo též dinosauři. Ať vám omalovánka zebra přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů