Nejvyhledávanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka zebra zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem zebra k obarvení pro malá děcka. Omalovánka zebra je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, ke stažení, obrázky, ke stáhnutí, Zebra, zadarmo, obrázek, elektronické omalovánky, vymalovánky, Zvířata, pro děti, k tisku, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zebrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, grafitové tužky, voskové tužky, fixy a voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici široká škála. Obrázek zebra lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s zebrou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, grafitové tužky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, různá zvířátka a zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Anime, Rumcajs, Avatar, Trollové nebo též Shimmer a Shine. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: princezna, slon, liška, houby či miminko. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka zebry bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů