Top pět


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zebra k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem zebra k obarvení pro prcky. Omalovánka zebra je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Zebra, k vytištění, zdarma, Zvířata, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, obrázek, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s zebrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, fixky, umělecké tužky, grafitové tužky nebo křídy. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku zebra lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s zebrou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskovky, fixky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, kytky, různá zvířata a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, hudební nástroje a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Fortnite, Brawl stars, Hannah Montana, Krteček nebo také Kačer Donald. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, koně, princezna a princ, astronaut a liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zebrou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů