Výběr obrázků


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zebra k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem zebra k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka zebra je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, k tisku, ke stažení, obrázek, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, Zebra, zdarma, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Zebra k vytištění pro děti

Omalovánka s zebrou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tempery, grafitové tužky, fixy, vodové barvy případně křídy. Potřeb na malování je pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Obrázek zebra lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s zebrou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tempery, grafitové tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, zaměstnání a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí a nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, princezna Sofie, Bob a Bobek, Aladin nebo též Princezna Leonora. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, hasiči, princezna, čert a psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s zebrou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů