Nejlepší


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zebra k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem zebra k obarvování pro malé děti. Omalovánka zebra je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k tisku, Zvířata, obrázek, obrázky, k vytištění, ke stažení, online, k vytisknutí, zdarma, Zebra, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s zebrou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, pastelky, fixky a uhly. Potřeb na malování je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku zebra lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s zebrou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixy, grafitové tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, postavy z pohádek či květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Spiderman, Popelka, Život brouka, Madagaskar nebo též pes Pluto. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, princezna, čert, slon a sněhulák. Věříme, že se vám obrázek zebry bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů