Top pět


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka zebra k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem zebra k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka zebra je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k tisku, k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázky, ke stažení, Zebra, k vytištění, obrázek, Zvířata

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s zebrou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, fixky, voskové tužky, akrylové barvy nebo také pastelky. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku zebra lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s zebrou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pera, fixky nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, písmenka, rostliny a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, druhy ptáků či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Myška Minie, Mašinka Tomáš, Marvel Rocket, Bob a Bobek a nebo Spiderman. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, loď, auta, psi anebo koně. Nechť vám omalovánka s zebrou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů