Nej pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zebra k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem zebra k vybarvování pro děti. Omalovánka zebra je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, Zebra, zdarma, Zvířata, obrázek, pro děti, k tisku, k vybarvení, obrázky, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s zebrou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskovky, uhlíky, tužky a uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku zebra lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s zebrou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, oči dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba tempery, voskovky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, rostliny a nebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Paw patrol, Harley Quinn, Fortnite, Batman případně Křemílek a Vochomůrka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme k uložení jsou: houby, astronaut, draci, hasiči a princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zebra.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů