Doporučené


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka sněhulák k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná sněhulák k obarvení pro maminky. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zadarmo, dětské obrázky, Sněhulák, Vánoce, online, omalovánka, ke stažení, omalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytištění, k vytisknutí, vymalovánky, domalovánky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sněhulák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se sněhulákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, olejové pastely, umělecké tužky, křídy případně fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek sněhulák lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se sněhulákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, olejové pastely a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí, pohádkové postavy a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, různé kytky a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Mario, Action man, Rexík anebo Pan Včelka. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: netopýr, auta, mašinka, lokomotiva s vagónky a kočka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sněhuláka.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů