Nejlepší


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka sněhulák k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem sněhulák k omalování pro ženy. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, zadarmo, elektronické omalovánky, dětské obrázky, omalovánky, Vánoce, obrázek, k vytisknutí, Sněhulák, ke stáhnutí, domalovánky, zdarma, ke stažení, obrázky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sněhulák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se sněhulákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, voskové tužky, tempery, olejové pastely anebo pera. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku sněhulák lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka se sněhulákem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, voskové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různé sporty, hudební nástroje a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Bořek stavitel, Hvězdné války, Gumídci, Locika nebo také Doraemon. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, slon, čert, netopýr případně pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek se sněhulákem líbit.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů