Doporučujeme


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sněhulák zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem sněhulák k omalování pro nejmenší děcka. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, k tisku, online, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, Sněhulák, Vánoce, zdarma, obrázky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sněhulák k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se sněhulákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, tužky, akrylové barvy, pera a olejové pastely. Možností je pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku sněhulák lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se sněhulákem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. fixky, tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, zvířata nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Princezna a žabák, Princezna Leonora, Madagaskar a Locika. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, čert, auto, Popeláři a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se sněhulákem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů