Nej omalovánky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka sněhulák k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem sněhulák ke kreslení pro nejmenší děti. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, zadarmo, dětské obrázky, k vytištění, online, zdarma, omalovánky, vymalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, ke stažení, pro děti, obrázek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Sněhulák k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se sněhulákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, pera, olejové pastely případně voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek sněhulák lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se sněhulákem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. temperové barvy, tempery anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, sporty, lidské profese a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Madagaskar, Pocahontas, Lion King, Bambi nebo též Pixel art. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, astronaut, auto, raketa nebo také princezna a princ. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka sněhuláka bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů