Nejstahovanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sněhulák zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem sněhulák k obarvení pro chlapečky. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, k vytištění, zdarma, online, obrázek, k tisku, ke stažení, Vánoce, pro děti, k vytisknutí, Sněhulák

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sněhulák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se sněhulákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, křídy, grafitové tužky, zvýrazňovače anebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku sněhulák lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka se sněhulákem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, křídy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, jídla a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Lion King, Littlest Pet Shop, Brawl stars nebo Grinch. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, raketa, hasiči, auta nebo také čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se sněhulákem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů