Nej obrázky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sněhulák zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem sněhulák k obarvování pro malé děti. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, Vánoce, Sněhulák, online, pro děti, zdarma, k vybarvení, obrázek, ke stažení, obrázky, k tisku, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sněhulák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk se sněhulákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, křídy, voskové tužky, temperové barvy nebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku sněhulák lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk se sněhulákem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči či čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, křídy nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, lidské profese, jednotlivá zvířata a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zvířátka a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Avatar, Mickey mouse, Asterix a Obelix, Tom a Jerry či Anna a Elsa. Je ale nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, liška, psi, hasiči anebo slon. Ať vám omalovánka sněhulák přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů