Výběr obrázků


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sněhulák zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem sněhulák k omalování pro děti. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, ke stažení, online, zdarma, k vytisknutí, Sněhulák, pro děti, Vánoce, k tisku, k vybarvení, obrázky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se sněhulákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, akrylové barvy, voskové tužky, zvýrazňovače nebo také pastelky. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku sněhulák lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění se sněhulákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, peníze anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. temperové barvy, akrylové barvy nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zaměstnání a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hledá se Nemo, IronMan, Včelka Mája, Asterix a Obelix anebo Ratatouille. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, netopýr, draci, liška či traktor. Ať omalovánka sněhulák přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů