Nejstahovanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sněhulák zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem sněhulák k omalování pro kluky a holky. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, Sněhulák, online, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, obrázky, Vánoce, ke stažení, k tisku, k vytištění

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sněhulák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se sněhulákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, křídy, zvýrazňovače, tužky a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku sněhulák lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se sněhulákem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, křídy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, rostliny anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Paw patrol, Roblox, Mickey mouse nebo také Lego příběh. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, hasiči, dinosauři, lokomotiva s vagónky nebo kočka. Věříme, že se vám obrázek sněhuláka bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů