Nej obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka tenistky

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sněhulák zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná sněhulák k obarvování pro holčičky i chlapečky. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, pro děti, k tisku, zdarma, ke stažení, Sněhulák, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, Vánoce

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se sněhulákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, propisovací tužky, voskovky, uhlíky a nebo uhly. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek sněhulák lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se sněhulákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, propisovací tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání lidí a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Shimmer a Shine, Mimoni, Mickey mouse případně Frozen. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, piráti, vláček, koně nebo též auta. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka sněhuláka bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů