Nej obrázky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka sněhulák zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší označená sněhulák k obarvení pro nejmenší děcka. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, pro děti, Vánoce, k tisku, zdarma, obrázky, k vytištění, Sněhulák, k vybarvení, ke stažení, online, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Sněhulák k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se sněhulákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, temperové barvy, akrylové barvy, pastelky či olejové pastely. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku sněhulák lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk se sněhulákem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, temperové barvy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy sportů anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Peter Pan, Mašinka Tomáš, Lion King, Simpsonovi nebo Kung Fu Panda. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, princezna, mašinka, auto a sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek se sněhulákem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů