Top obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sněhulák k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem sněhulák ke kreslení pro učitelky. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, online, omalovánky, vymalovánky, omalovánka, k vytisknutí, Sněhulák, Vánoce, elektronické omalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, k vytištění, ke stažení, domalovánky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sněhulák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku se sněhulákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskovky, tempery, uhly a nebo tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku sněhulák lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se sněhulákem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, voskovky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Batman, Bakugan, Kocour Garfield, Prasátko peppa a U nás na farmě. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, drak, Santa Klaus a plachetnice. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou sněhulák.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů