Nejhledanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sněhulák zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem sněhulák k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, k tisku, zdarma, ke stažení, obrázek, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, Sněhulák, Vánoce, k vytištění

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se sněhulákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, zvýrazňovače, temperové barvy, fixky a uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku sněhulák lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší se sněhulákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, zvýrazňovače případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, hudební nástroje nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Harry Potter, Kung Fu Panda, Bambi a nebo Duhová nevěsta. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, psi, hasiči, drak nebo lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku sněhuláka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů