Nej obrázky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka americká družice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem americká družice k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka americká družice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Americká družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Americká družice - A5            Omalovánka - Americká družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Americká družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, Vesmír, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, obrázek, k tisku, online, obrázky, Americká družice, k vybarvení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Americká družice k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s americkou družicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, pera, tužky nebo též voskové tužky. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek americká družice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s americkou družicí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. fixy, temperové barvy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i americkou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různá zvířátka a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Budulínek, panenka Winx, Krtek, Harley Quinn nebo také Lego. Je ale složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, drak, princezna, plachetnice případně astronaut. Nechť omalovánka s americkou družicí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů