Výběr omalovánek


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka americká družice k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem americká družice k obarvení pro děti. Omalovánka americká družice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Americká družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Americká družice - A5            Omalovánka - Americká družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Americká družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Americká družice, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázek, online, zdarma, k vytištění, Vesmír, k vybarvení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Americká družice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s americkou družicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, olejové pastely, pastelové tužky, grafitové tužky anebo tempery. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku americká družice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s americkou družicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tužky, olejové pastely a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, zvířata a pochopitelně i americkou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Spongebob, Požárník Sam, Marvel Rocket, Harry Potter případně Princezna Leonora. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, koně, kočka, liška a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou americká družice.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů