Výběr omalovánek


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka americká družice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem americká družice k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka americká družice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Americká družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Americká družice - A5            Omalovánka - Americká družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Americká družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Americká družice, k vytištění, ke stažení, zdarma, obrázek, obrázky, online, Vesmír, k tisku, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Americká družice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s americkou družicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, akrylové barvy, pastelky, zvýrazňovače nebo také uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti opravdu mnoho. Obrázek americká družice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s americkou družicí má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například olejové pastely, akrylové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i americkou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, květiny a nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Stašpytlík, Jak vycvičit draka, Kačer Donald, Equestria Girls nebo Simpsonovi. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, liška, auta, mašinka anebo princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem americká družice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů