Top pět


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka americká družice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem americká družice k omalování pro seniory. Omalovánka americká družice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Americká družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Americká družice - A5            Omalovánka - Americká družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Americká družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, dětské obrázky, online, zadarmo, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytištění, vymalovánky, obrázky, elektronické omalovánky, k tisku, domalovánky, pro děti, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Americká družice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s americkou družicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, temperové barvy, pera případně grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku americká družice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s americkou družicí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. voskovky, pastelky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy sportů, druhy automobilů a pochopitelně i americkou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, kytky a nebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Ferda mravenec, Pocahontas, Littlest Pet Shop anebo Harley Quinn. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, kočka, traktor, houby nebo princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem americká družice.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů