Nejstahovanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka americká družice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem americká družice k omalování pro děti. Omalovánka americká družice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Americká družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Americká družice - A5            Omalovánka - Americká družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Americká družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, online, obrázek, pro děti, k vytisknutí, Vesmír, Americká družice, k vybarvení, k tisku, obrázky, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Americká družice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s americkou družicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, tužky, akrylové barvy nebo pera. Možností je pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek americká družice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s americkou družicí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, uhly nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy automobilů, písmena a pochopitelně i americkou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata nebo také zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Simpsonovi, Včelka Mája, Krtek a Lego. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: auta, draci, auta, liška případně raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku americká družice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů