Výběr obrázků


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka americká družice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem americká družice k vybarvení pro holky. Omalovánka americká družice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Americká družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Americká družice - A5            Omalovánka - Americká družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Americká družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, ke stáhnutí, online, k vytisknutí, Americká družice, Vesmír, zadarmo, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, k tisku, pro děti, zdarma, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Americká družice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s americkou družicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, pastelové tužky, uhlíky anebo temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce vskutku mnoho. Omalovánku americká družice lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s americkou družicí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivá zvířata, zvířátka a pochopitelně i americkou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, pohádkové postavy či různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Pat a Mat, Equestria Girls, Letopisy Narnie, Medvídek Pú nebo Ratatouille. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: princezna, slon, auta, hasiči a lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou americká družice.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů