Nej šest


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka americká družice k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem americká družice ke kreslení pro nejmenší. Omalovánka americká družice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Americká družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Americká družice - A5            Omalovánka - Americká družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Americká družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: domalovánky, zadarmo, Vesmír, omalovánky, ke stažení, obrázek, dětské obrázky, k tisku, k vytisknutí, vymalovánky, Americká družice, k vytištění, online, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Americká družice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s americkou družicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, křídy, uhlíky, voskové tužky či voskovky. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku americká družice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s americkou družicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pera, křídy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i americkou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, zaměstnání a jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Doraemon, Na vlásku, Zootropolis, Mickey mouse anebo Diddl. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, auto, astronaut, auta případně Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s americkou družicí líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů