Nej obrázky


Obrázek psa k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Ježíš k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem Ježíš ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka Ježíš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, online, ke stažení, obrázek, k tisku, k vybarvení, Lidé, pro děti, obrázky, k vytištění, Ježíš

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ježíš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Ježíšem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, fixky, uhly, olejové pastely a vodové barvy. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici široká škála. Obrázek Ježíš lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Ježíšem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, fixky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různá zvířátka a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Krteček, Ninjago, Anna a Elsa, Červená Karkulka nebo také Ferda mravenec. Je ale velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, vláček, Santa Klaus, pes anebo netopýr. Ať vám omalovánka Ježíš přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů