Nejhledanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Ježíš k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Ježíš k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka Ježíš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Lidé, Ježíš, k vybarvení, pro děti, k vytištění, k tisku, online, obrázky, zdarma, ke stažení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ježíš k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Ježíšem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, umělecké tužky, fixy, olejové pastely případně akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Ježíš lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Ježíšem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, umělecké tužky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, lidské profese anebo sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Včelka Mája, Hot Wheels, Stašpytlík, Kocour Garfield a Astroboy. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: netopýr, auto, psi, mašinka nebo také čert. Věříme, že se vám obrázek Ježíše bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů