Výběr omalovánek


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Ježíš k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Ježíš k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka Ježíš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, Ježíš, zdarma, k vytištění, online, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, Lidé, k tisku, obrázky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ježíš k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Ježíšem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, umělecké tužky, grafitové tužky, tužky a nebo křídy. Potřeb na malování je pro menší i větší děti vskutku mnoho. Obrázek Ježíš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Ježíšem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, umělecké tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, různé kytky a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, druhy ptáků nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Frozen, princezna Sofie, Jak vycvičit draka, Superčarodějnice nebo též Roblox. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, draci, piráti, slon případně princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Ježíšem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů