Nej obrázky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Ježíš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem Ježíš k obarvování pro malá děcka. Omalovánka Ježíš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Ježíš, k tisku, online, ke stažení, pro děti, k vybarvení, zdarma, obrázek, Lidé, k vytisknutí, obrázky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ježíš k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Ježíšem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, umělecké tužky, voskovky, propisovací tužky anebo vodové barvy. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Ježíš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Ježíšem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixy, umělecké tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, hudební nástroje a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, postavy z pohádek nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Simpsonovi, Hello Kitty, Monster High, Myška Minie nebo také Ratatouille. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, miminko, čert, drak případně traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Ježíš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů