Top pět


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Ježíš k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Ježíš ke kreslení pro děti. Omalovánka Ježíš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k tisku, k vytisknutí, dětské obrázky, Lidé, omalovánky, pro děti, omalovánka, zdarma, k vybarvení, vymalovánky, online, domalovánky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ježíš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Ježíšem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, tužky, voskové tužky, uhlíky a pastelové tužky. Možností je dnes pro starší děti opravdu mnoho. Omalovánku Ježíš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Ježíšem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, druhy ptáků či písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Krteček, Brawl stars, Na vlásku, Equestria Girls nebo též Mimoni. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, netopýr, Santa Klaus, auta a loď. Věříme, že se vám obrázek Ježíše bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů