Nejvyhledávanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Ježíš zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená Ježíš k vybarvování pro maminky. Omalovánka Ježíš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, zdarma, vymalovánky, obrázek, zadarmo, domalovánky, Lidé, obrázky, k vytištění, omalovánka, k tisku, online, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ježíš k vytištění pro děti

Omalovánka s Ježíšem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelové tužky, propisovací tužky, pera a fixky. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Ježíš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Ježíšem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, pastelové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různá zvířata nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Mario, Scooby Doo, Pixel art, Marvel Rocket nebo také Bolt – pes pro každý případ. Je ale nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, traktor, vláček, kočka případně lokomotiva. Ať vám omalovánka Ježíš přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů