Nejstahovanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Ježíš k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Ježíš ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka Ježíš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázek, zdarma, online, obrázky, Lidé, k tisku, Ježíš, k vybarvení, pro děti, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ježíš k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Ježíšem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, křídy, fixky, voskovky či propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Ježíš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Ježíšem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například uhly, křídy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, jídla a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, zvířátka a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Mimoni, Zootropolis, Bratz panenky, Medvídek Pú a Pat a Mat. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, pes, plachetnice, princezna nebo také princezna. Ať omalovánka Ježíš přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů