Nejoblíbenější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Rakety určená k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Ježíš k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Ježíš k vybarvení pro starší děti. Omalovánka Ježíš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, Lidé, online, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, obrázek, Ježíš, zdarma, k vybarvení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ježíš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Ježíšem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, vodové barvy, umělecké tužky, pastelové tužky případně fixy. Pomůcek na malování je pro prcky opravdu mnoho. Omalovánku Ježíš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Ježíšem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například voskové tužky, vodové barvy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků, písmena a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, různá zvířata a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Budulínek, Prasátko peppa, Teletubbies, Lion King a Mimoni. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, netopýr, liška, miminko či drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Ježíš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů