Výběr obrázků


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Ježíš zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Ježíš k obarvování pro malá děcka. Omalovánka Ježíš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, online, Lidé, omalovánka, domalovánky, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, zadarmo, dětské obrázky, k tisku, pro děti, k vybarvení, Ježíš

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ježíš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Ježíšem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixy, voskové tužky, uhlíky a fixky. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici pestrá škála. Omalovánku Ježíš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Ježíšem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například umělecké tužky, fixy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, druhy sportů a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, jednotlivé druhy rostlin nebo kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Kocour Garfield, Elena z Avaloru, Adiboo, Kniha džunglí anebo Asterix a Obelix. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stažení jsou: drak, miminko, traktor, houby a nebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Ježíš.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů