Nejlepší


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Ježíš k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Ježíš k obarvování pro seniory. Omalovánka Ježíš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, Ježíš, omalovánky, vymalovánky, Lidé, online, obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ježíš k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Ježíšem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, pastelové tužky, pastelky, umělecké tužky a uhly. Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Ježíš lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Ježíšem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, čas nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba fixky, pastelové tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy jídel, dopravní prostředky a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, lidské profese a nebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Kuře Calimero, Ferda mravenec, Gormiti nebo také U nás na farmě. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tu máme k uložení jsou: traktor, mašinka, Santa Klaus, astronaut nebo též auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Ježíšem líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů