Nejlepší


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Ježíš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Ježíš ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka Ježíš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k tisku, ke stažení, Ježíš, k vytištění, pro děti, obrázky, Lidé, zdarma, online, k vybarvení, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ježíš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Ježíšem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, voskové tužky, grafitové tužky, akrylové barvy případně fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Ježíš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Ježíšem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, peníze nebo také čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, voskové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, lidské profese, zaměstnání lidí a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, kytky a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Indiana Jones, Spiderman, Kačer Donald, Hot Wheels nebo také Pinocchio. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, draci, auta, Santa Klaus a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Ježíše.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů