Nejlepší


Obrázek slepice k vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Ježíš k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem Ježíš k obarvení pro předškoláky. Omalovánka Ježíš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Ježíš, pro děti, k tisku, ke stažení, Lidé, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázek, obrázky, online, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ježíš k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Ježíšem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, tempery, akrylové barvy či pera. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku Ježíš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Ježíšem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, propisovací tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, druhy sportů a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé sporty a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy pes Pluto, Simpsonovi, Tarzan, Indiana Jones a Locika. Je však nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, mašinka, Popeláři, netopýr nebo též miminko. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Ježíše bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů