Nej obrázky


Obrázek slepice k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skutky apoštolů 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem skutky k obarvení pro malé caparty. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Skutky apoštolů 3, k tisku, k vybarvení, pro děti, zdarma, ke stažení, Bible a křesťanství, obrázky, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, akrylové barvy, grafitové tužky či uhlíky. Možností je pro děti k dispozici celá škála. Obrázek skutky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například tempery, vodové barvy případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, písmenka nebo také květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Bořek stavitel, Power Strangers, Hledá se Nemo a Popelka. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, astronaut, slon, liška a nebo vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku skutky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů