Top obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka skutky apoštolů 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem skutky k vybarvení pro nejmenší. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vybarvení, online, omalovánky, omalovánka, ke stažení, obrázky, vymalovánky, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, Skutky apoštolů 3, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, voskové tužky, uhly, pera nebo též voskovky. Pomůcek na malování je pro kluky k dispozici celá škála. Omalovánku skutky lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixky, voskové tužky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, různé sporty anebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Fifi z Květíkova, Madagaskar, Hannah Montana nebo také Rio. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: draci, psi, piráti, hasiči či auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem skutky.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů