Nej omalovánky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka skutky apoštolů 3 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem skutky k vybarvování pro prcky. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, k vytisknutí, pro děti, vymalovánky, omalovánka, k vybarvení, obrázek, zadarmo, ke stáhnutí, obrázky, ke stažení, Bible a křesťanství, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 3 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, tužky, uhlíky a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku skutky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, počítač či dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. křídy, akrylové barvy nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy sportů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Grinch, Na vlásku, Adiboo, Bořek stavitel či Hledá se Nemo. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, pes, psi, astronaut a nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou skutky.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů