Nejlepší


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka skutky apoštolů 3 k vytištění pro děti

Omalovánka označená skutky k obarvování pro malé ratolesti. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k tisku, Bible a křesťanství, k vybarvení, Skutky apoštolů 3, ke stažení, pro děti, obrázky, online, k vytištění, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Skutky apoštolů 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, akrylové barvy, voskové tužky, fixky a vodové barvy. Možností je dnes pro naše ratolesti vskutku mnoho. Obrázek skutky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. temperové barvy, akrylové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, postavy z pohádek či hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Brawl stars, IronMan, Batman, Pan Včelka případně Mickey mouse. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme k uložení jsou: raketa, Popeláři, dinosauři, piráti nebo též lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka ? bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů