Nejlepší


Obrázek s elfem k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka skutky apoštolů 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem skutky ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, obrázky, pro děti, ke stažení, online, k vytištění, Bible a křesťanství, obrázek, Skutky apoštolů 3

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, propisovací tužky, uhly, křídy případně tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku skutky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s ? má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, čísla, druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ferda mravenec, Spiderman, Kocour Garfield, Bakugan nebo také Paw patrol. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, princezna, sněhulák, houby a nebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou skutky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů