Nejhledanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka skutky apoštolů 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná skutky k vybarvování pro ratolesti. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, zdarma, obrázky, k vytištění, obrázek, Skutky apoštolů 3, ke stažení, k tisku, Bible a křesťanství, k vybarvení, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, grafitové tužky, vodové barvy, pastelové tužky nebo též uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka vskutku mnoho. Omalovánku skutky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tužky, grafitové tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, čísla, druhy sportů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, hudební nástroje a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Spongebob, Brawl stars, Mašinka Tomáš, Křemílek a Vochomůrka anebo Avengers. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stažení jsou: drak, Santa Klaus, psi, Popeláři a dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou skutky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů