Výběr obrázků


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka skutky apoštolů 3 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem skutky k omalování pro školáky. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Skutky apoštolů 3, obrázek, ke stažení, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, dětské obrázky, k tisku, omalovánka, zadarmo, zdarma, Bible a křesťanství, obrázky, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, voskovky, grafitové tužky, pastelky nebo také zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku skutky lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, počítač nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, voskovky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, postavy z pohádek a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různé sporty a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Holly Hobbie, Hulk, Monster High, Equestria Girls nebo též Lego příběh. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, houby, liška, draci nebo dinosauři. Věříme, že se vám obrázek ? bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů