Doporučené


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka skutky apoštolů 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná skutky k omalování pro holčičky. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Skutky apoštolů 3, zdarma, obrázky, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, online, k vybarvení, k vytištění, Bible a křesťanství, pro děti, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 3 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, vodové barvy, voskovky a nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek skutky lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, počítač nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například tempery, olejové pastely a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, hudební nástroje a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, písmena či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Adiboo, Rio, Včelka Mája nebo Království lesních strážců. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: draci, plachetnice, piráti, loď a hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem skutky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů