Výběr omalovánek


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka mořský koník k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem mořský koník k obarvování pro dívky. Mořský koník je bizarní zvíře žijící v mořích a oceánech. Omalovánka mořský koník je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mořský koník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Mořský koník - A5            Omalovánka - Mořský koník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořský koník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, domalovánky, vymalovánky, Zvířata, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, zdarma, Mořský koník, k tisku, obrázky, zadarmo, obrázek, elektronické omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Mořský koník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s mořským koníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, tužky, propisovací tužky nebo temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici pestrá škála. Omalovánku mořský koník lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mořským koníkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, uhlíky nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, rostliny, hudební nástroje a pochopitelně i mořského koníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, různá zvířátka anebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Angry birds, Littlest Pet Shop, Peter Pan a Superman. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, princezna, dinosauři, traktor či Popeláři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s mořským koníkem.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů