Nej pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka housenka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem housenka k vybarvení pro děti. Omalovánka housenka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytisknutí, online, k vytištění, ke stažení, k tisku, pro děti, obrázek, obrázky, k vybarvení, zdarma, Housenka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Housenka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s housenkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, pastelky, křídy nebo zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku housenka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s housenkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, vodové barvy anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání, hudební nástroje a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Astroboy, Princezna a žabák, Bořek stavitel, Myška Minie a nebo Bezzubka. Je však problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, liška, sněhulák, auta nebo též miminko. Ať omalovánka housenka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů