Výběr obrázků


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka housenka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem housenka k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka housenka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, zdarma, Housenka, obrázek, online, ke stažení, pro děti, k tisku, Zvířata, k vybarvení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Housenka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s housenkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, fixky, olejové pastely, tužky a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku housenka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s housenkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba křídy, fixky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, druhy automobilů a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, květiny nebo různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Gormiti, Shimmer a Shine, Příběh hraček, Rumcajs a Mimoni. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, loď, sněhulák, netopýr a nebo draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou housenky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů