Nej obrázky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka housenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem housenka k obarvení pro dívky. Omalovánka housenka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, ke stažení, k vybarvení, pro děti, omalovánky, obrázky, Housenka, ke stáhnutí, omalovánka, elektronické omalovánky, Zvířata, k vytisknutí, k tisku, domalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Housenka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s housenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixky, propisovací tužky, tužky a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky opravdu mnoho. Obrázek housenka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s housenkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, fixky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy jídel, druhy sportů a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, zaměstnání či písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Tučňáci z Madagaskaru, Čaroděj Modromír, Alenka v říši divů, Simpsonovi nebo též Angry birds. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, miminko, dinosauři, houby nebo také astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku housenka.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů