Výběr omalovánek


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka housenka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná housenka k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka housenka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Housenka, k vytisknutí, Zvířata, k vytištění, obrázky, obrázek, online, k tisku, zdarma, pro děti, k vybarvení, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Housenka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s housenkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, fixky, umělecké tužky a křídy. Možností je dnes pro kluky a holky k dispozici široká škála. Obrázek housenka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s housenkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například grafitové tužky, propisovací tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy jídel případně druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pošťák Pat, IronMan, Equestria Girls, Na vlásku a Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: drak, auta, princezna, čert anebo miminko. Ať si vaše dítě užije obrázek housenky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů