Top pět


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka housenka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem housenka ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka housenka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, Housenka, k tisku, ke stažení, Zvířata, obrázek, pro děti, k vytištění, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Housenka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s housenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, tužky, akrylové barvy, uhly či olejové pastely. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku housenka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s housenkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například fixy, tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, dopravní prostředky nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Zootropolis, panenka Winx, Ratatouille, Toy Story nebo také Rumcajs. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, astronaut, houby, drak a nebo vláček. Ať si vaše dítko užije malování housenky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů