Výběr obrázků


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka housenka zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná housenka k vybarvování pro učitelky. Omalovánka housenka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, omalovánky, zadarmo, k vytisknutí, Zvířata, pro děti, omalovánka, k vytištění, dětské obrázky, obrázky, k vybarvení, obrázek, domalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Housenka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s housenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, voskové tužky, akrylové barvy a nebo pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek housenka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s housenkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba voskovky, temperové barvy nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání lidí, lidské profese a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků případně kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Bugs Bunny, Mario, Mašinka Tomáš, Doraemon nebo též Pokémon. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme k uložení jsou: princezna, princezna, plachetnice, pes a auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s housenkou líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů