Nejvyhledávanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka housenka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem housenka k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka housenka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, online, Zvířata, zdarma, pro děti, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Housenka, obrázek, k vytisknutí, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Housenka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s housenkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskovky, pastelové tužky, umělecké tužky, propisovací tužky a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek housenka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s housenkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, pastelové tužky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, druhy sportů anebo různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Zootropolis, Lion King, Hulk, Power Strangers a Medvídek Pú. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, princezna, plachetnice, liška a nebo princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku housenky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů