Nejstahovanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka housenka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená housenka k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka housenka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Housenka, online, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, obrázek, obrázky, k vytištění, Zvířata, pro děti, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Housenka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s housenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, pastelové tužky, voskovky nebo také propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku housenka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s housenkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. tužky, akrylové barvy a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, kytky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zaměstnání a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Astroboy, Hulk, Adiboo a Pan Včelka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, drak, raketa, pes případně loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou housenka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů