Výběr omalovánek


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka housenka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem housenka k omalování pro malé caparty. Omalovánka housenka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Housenka, k tisku, online, k vytištění, zdarma, Zvířata, k vytisknutí, obrázek, obrázky, ke stažení, k vybarvení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Housenka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s housenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, temperové barvy, propisovací tužky a voskovky. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku housenka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s housenkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, pera nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí nebo též různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Toy Story, Budulínek, Bezzubka, Ratatouille a nebo Flintstoneovi. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, pes, auta, Popeláři anebo auta. Věříme, že se vám obrázek housenky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů