Doporučené


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka housenka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem housenka ke kreslení pro tatínky. Omalovánka housenka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázky, k vytisknutí, Zvířata, k vybarvení, k vytištění, vymalovánky, ke stažení, omalovánka, domalovánky, obrázek, pro děti, zdarma, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Housenka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s housenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixky, pastelky, voskovky případně křídy. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku housenka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s housenkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, fixky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, postavy z pohádek nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy pes Pluto, Kocour Garfield, Simpsonovi, Lion King a Mimoni. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva, Popeláři, loď nebo také hasiči. Nechť vám omalovánka s housenkou přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů